Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
08-02-2009 - 16:43:25
avatar
Горят хиляди вложители заради банкови заблуди

При положение, че е публикувано в ШОУ, интересен е ефекта smiling smiley
Re: Преглед на печата
08-02-2009 - 16:59:37
Додо, додо,
Преди около четири месеца се обърнах към една журналискта в капитал да направи статия по този въпрос, а да не пише глупости. Естествено патката нищо не направи, защото реши, че др.Иванов не може да й дава акъл. От няколко дни, смного месеци закъснение, този въпрос взе да се върти из медиите. Споко, проверил съм, страшно няма. Каса е се за изключително малко влогове, при условия, които вложителят лично договаря с банката.
Re: Преглед на печата
08-02-2009 - 17:14:20
За последно - когато аз лично постявам въпрос тук относно горното, не е защото ме е страх някой да не ме излъже, а винаги съм питал "какво правят масите, при еди какво си положение".

Нама защо някой да те лъже или да не те лъже, защото влоговете не са въпрос, който засяга голтаци. какво правят масите интересува масите и политиците. Могат да правят всичко, да си изтеглят парите и да си купят апартаменти, да си сменят влога или да гледат новели по телевизията. Тебе какво те интересува?
Re: Преглед на печата
08-02-2009 - 17:17:59
avatar
Интересите ми за лична употреба няма да споделям, но примерно друго - дали при паника, на пациент Иванов ще му се изпари и другата 1/2 от спестеното от търговия с гуменки.
Re: Преглед на печата
09-02-2009 - 20:17:36
Със 72% са поскъпнали жилищата в Гърция от 1996 до 2006 година като се приспадне инфлацията.
За същото време, според в.Елевтеротипия поскъпването/поевтиняването в други страни е:
Ирландия - +174%
Испания - +133%
Швеция - +131%
Дания - +123%
Франция - +73%
Португалия - +4%

Германия - -21%
Re: Преглед на печата
10-02-2009 - 05:03:42
Re: Преглед на печата
10-02-2009 - 15:04:15
Милко , наи случаино прочетох статията и там е написано че -едностаем в кранево с морска панорама се предлага за 10 000 евро , ако имаш повече инфо моля те пусни само че двустаен по ми харесва ---някакъв линк или нещо такова - благодаря предварително
Re: Преглед на печата
10-02-2009 - 19:32:45
И да обърнем внимание на едно друга медия:
началото на новините по Бтв - баба си прави кисело мляко , ловджии се отровили от диво прасе
края на новините - спад в строителството 9%, спад в търговията - 10%
Re: Преглед на печата
10-02-2009 - 19:44:27
започна се - The fun starts here

„Определено се усеща икономическата криза и вероятно все повече хората се затрудняват да изплащат кредитите си. Търговски дружества, както и Топлофикация и ВиК предпочитат да завеждат дела по реда на заповедното производство, като 64 % от постъпленията от граждански дела са по този ред.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-10 19:46 от status.
Re: Преглед на печата
10-02-2009 - 20:14:30
Вие защо решехте, че някой може да взима пари и да не ги връща? Една комшийка получи писмо от банка и каза, че в началото даже я било страх да го отвори, като го отворила от банката й благодарили, че точно си е изплатила взет преди заем и като на изряден платец и казали, че може да получи нов в размер от 3000 до 20000 лв. Така че заеми за който си е плащал има. Който е взимал даже без да има намерение да връща ще плаща, защото иначе ще увиснат вложителите.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.