Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

:cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи

Публикувано от papata129 
:cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 16:00:19
Все повече хора продават имоти, за да заминат зад Океана
В първите два месеца на годината в групата на продавачите на имоти се появи и сегмент на хора, които, засегнати от безработицата, решават да тръгнат зад Океана и продават всичко

Хората си продават имотите за да минат зад геаница, а имали някои които да ги купи тези имоти? Цените са отвратително ниски чужденците идват купуват без да спират а ние бягаме да купуваме на вънка.
Hun
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 16:19:43
Ще продават ами - като цената на панелка се равнява на еднофамилна къща с двор в САЩ.

Продават но няма кой да им го купи.
Вече знаят хората че каквото и да купят си остава вечно тяхно.
А и всеки който е искал да купи вече е купил, някои и по няколко.

Изключение правят единици късметлии, които се чудят какво да правят в това море от предлагане на полвин цена от това което се предлагаше преди 2 години.
На всичкото отгоре с готовност за 20-30% отстъпки...
?
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 17:12:06
avatar
Quote
Hun
Продават но няма кой да им го купи. Изключение правят единици късметлии, които се чудят какво да правят в това море от предлагане на полвин цена от това което се предлагаше преди 2 години. На всичкото отгоре с готовност за 20-30% отстъпки...

Не знам как правиш това заключение.
Работя в малка агенция (във Варна) и имам 55 клиенти заявили желания за закупуване на апартаменти и вили.
Всеки си е дал желаните параметри и огледи има.
Реално има разминаване в търсена и предлагана цена ( 3.000 - 10.000 ) евро.
Когато продавач е притиснат от някаква нужда, сваля си цената и сделката е факт.
Прекалено драматизирате ситуацията.
Самия факт, че през 2008 год. е имало 300.000 сделки, а през 2009 - 200.000, говори, че пазара не е умрял.

Еврото идва към България.
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 17:22:53
Никой не купува аз имам 3 сделки от тая година ..Баси м.....*drunk*
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 17:32:44
avatar
turbozole, ти ли купи нещо, за да отчетеш дейност? :]
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 17:42:55
Не клиенти .."Що"*xxx*?
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 19:58:52
avatar
Аз купих едно малко магазинче - квартално и доста агресивно се спазарих с 30% надолу / от интернет обявената цена /, но с малка шашма която няма да издам.
единствено мисля дали все пак не съм се набутал защото в момента не е наето от една страна и от друга не се знае дали съм го взел в пика на кризата / края на ноември 2009г./ или в началото на края. Времето ще покаже. Важното да си в играта.
п.п. в рамките на шегата разбира се , иначе премислям здраво, понякога с цената на безсънни нощи. Все пак съм отговорен и за тия след мен - наследниците да не ми сърбат попарата.
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 21:32:57
Quote
sobstvenik 31
Аз купих едно малко магазинче - квартално и доста агресивно се спазарих с 30% надолу / от интернет обявената цена /, но с малка шашма която няма да издам.
единствено мисля дали все пак не съм се набутал защото в момента не е наето от една страна и от друга не се знае дали съм го взел в пика на кризата / края на ноември 2009г./ или в началото на края. Времето ще покаже. Важното да си в играта.
п.п. в рамките на шегата разбира се , иначе премислям здраво, понякога с цената на безсънни нощи. Все пак съм отговорен и за тия след мен - наследниците да не ми сърбат попарата.

Ааа е сега разбрахме откъде е дошла идеята за ника ти - от факта че си станал собствени на магазин.
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 22:08:02
Quote
Hun
Ще продават ами - като цената на панелка се равнява на еднофамилна къща с двор в САЩ.

Питай Камито и ще разбереш, че онуй там е бедняшка барака, а от люлинския панел лъха неподправен аристокатизъм :}
Re: :cry:Хората продават имоти а няма кои да ги Купи
08-03-2010 - 23:10:42
Магазин-добре. Много магазини-още по-добре. Безсънните нощи са задължителни, но не достатъчни. Каква годишна доходност има последната ти сделка, ако не е тайна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход