Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 16:01:03
Re: За петрола, долара.... и едни цени
30-12-2008 - 17:28:24
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> >
>darikfinance.bg]
======================================================
гледам,Джулиъс(НЕджулиъс) е почнал да се изявява като журналист,използващ постинги на асен1975 от имоти.нет и инвестор.бг.
браво-уважавам всички журналисти,които плагиятстват чужди трудове.
все пак,можеше да ги изплагиятства,когато бяха актуални-тогава,когато не се знаеше,че петрола ще пада и защо ще пада.
сега-след дъжд качулка.
а ако Джулиъс(НЕджулиъс) се беше замислил на време върху постингите на асен1975 за нигерийските контри и за балонирането на петрола на фючърите(както и кой е полсън-и тва съм го писал,но явно е пропуснал да го изплагиятсва този постинг),ако се беше за мислил на време и си беше отворил един трейдинг акаунт-в момента за няколко месеца да е направил хиляди проценти от падането на петрола.
обаче,тогава,когато ги писах тия "невидимУсти",изглеждаха невъзможни .
следващия път,когато Джълиъс(НЕджулиъс) напише поредната статия,копирайки постинги от имоти.нет и инвестор.бг,например може да напише,че който си е купил опшън на януарския контракт през септември,със страйк 100$,струващ тогава 2000$,преди 10 дни този опшън изтече на цена 63000$,което ако не се лъжа е печалба от 3000% само за 3 месеца.
та да ги светне Джулиъс хората,четящи гениялните икономисти от дарикфайненс,какви пари са направили "някои",които са предвидили що го чака петрола,тогава,когато е трябвало и имало смисъл да се предвиди......

благопожелания на "новите" професионалисти и "анализатори" на световните конспирации......от дарик файненс
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 20:49:08

Камито, сладураната, написала:

> .. дръж се Тепавичаров на положение, поне в собствените си очи...<

Ками, за да се държа на положение ми помага факта , че вече над 10-на години ми плаща чужд(разбирай западен работодател). За да стигна дотам съм минал интервю и то не едно . Дори едно изпуснато от твоите любими инфантилни

"Хи, хи, хи "

би означавало край на интервюто. Така че и теб съветвам най-добронамерено , както преди време др. Иванов.
С елементарното "Хи, хи, хи" си до Калотина, от там нататък трябват сериозни аргументи.

Между другото безтекстовия пост на Барбарон (снимката) след твоята текстова изцепка ми се струва че се отнася за теб..

Не мога да ти се налюбувам , наистина си голяма сладурана. Как си с бримките на чорапогащите? Сама ли ги ловиш , или тежкарееш като го даваш на кварталния бримкаджия?
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 21:06:29
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------

> Ками, за да се държа на положение ми помага факта
> , че вече над 10-на години ми плаща чужд(разбирай
> западен работодател). За да стигна дотам съм
> минал интервю и то не едно . Дори едно изпуснато
> от твоите любими инфантилни
>
> "Хи, хи, хи "
>
> би означавало край на интервюто.


Е, така е, Тепавичаров! Когато слугуваш на някого, едно "Хи,хи" не можеш да си позволиш да кажеш. Сменяш го с "Уау", при това, изречено чинопреклонно!


Така че и теб
> съветвам най-добронамерено , както преди време др.
> Иванов.
> С елементарното "Хи, хи, хи" си до Калотина, от
> там нататък трябват сериозни аргументи.

Благодаря за съвета, но оттатък Калотина прескачам на почивка и там "аргументите" които им оставям, ги карат с удоволствие да приемат моето "Хи,хи,хи", че и да му благодарят!

>
> Не мога да ти се налюбувам , наистина си голяма
> сладурана. Как си с бримките на чорапогащите? Сама
> ли ги ловиш , или тежкарееш като го даваш на
> кварталния бримкаджия?

Не позна! Изпращам някой от "заслужилите" подчинени, минали много интервюта, да ми купи нова дузина...........
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 21:22:41


Егати и женището....

Аз си мислех че тия ги има само на Женски пазар.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 22:15 от barbaron.
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 22:10:54
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> >
>
> Егати и женището....
>
> Аз си мислех че тия ги има само на Женски
> пазар.......


Спиро, гледал ли си този филм - "Американски Прелести". Там много добре бяха показани брокерите на НИ...



"I'll sell this house TODAY!!! I'll sell this house TODAY!!!
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 22:16:18
То въпросът с цените на имотите се поизясни. Предлагам да не тормозите Камелия - все пак е дама. Нека през новата година да подхванем въпроса за глобалното затопляне и цената на петрола, тяхната релация имам предвид. Съдбата на индианското население в Америка също е интересена тема. Бе, квото и да е, само да става за коментар. Ко не се засечем утре - весело посрещане на новата прекрасна, стремителна, неповторима,страхотна нова година.

Sapiencia ornat tvitam
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 22:29:30
Не , не съм гледал филма за брокерите , но знам как изглеждат. Като вица за цигането.
Попитали едно цигане:
- Можеш ли да свириш на акордеон?
-Да - бил отговора
- А на кларинет?
-Да - бил отговора отново
- А на саксофон?
-Не съм опитвал, но сигурно ще мога- отговорило цигането.

Барбароне, редакцията ти е в десетката на десетката !!!!!!!

За редакции като тази трябват нови номинации с летва за IQ ...





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 22:33 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 22:30:23
аз предлагам някои да публикува курса на англ.паунд към еврото и да покоментираме.....
както и какво се случи с рублата
весела здрава и успешна НОВА ГОДИНА !!! winking smiley
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 22:57:23

За 2009 предлагам да се включат и темите:

--- Алкохолните проблеми на аборигените в Централна Австралия
--- Изменененията на сексуалната активност на белите мечки при температури под минус 60...
--- Как се отразява ежемесечният душ на самочувствието на съзряващата ескимоска девойка....
---- Възможно ли е с редовни психотерапевтични сеанси лъв да прояде домати?

списъка остава отворен
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.