Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ

Публикувано от AlximikA 
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
17-10-2008 - 22:48:53
Ти очевидно имаш опит в поразяване на добичета. Като прочете виме и нещо в тебе се отключи. Разбирам те! И ти съчувствам.....
Вместо да ми говориш на кой съм виснал се замисли как да не увиснеш скоро време в сектора на масларицата.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
17-10-2008 - 23:02:37
камелия Написал:

> Що за въпрос? Освен ревящи, в България останаха и
> корави хора, които искат да постигнат целите си
> тук. И го правят.

Слава на геройте, скандирахме на времето. Не чивиек а желиазу. Какъв устрем, какъв плам, каква доблест и мъжестово се иска за да постигнеш заветната цел да живееш със селяндури и хлебарки под звуците на Ивана. Да живееш мизерно и в робство. Свалям шапка. Да помълчим.
Ама не в тяхна слава, а по-скоо в почит защото те години на ред ще връщзт парите с които ние се налапахме. Години наред лесни пари. От къде се взеха без производство и без да работим? Коравите вземха строителите прибираха и харчеха смело, ние поделяхме, държавата облагаше и декларираше бюджетен излишък. Ами сега? Дано наистина са корави ...
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
17-10-2008 - 23:02:51
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Ти очевидно имаш опит в поразяване на добичета.
> Като прочете виме и нещо в тебе се отключи.
> Разбирам те! И ти съчувствам.....
> Вместо да ми говориш на кой съм виснал се замисли
> как да не увиснеш скоро време в сектора на
> масларицата.

Е, с мойта доброта се обричам на стократни повторения.
Пак ли забрави какво ти писах?
Не съм се венчала за брокерството. Ако няма повече хляб в него, отивам на друго място. Никога не оставам без резервен изход.
В сектора на Масларица са такива като теб- вечно ревящите, на които все някой им е виновен.........winking smiley
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 03:16:10
Ками, ти си класическия НЕКОМПЕТЕНТЕН ПЕНКЕЛЕР!
Може да работиш всичко, стига да има кой да ти плати комисйоното!
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 12:21:43
А ти дъвка си на "всяка манджа меродия", а си толкова далече от темите, които си позволяваш да коментираш, не е истина !
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 12:39:06
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Ками, ти си класическия НЕКОМПЕТЕНТЕН ПЕНКЕЛЕР!
> Може да работиш всичко, стига да има кой да ти
> плати комисйоното!
>

Много си задръстен, разбира се че ще работя всичко, за да си изкарам хляба! Няма да легна като теб и да рева колко било лошо тук, как някой искал да получава пари, щом работи! Ти, знаеш ли въобще значението на думата, която с такъв кеф размяташ насам натам?
Схващаш ли разликата между всезнайкото, който от всичко разбира и човека, усвоил дадена професия?
Въпросът е риторичен! winking smiley
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 15:00:28
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Много си задръстен, разбира се че ще работя
> всичко, за да си изкарам хляба! Няма да легна като
> теб и да рева колко било лошо тук, как някой искал
> да получава пари, щом работи! Ти, знаеш ли въобще
> значението на думата, която с такъв кеф размяташ
> насам натам?
> Схващаш ли разликата между всезнайкото, който от
> всичко разбира и човека, усвоил дадена професия?
> Въпросът е риторичен!

У нас мила Ками не видях брокер "усвоил професията" - не се пени, ама е истина. Книга ще напиша с глупостите дето дрънкат брокерите. На всичкото отгоре са обществено опасни - играят си с хорските пари и имоти, без да имат понятие. Преди 10 дни твоя колежка пак ми загуби времето. "Всички документи са в ред" ми вика - като ги видях, да се смея ли, да плача ли. Не само липсваха строителни книжа за къщата и скицата беше с 1/3 неуредени сметки, ами и правно нот. акт си беше съмнителен. Аз не се правя на адвокат, но да си прехвърлиш имот с пълномощно сам на себе си - ти си и продавач и купувач, хич не ми се хареса. Брокерката гледаше умно - аха да проговори и да каже нещо за "изрядните" документи. Толкова дълго контактувах с брокери, пък не попаднах на някой да разбира и да ми свърши работата - ще му платя с удоволствие. Май трябва доста да се потрудите да "усвоите професията" Не е достатъчно само да се научиш да пускаш обяви и да развеждаш хората като екскурзовод. Трябват такт, да умееш да преговаряш, познания за цените и тенденциите, много добра правна и техническа подготовка и познания за психологията на клиента и т.н.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 16:28:12
avatar
[www.julietwist.com]

Днес минах покрай тази панелка.Направиха ремонт-отвътре изолация и смяна на финишинга и пълно обзавеждане,отвън боядисване,смениха и дограмата.Сега ги продават,вече имаше надпис,че са свалили цените-еквивалента на бг двустаен-70 К,на тристаен-90К.блока е на 15-16 етажа,с фитнес и сауна на покрива-сега го направиха,затворен тип.
Продават се с възможност за ипотека,цените за около 3-4 годишни тукашни заплати.Мястото не е лошо,на 5 мин от центъра с кола,до шопинг център,за 10 мин си на околовръстното с пътен възел във всички посоки.
Сами можете да си направите съпоставките и изводите.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 16:53:35
avatar
gamper,

благодаря за интересната информация. Само едно уточнение - в БГ 15-16 етажните сгради не са панелни (те са до 8 етажа), а ЕПК, т.е по-висок клас.


Блондинка по душа
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
18-10-2008 - 17:01:16
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ти очевидно имаш опит в поразяване на
> добичета.
> > Като прочете виме и нещо в тебе се отключи.
> > Разбирам те! И ти съчувствам.....
> > Вместо да ми говориш на кой съм виснал се
> замисли
> > как да не увиснеш скоро време в сектора на
> > масларицата.
>
> Е, с мойта доброта се обричам на стократни
> повторения.
> Пак ли забрави какво ти писах?
> Не съм се венчала за брокерството. Ако няма повече
> хляб в него, отивам на друго място. Никога не
> оставам без резервен изход.
> В сектора на Масларица са такива като теб- вечно
> ревящите, на които все някой им е виновен.........
>
>
Пази боже,пази боже госпожата ще се преквалифицира.Само в България го има това,куцо сляпо и сакато да работи каквото му падне без да се изисква квалификация.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход