Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Смях

Публикувано от acolyte 
toto
Re: Смях
19-06-2006 - 11:49:51
Е Йоанче - де що се появи тема и правиш всичко възможно да я омажеш ...
или имаш някакви лични проблеми или имаш зъб на целия сайт, та им опропастяваш темите с лични нападки.
Чудя се вече дали има модератор тука?
не останя участник на който не си му направила психологическа характеристика :}
Petar(Peter)
Re: Смях
19-06-2006 - 13:41:21
toto,

Що не ходиш да Copy-Paste-ваш по другите форуми. Изчака да мине малко време, да те позабравим, ама ние помним плагиатството дълго. smiling smiley
toto
Re: Смях
19-06-2006 - 17:34:28
А петре забравих те - ти всъщност май си Йоанка
ама по друго време smiling smiley :crazy:
Re: Смях
19-06-2006 - 18:07:03
Тотенце,

На теб какъв ти проблемът, по-точно?

Не виждам да съм нападала ПЪРВА лично никого. Когато ме хапят, и аз хапя в отговор. На Penelopa съвсем културно и спокойно си отговарям - има ПЕРСОНАЛНО обръщение към мен в поста й. А такова към теб не виждам, така че май ти си тоя, дето има проблеми някакви и опропастява на хората диалозите.....
toto
Re: Смях
19-06-2006 - 18:17:56
Явно доста безработни брокери на имоти има вече
само се заяждат по форумите
smoking smiley
Re: Смях
19-06-2006 - 19:13:34
Toto,

не стига, че пишеш неща от името на други, не си правиш труда да го упоменеш, дори не намери за необходимо да се извиниш на Silistra, който/която поне честно спореше с Peter по тема, от която давмата явно разбират значително повече от тебе. Ами и сега имаш нахалството да обиждаш, при това съвсем некакен в разговора!

Брокерите, които ги има или няма, нямат нищо общо с нашата дискусия. Нито аз, нито Peter имаме нещо общо с брокери. И ако беше малко по-интелигентен да прочетеш и други теми от форума, щеше и сам да си стигнал до такова прозрение. А може ни нямаше, знам ли.....

И Peter има нещо общо с мен дотолкова, доколкото см стари форумни познайници - май повече от година. И започнахме с голямо плюене с него smiling smiley, но чест му прави, че се извини (при това пръв, като на дама, макар че и аз не бях права smiling smiley) За разлика от такива като теб, ние с него не се страхуваме да си признаем грешките и да се извиним за тях на потърпевшия.

А единствения, когото виждам да се заяжда тука, си ТИ!
ven
Re: Смях
19-06-2006 - 20:53:12
Joan написа:
> Всичко е на кредит! Някак хич не ми пасва, макар че ми е ясно, че там ням адруг
> начин.

Добро утро! smiling smiley И тук е на кредит, и тепърва ще става на кредит!

Как иначе ще спестиш от закуски/заплати 100-200 хиляди лева да си купиш жилище?
da zaverim edno pylnomoshtno, s koeto "pozvoljavam"
20-06-2006 - 01:20:15
По закон се изисква Декларация по чл...... от.....за малолетни и непълнолетни лица,български граждани,с която декларация/подписана от родителите/настойниците в която е указано коя държава ще посети и за колко време/лицето пресича/преминава през гкпп.Ако си с пълномощно- викане,каране ,размахване на пръсти,обяснение на техните права и др. очакват неблагоразумника да не знае че трябва да е с въпросната декларация.Ако пълномощното е на различен от българския език - всички процедури по превод и легализация се изискват.Ако е на родния ни език,но заверено при чуждестранен нотариус,може да те спаси положението че имаш оригинален/не копие/ апостил.Тогава след като видят,че любящата ти половинка е отдавна зад граница минаваш с размахан пръст/показалец/ и заканата сега ще те пусна ама другия път...не ме интересува че изпускаш самолета.Съвета ми е:преди да пътувате извън родината - проверете как точно ще изведете децата си.
Пенелопа - поне са подписали в твое присъствие нали?Пък и срока наистина ми се вижда кратък.Желая прекрасно изкарване на децата ти в родината ни.
Re: Смях
20-06-2006 - 09:44:13
Намирам реакциите ви към Penelopa за малко злобнички. И аз съм имигрант и знам колко е трудно, но и колко много повече възможности ни дават тези "чужди държави". Опитайте се да живеете нормално в БГ със заплата от БАН или Университета. Да не говорим колко деца можете да издържате с тези "доходи" .
Re: Смях
20-06-2006 - 10:07:25
Ами работиш на две места - в БАН и още на едно място. Така правят хората - работят повечко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход