Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ

Публикувано от AlximikA 
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
21-10-2008 - 00:14:16
да, пази боже от брокерка химичка, готова да се превърне във всеки един момент на каквото и да било стига да може да ВЗЕМА големо комисоно!
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
21-10-2008 - 00:50:48
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Днес минах покрай тази панелка.Направиха
> ремонт-отвътре изолация и смяна на финишинга и
> пълно обзавеждане,отвън боядисване,смениха и
> дограмата.Сега ги продават,вече имаше надпис,че са
> свалили цените-еквивалента на бг двустаен-70 К,на
> тристаен-90К.блока е на 15-16 етажа,с фитнес и
> сауна на покрива-сега го направиха,затворен тип.
> Продават се с възможност за ипотека,цените за
> около 3-4 годишни тукашни заплати.Мястото не е
> лошо,на 5 мин от центъра с кола,до шопинг
> център,за 10 мин си на околовръстното с пътен
> възел във всички посоки.
> Сами можете да си направите съпоставките и
> изводите.

От линка разбрах, че 72 кв.м. тристаен апартамент струва 110000 паунда и се дължат 800 паунда на годината такса за обслужване. Вече са свалили цените на 90000 паунда. Правилно ли съм разбрал? И къде се намира това?


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
21-10-2008 - 02:08:53
avatar
Не съм гледал квадратите.Намалени са на 90 000,да,на около 4-5 км от пъпа на Манчестър.Ако си смятал квадрвтите,това си е чиста площ-без разни стени,общи части и др подобни.
просто мернах блока като ходих да пазарувам и ми стана интересно,има още поне 7-8 панелни блока в града.Сигурно са ги правили навремето като общински жилища и сега някои ги е обновил и продава.
Ама предполагам,че повечето ще са под наем-Университета е на 5 мин пеша.Ако ти се рови в Гоогл Еартх-Salford Shopping City,ili pusni post cod-a
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
21-10-2008 - 10:58:28
avatar
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> Не съм гледал квадратите.Намалени са на 90
> 000,да,на около 4-5 км от пъпа на Манчестър.Ако си
> смятал квадрвтите,това си е чиста площ-без разни
> стени,общи части и др подобни.
> просто мернах блока като ходих да пазарувам и ми
> стана интересно,има още поне 7-8 панелни блока в
> града.Сигурно са ги правили навремето като
> общински жилища и сега някои ги е обновил и
> продава.
> Ама предполагам,че повечето ще са под
> наем-Университета е на 5 мин пеша.Ако ти се рови в
> Гоогл Еартх-Salford Shopping City,ili pusni post
> cod-a


Това е интересно, но щом е на 15-16 етажа, не е панел, а ЕПК. Което не значи, че и панели няма. Има ги по цял свят. Би ли направил едно разузнаване, разхождайки се? Да дадеш малко инфо какво правят с тях там......
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
21-10-2008 - 19:29:28
avatar
не знам как се качват снимки,имам една стара снимка на съседния блок.Виждат се отделните панели.Имам ЕПК в БГ,определено не е същото.
Ремонта беше определено само енерго-ефективно насочен,поне отдалече това съм виждал,доколото се вижда,тук скелетата се обвиват с финна мрежа,за безопасност.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
24-10-2008 - 18:49:02
Днеска дочух, че Пиреос Банк е прекратило кредитирането на всички проекти как ще го коментирате moody smiley: moody smiley: moody smiley:
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
24-10-2008 - 19:08:03
Ами ще го коментираме, че е по-добре, место да си държим парите в тази банка да ги изтеглим и за си купим апартамент, който поне няма как да изфиряса през някой банков сейф.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
24-10-2008 - 20:09:26
Уважаеми Докторе, това с апартамента си е вариант ама ще дам пример: един мой познат миналата година купи панелка в борово за 65000 евро а сега не може да я продаде и за 30000 евро. Въпросът ми беше по глобален, какво ще стане с бизнеса в сферата на строителството, хотилерството и др. подобни като няма свежи пари.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
24-10-2008 - 20:15:52
Е да не прекаляваме.
Няма нещо, което да не може да се продаде за 30000 евро. В момента, в София.
Ако в друг град има квартал Борово, тогава не знам.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
24-10-2008 - 20:34:21
Не прекалявам а казвам фактите, апартамента е стара панелка строетна 69г , човека имаше клиенти но всички банки им отказаха кредити .Човека пусна оферта ей така на майтап за 30000 евро но никой не му се обади с реално предложение това наистина е ненормална ситуация .Тук терена постояно се променя /подвижни пясъци/ . Дано Тамплиерите си върнат парите по -скоро и нещата да си тръгнат по -нормалния ред. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход