Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...

Публикувано от Uraa 
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 17:07:43
greenbul,

Като чета какво си писал ми се струва, че си тесен специалист по простотия.
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 17:18:57
Точно сутринта си мислех, че сме много зле, защото 80% от българите гледат Биг брадър и слушат чалга музика. Е прости сме и то много. По-читавото се изнесе по белия свят, тук останаха малко на повече годинки и простотията, която е неизтребима. Та кризата там, като нищо ще е катастрофа тук. Как да се оправим, като сме прости и мързеливи? Никой не произвежда, само с препродажби и спекула се надяват да живеят. Е много "паразити" - държава затриват. Ще почерпя да не съм прав.
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 17:27:05
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> greenbul,
>
> Като чета какво си писал ми се струва, че си тесен
> специалист по простотия.
==========================================================
иванов,тва дето си го сложил пред ника си....що е?
доктор или другар?
или може би двете?доктор в другарските науки?
що ти се струва постинга на гринбула простотия?
да знаеш,че има 100% истина в него,а дали е простотия истината или не,е въпрос на гледна точна.
ти иванов да не си от строителите на бг капитализма,а?градящите прогрес,чрез тухли,бетон и кредити?
не бой са,никога не можеш да загубиш повече от това,което си окраднал +това,което дължиш на банките..........
или теорията на асен1975 за това,как пазарната икономика превръща хитър петъровците в бай ганьовци.........
та,като си доктор по другарските науки,кажи иванов,защо не се занимаваше с това,което ти се отдава?да краднеш?кажи,защо с крадените пари си се правил на инвеститор?ако си крадьо,бъди си такъв,не се занимавай с неща от които си нямаш понятие.
щото сега ще трябва да се правиш на палячо по форуми,да обясняваш колко е адекватно да се инвестира в имоти............в днешно време......
то хубаво,ама дори и да намериш някой балък да го убедиш,по принцип балъците пари нямат,иванов.......а ако още не знаеш,банките денги вече не отпускат,дори и на другарите ти,да не говориме на балъците........
е как ще стане продажбата тогава?

дрезай!

Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 19:55:32
Др. е другарят.

А очевидно Грийнбул не е единственият тесен специалист по простотия тук. Може да си направите Академия на глупоста.

Аз съм строител на собственото си благополучие, капитализма са го построили преди мен. На банките не дължа нищо, точно обратното, те са ми длъжници.

Най-възмутени от кражбите са не техните жертви, а тези които винаги са искали да крадат, но поради вроденото си празноглавие и това не могат.
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 21:22:36
avatar
Я! Другарят Иванов и в този форум се пръкнал!! Лошо, лошооо...Апелирам към тотален игнор, ако искате да си запазите разсъдъка, нещо, което Иванов явно не е успял... *stop*
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 21:43:08
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
Quote

> Аз съм строител на собственото си благополучие,
> капитализма са го построили преди мен. На банките
> не дължа нищо, точно обратното, те са ми
> длъжници.
от кога на райзбойничеството се казва капитализъм? откакто са ти ушлайфали мозъка с ленинизъм и прочее дефектни идеологии?? идеологии за ненормални прости крадливи тарикати???

Quote

> Най-възмутени от кражбите са не техните жертви, а
> тези които винаги са искали да крадат, но поради
> вроденото си празноглавие и това не могат.

всеки с манталитет на социбрик се стреми да хвърли л...а върху всички почтенни хора за да не изпъква гнусния им ибришки манталитет!
ходи подмивай там и гледай да не те хвърлят скоро за стръв...

Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
02-12-2008 - 23:36:49
Академията очевидно набра достатъчно членове и може да започне да хабилитира.

Е, щом сте се събрали ето и първа задача за дипломна работа:

Откога "тиквеник" е синоним на "почтен"?
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
03-12-2008 - 00:11:42
откакто в политиката влезнаха следните субекти:
Quote

Пред вид на голямата важност и значение, което предстоящите избори за народни представители имат за настоящето и бъдещето на нашето отечество, нашите граждани, на брой повече от 700 души, събрахме се днес в двора на училището в Парцал махлеси и като обсъдихме въпроса по кандидатурите на лицата за представители, останахме съгласни и единодушно решихме да препоръчаме на г. г. избирателите от нашата околия за народни представители съгражданите си:
Ганю Балкански, търговец, известен в цяла България.
Филю Гочоолу, търговец с капитал.
Танас Дочоолу, търговец с винена индустрия.
Именно същите тия лица, които и комитетът на Народната партия беше ви препоръчал с възванието си от 27 август на миналий месец.
Като обявяваме това наше единодушно решение на останалите г. г. избиратели от града и околията ни, които имат присърце доброто на Отечеството, материално подобрение на земеделеца, облекчение положението на данъкоплатеца, с една дума, интересите на нашата околия, приканваме ги да гласоподават в избора на 11-й того за горните трима наши съграждани, в които имаме пълно доверие, че те с достойнство ще представят страната ни в Народното събрание.

от тогава всеки почтен гражданин се приема за тиквеник....
защото не граде като гочоолу, дочоолу и прочее селски тарикати (нищо че мама и тате са ги изтърсили до жълтите павета.)
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
03-12-2008 - 00:26:05
и още за наследника на другаря Г.Б.

Quote

- А бе я ги запуши тез... За друго да си приказваме. Я ми кажи ти мене Драгана Цанкова познаваш ли?
- Да, мисля, че доста добре го познавам.
- Е? - и бай Ганьо усили въпроса с едно двусмислено шаване на пръстите си. - Как ти се види тоз чиляк?
- Мисля, че е един добър патриот.
Бай Ганьо се засмя неестествено и си заклати главата:
- Па-три-от ли? Е-хе-е, да го зна-еш каква ми е сто-ка! Че той помислил ли е един ден за свойто отечество. Той гледа да настани само себе си и зетя си. Такъв си е от малък, нали го зная. За патриоти ако питаш, ний сме хасъл патриоти. Хубаво ме гледай! На мене не двесте - сто и петдесет рубли ми вържете на месец, че да видиш ти какво прави бай ти Ганьо... Че как ме хесапиш, твоя милост! Туй не е Абисиния...
- Обядвали ли сте, господин Балкански?
- Защо питаш? Да не ме поканиш я на обед, я?... Аз приемам. Славяне не сме ли?
Интервюто се прекъсна.

София, 1 юли 1895 год.


важното е да се маскари, нали другарю!
в маскаренето му е майката, кога всички са маскари вие изглеждате най-чистички...
Re: Вече и брокери почват да бият барабана, че цените ще се сриват ...
03-12-2008 - 00:26:22
Quote

Изпратено от: др. Иванов (IP съхранено)
Дата: December 2, 2008 11:36PM


Академията очевидно набра достатъчно членове и може да започне да хабилитира.

Е, щом сте се събрали ето и първа задача за дипломна работа:

Откога "тиквеник" е синоним на "почтен"?

>>>>Моля другарко,нали може да попитам другарчето Иванов,дали знае,кога охлюва напуска черупката си?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход