Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!

Публикувано от Abandano 
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 00:32:03
dival Написал:
> Знам сега всички които не живеят в България ще ми кажат - аааа добре на крачка си да стегнеш
> куфарите . 100 % бих ако не трябваше да започвам пак отначало

Сега я загазихме окончателно - щом Dival, заклет патриот, който те пребива ако допуснеш правописна грешка в написването на "България", почна да пише така - края на света е близо eye popping smiley
Ако и Камелия напише нещо подобно - краят на света е настъпил вече.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 00:55:28
:] чак пък края на света
Аз бачкам -опитвам се да правя нещо , имам динамично ежедневие , бяла коса и зачервени от компютъра очи ....абе Барба от където минах имах чувството че народа просто спи =разбираш ли ?
ако половината се хванат поне да изкопаят собствената си градина -ще сме супер
обаче българина явно му писна все да го ебът (извинете за израза но не може да се замести с друг) и вече му е все тая . Пазара на имоти изобщо не му е някакъв приоритет защото българинът никога не е участвал реално в този пазар
пазарът на имоти - аиде да не се лъжем - участваха само банките и кредиторите под някаква форма - простия българин не можа да разбере че трябва евентуално да плаща ......сега надеждата на кредито получателите е да се обезцени лева а те тарикатите да излязат сухи от водата с по един - два апартамента горница
представяш ли си ????????? чувал ли си нещо подобно ?????????

Сега ще споделя и нещо което съм казвал и преди , но просто сега пак ми контрастира - нали знеш аз живея в североизточна БГ - сравняваики я с останалата част е с огромен потенциал . Ако североизточна се отцепи (говоря за данъците)
да не отиват в столицата трябва да ти кажа че за една година ще дръпнем мноооого напред , обаче сега всичко се обира и се налива в столицата
откъдето за съжаление се открадва всичко - не ако отиде в някои друг град няма да се крадне .............какво искаш да ти кажа че ще се махна .....може обаче имам ангажименти тук , нали знеш дете, куче , котка , рибки .......трая ги още малко и влизам с калашник в парламента - след масовото изтребване на кухи тикви - следващите няма да посмеят по крадат поне един мандат :]
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 01:25:37
Ами има си потенциал. Щото житото си е реално, не разни измислени бизнеси. Винаги съм казвал, че трябва да си знаем гьола и да прави това което можем. Жито и прасета. Звучи грубо, но е истина.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 02:42:18
dival нотка на отцепване долавям. Една ЕТА в България не ни е нужно повярвай ми. боже опази само това ни ттрябва.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 09:53:32
отцепване - относно данъците winking smiley
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 15:17:15
дИВАЛЕ...Да пасат костенурки означава да се занимава с тях конкуренцията или който и да е !!!Дог за изкл.права означава ,че щом ме наемеш на работа само аз ти предлагам имота ...за определен срок..Това са "европ. практики".Купувачите има и прости и умни ,както и продавачи и брокери и всякакви си други .С пРости хора аз не се занимавам ..нЕ съм измамник да ги търся ,тоест избягвам ги .Да поемат плувката означава да купят и не кУпуват простите ..а предвидливите ..,ЖАЛКО ,ЧЕ СА МАЛКО В МОМЕНТА ..Изборите минават БГ кризата свършва ..това е ..А и цените се регулират ...,тези на НИ .. *beer*
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 15:45:38
Tурбозоле, ама ти наистина ли си мислиш, че икономическата криза свършва в БГ след като минат изборите?

Кризата точно тогава ще започне да проличава повече, до момента предизборно изключително неразумно се наливат пари от държавния бюджет за да се кърпят дупки тук и там за кратко време. След изборите повечето държавни пари ще са свършили, независимо кой ще спечели. Даже и БСП да е мнозинство в парламента, вече няма да имат нужда да замазват очите на избирателите, а и да искат да го правят пари няма да има.

Цените на НИ наистина ще се регулират на нива по-ниски от настоящите, но това може да стане само когато се регулират доходите на населението, което няма да е скоро. Дотогава - временен бичи капан за изчакалите купувачи с пари в брой, после затишие, изтегляне даже на оферти от продавачи и после надолу поне година-две докато се достигне дъно.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 19:33:14
avatar
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> Tурбозоле, ама ти наистина ли си мислиш, че
> икономическата криза свършва в БГ след като минат
> изборите?
>
> Кризата точно тогава ще започне да проличава
> повече, до момента предизборно изключително
> неразумно се наливат пари от държавния бюджет за
> да се кърпят дупки тук и там за кратко време. След
> изборите повечето държавни пари ще са свършили,
> независимо кой ще спечели. Даже и БСП да е
> мнозинство в парламента, вече няма да имат нужда
> да замазват очите на избирателите, а и да искат да
> го правят пари няма да има.
>
> Цените на НИ наистина ще се регулират на нива
> по-ниски от настоящите, но това може да стане само
> когато се регулират доходите на населението, което
> няма да е скоро. Дотогава - временен бичи капан за
> изчакалите купувачи с пари в брой, после затишие,
> изтегляне даже на оферти от продавачи и после
> надолу поне година-две докато се достигне дъно.



E това е оптимизъм.
Значи все пак край на кризата ще има някога.
И като как видя че се харчат пари неразумно.


Видно е защо това място заприлича на панахида в селски гробища.Хора дошли от някъде обсъждат личния живот на умрелия без да го познават.
Емиии не може едно и също да се повтаря от другия баир и да си мислиш че водиш разговор.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 19:36:07
Какво е- бичи капан за изчакалите купувачи с пари в брой sad smiley
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
14-04-2009 - 19:58:49
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------

>
> E това е оптимизъм.
> Значи все пак край на кризата ще има някога.
> И като как видя че се харчат пари неразумно.


- Национален Кризисен Щаб за почистване на София - 80 милиона лева от джоба на данъкоплатците от цялата страна (иначе такса смет от Софиянци си се събира отделно) - ПР на Станишев на гърба на избирателите. Станишев е премиер на България ама има българско поданство по-отскоро, отколкото аз имам канадско (направо да бяха взели чистокръвен руснак, който и български да не говори), кой е и какъв беше баща му, ама хайде да не се отклоняваме от темата.

- Почивки на пенсионери на гърба на данъкоплатеца - ПР на комунистите и "подпиране" на свои хора в хотелиерския бизнес.

- Почивки на държавни чиновници на гърба на данъкоплатеца - ПР на комунистите и "подпиране" на свои хора в хотелиерския бизнес.

- Разделяне на изборите за евродепутати и национален парламент в различни дати, повечето европейски държави ги правят в един ден, като спестяват милиони евро, но ние нали сме баровци и ги разделяме през месец, белким през Юли има по-малка избирателна активност.

Трябва да се поразтърся из Нет-а като имам време за да намеря и други "жизненоважни" ПР харчове.








Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-04-14 20:22 от BulCan.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход