Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !

Публикувано от stamby 
Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 12:06:58
Моля коментирайте следните обяви:
[targ.bg] - 500 декара за 5000 лв !?!?!
[targ.bg] - 20 000 кв.м УПИ за 1000 лв ?!?!?!
eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 12:23:38
stamby

Ти ме уби направо. Не разбирам от земя....ама на тая цена бих си купил. 3000 еврака и нямаш данъци и не се амортизираш eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-31 12:23 от bender.
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 14:01:01
Ами сигурно някой я купува, едва ли ще хартиса:-) Който не го мързи би се разходил до там. Направо се чудя дали и аз да не отскоча.
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 14:37:27
Чакай са спецовете да ти обяснят че:
1. Това е цена на кв/м;
2. Това е начална цена, ще се продаде на 21398672387612387612837612387613 ЕУР, честна брокерска, цените винаги вървят нагоре!
3. Това не е в БГ ами в мозамбик
4. Там има ядрени отпадъци (нали е близо до Козлодуй)
5. Абе цените винаги са нагоре, нещо си се объркал, тоя сайт за търгове не е баш това което е...

Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 15:24:02
Ако е от ЧСИ,си има оценка.Оценките по забутаните села,с неплодородна земя,бз поливане и т.н. са ниски.Има и по 20-30стотинки декара.Ама са някакви дерета...за нищо не стават.
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
31-03-2009 - 15:51:59
Не се бойте всичко ще върви няколко години САМО надолу winking smiley
[www.dnevnik.bg]
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
01-04-2009 - 12:01:45
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> stamby
>
> Ти ме уби направо. Не разбирам от земя....ама на
> тая цена бих си купил. 3000 еврака и нямаш данъци
> и не се амортизираш

Виж това

цък
Нали разбираш, че няма начин крайната цена да остане, освен ако ЧСИ не играе с купувача? Не че не става така- става и то, често.

Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
01-04-2009 - 12:09:26
Камелия

Нали разбираш, че няма начин крайната цена да остане, освен ако ЧСИ не играе с купувача?
---------------------------------------------------------------------
Нека си поиграят, лошо няма......Скоро и до такива игрички няма да им е spinning smiley sticking its tongue out
Аз мога да си позволя да чакам....Ще видим дали банките, съдия-изпълнителите и фондовете за имоти могат да си позволят да чакат колкото мене. winking smiley
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
01-04-2009 - 15:10:06
Ще видим дали банките, съдия-изпълнителите и фондовете за имоти могат да си позволят да чакат колкото мене.
О МОГАТ И ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ ВСИЧКИ АНАЛИЗИ ТУК НЕ ОТЧИТАТ КОЛКО МНОГО ПАРИ СЕ ВЪРТЯТ НА ЧЕРНО И КАК ТАКА НЯКОЙ УЖ ДЕТО БИЛ ФАЛИРАЛ И НЕПЛАТЕЖОСПОСОБЕН ИЗВЕДНЪЖ ИСКА ПРЕДСРОЧНО ПОГАСЯВАНЕ. СЕСТРА МИ Е В БАНКА И СЕ ЗАНИМАВА С АНАЛИЗ НА РИСКА - ТЯХНАТА БАНКА НЯМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ВЕЧЕ ТРЕТИ МЕСЕЦ РАЗСРОЧВАНИТЕ И ЗАКЪСНЕЛИТЕ ПЛАЩАНИЯ НА КРЕДИТИ СА 2.82% С ТРЕНД КЪМ ПОНИЖЕНИЕ :loveu: :loveu:
Re: Безумно ниски начални цени на търгове на СИ !
01-04-2009 - 15:31:55
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
ВСИЧКИ АНАЛИЗИ ТУК НЕ
> ОТЧИТАТ КОЛКО МНОГО ПАРИ СЕ ВЪРТЯТ НА ЧЕРНО И КАК
> ТАКА НЯКОЙ УЖ ДЕТО БИЛ ФАЛИРАЛ И НЕПЛАТЕЖОСПОСОБЕН
> ИЗВЕДНЪЖ ИСКА ПРЕДСРОЧНО ПОГАСЯВАНЕ. СЕСТРА МИ Е В
> БАНКА И СЕ ЗАНИМАВА С АНАЛИЗ НА РИСКА - ТЯХНАТА
> БАНКА НЯМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ВЕЧЕ ТРЕТИ МЕСЕЦ
> РАЗСРОЧВАНИТЕ И ЗАКЪСНЕЛИТЕ ПЛАЩАНИЯ НА КРЕДИТИ СА
> 2.82% С ТРЕНД КЪМ ПОНИЖЕНИЕ


Така кажи бе човек, че да се успокоим. То значи никъква криза няма, а и щом хората си погасяват предсрочно кредитите, значи и доходите са добри и икономиката е нагоре, а от това следва, че и цените на НИ само растат. Аз пък глупака нещо съм взел да се притеснявам, добре, че ти прочетох поста.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход