Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна

Публикувано от Zrfv 
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
30-01-2009 - 23:37:41
590 евро кв.м -Гръцка махала - сетих се че я четох в позвънете-варна -потърси от четвъртък или сряда....не знам кога излиза , но съвсем скоро е това което казвам

Дивал , откровенно ми кажи какво очакваш да ти отговорят по телефона ако се обадиш на тази обява......
Защото аз за себе си знам много добре.........
ss7
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 03:27:23
524 е/кв.м в Бриз

Не знам доколко е актуална
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 07:43:03
ss7 Написал:
-------------------------------------------------------
> 524 е/кв.м в Бриз
>
> Не знам доколко е актуална

Напълно възможно е да е актуална, но явно става дума за някоя строена-недостроена вила, тип кооперация и като гледам изпълнението...даже и дограмата е дървена. Силно ми напомня на 'новото строителство' от началото и средата на 90-те smiling smiley

Все пак тук става дума конкретно за центъра на Варна
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 11:48:05
ss7 Написал:
-------------------------------------------------------
> 524 е/кв.м в Бриз
>
> Не знам доколко е актуална


Мерси за инфото. Тази обява съм я виждал. Може и да е актуална, но това е нещо, което е по баира над гимназиите (има голяма разлика с района под гимназиите с-у Пикадили Парк), а и е недостроено. Мерси още един път.
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 12:17:24
Булкан , ако ще ходиш на оглед не забравяй да си вземеш гумени ботуши.... smiling smiley
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 12:35:25
joro varna Написал:
-------------------------------------------------------
> Булкан , ако ще ходиш на оглед не забравяй да си
> вземеш гумени ботуши....


Точно... smiling smiley Абе под гимназиите може и без гумени ботуши, ама много пари им искат, ще изчакам с огледите 6-7 месеца поне smiling smiley До тогава ще се види и по-нагледно държавата накъде е и дали си заслужава да се купува изобщо в БГ.
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 12:42:09
Под гимназиите не е ли излишно презастроено? з последно се вястнах там преди повече от година, направих една почетна обиколка с колата малко над гимназиите, в района на паметника, и там, където улиците стана непроходими за колата, спрях, обърнах и повече не съм се мяркал.
ПОд гимназиите не е лоша локация, но все пак си мисля, че има проблем с презастрояването, а и за проблеми с водата и канализацията бях чувал, но последните може да са били слухове, не гарантирам.
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 12:54:25
Сещам се как май беше 2003 , говорих с един англичанин който се беше впуснал сериозно да инвестира в бившия соц лагер.......
Беше от тези банкери дето получават шест цифрен бонус върху шест цифрената си заплата......
Следях всяка негова дума защото знаех че е голям капацитет по инвестиции.....спекулант
Тогава в БГ нямаше и нишан за Европейски съюз.....
¬овека каза че го интересуват само парцели около голям град(София или Варна)....
чак след няколко години разбрах че бил прав......
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 12:55:08
Zrfv Написал:
-------------------------------------------------------
> Под гимназиите не е ли излишно презастроено? з
> последно се вястнах там преди повече от година,
> направих една почетна обиколка с колата малко над
> гимназиите, в района на паметника, и там, където
> улиците стана непроходими за колата, спрях,
> обърнах и повече не съм се мяркал.
> ПОд гимназиите не е лоша локация, но все пак си
> мисля, че има проблем с презастрояването, а и за
> проблеми с водата и канализацията бях чувал, но
> последните може да са били слухове, не гарантирам.

Наистина е презастроено под гимназиите, ама то къде не е вече. През 2002 взех един апартамент там в кооперация построена от Планекс, влиза се по една малка уличка и се кара само 30 метра докато си влезеш в оградения паркинг (де факто не се блъскаш с другите коли по-нататък по улицата). Ако някой продава в същата кооперация бих купил. Един мой приятел и съсед - англичанин щеше да ми продаде неговия - замина с жена си за 2 години в посолството във Вашингтон, ама в последния момент се изплаши да си остави парите в банка и се отказа. Може и да е за добро, бях готов да му броя 1500 Е на м2, като включваше и гараж. Сега не бих дал вече такива пари. С канализацията проблеми няма, не знам как ще е в бъдеще зад блока строят още 4-5 сгради (при тях се влиза отгоре, откъм гимназиите), като ги включат и тях в системата не знам какво ще се получи.
Abu
Re: Прогнози за цените и реалните им нива на имотите във Варна
31-01-2009 - 13:20:54
Zrfv,
според мен районът на Гръцката махала не е много добър за живеене. Ако беше въпросът за бизнес имоти, със сигурност е перфектно мястото. Че и цените тогава щяха да са оправдано високи. Ама пусто паркиране... Две са местата, на които вече категорично отказвам да работя - Гръцката и Генералите. Парите са си пари, ама в лудница нито ми се бачка, нито ми се живее (на Генералите ни седи една къща, ама вече сме отказали да я продаваме - ако ти кажа каква умопомрачителна оферта получихме декември, ще се отчаеш). А и нали знаеш, че "ситито" ще се мести към Максуда? Скоро при вас ще останат малко офиси и това ще се отрази на цените на жилищате надолу. Отделно общия спад заради Кризата. Ама според мен пак ще си остане най-скъпия квартал. Щото, като се замисля, най-централното непрезастроено място са чааак панелките зад пазар Чаталджа, а то като ще е там, по-добре в Чайка или долните Бризове.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход