Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
29-12-2008 - 15:31:02
*ok* *ok* *ok*


с малка забележка
9. Фалити на банки? По скоро не, държавата гарантира всичко , а на предприятия? Може би... Предприятия, които не са успели да излязат от задъжения, безвъзвратно ще бъдат ликвидирани и преразпределени. Ще се изгуби икономически потенциал, който няма да може да бъде съграден отново и трудно би бил заменен от чуждестранни инвеститори.

НЕВЕДОМИ СА ПЪТИЩАТА ФИНАНСОВИ - НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВА ЩЕ Е СЪДБАТА НА ВАЛУТНИЯ БОРД !!! - при вътрешна междуфирмена задлъжналост около 70 млд.лв
- при външен /общо/ дълг от над 35 млн. евро
- всъщност държавата може да гарантира всичко /до 100000 / само ако се мине през драстична обезценка на лева !!!
искрено се надявам да не случи ,наистина !
smoking smiley
Мацето е страхотно ! *beer*
Re: Преглед на печата
29-12-2008 - 19:57:23
status Написал:
-------------------------------------------------------
..... - при външен /общо/ дълг от над 35 млн. евро ....

Дай в милиарди по-добре да работим... че се обырквам така.
Re: Преглед на печата
29-12-2008 - 21:58:59
От цялата дискусия най-ми хареса девойката до елхата. Браво Милко, браво Вълканов. Да поставим едно ново начало на този форум, че от цифри и сравнения не мога спа нощем. Белким се събудя до една такваз мома да ми обясни кви ше са цените на имотите догодина.
Si fata sinant
Re: Преглед на печата
29-12-2008 - 22:18:43
Серсем и Тихичък .... единият не се обърква с милионите, другият пък не може да спи...:] :] :]

Ако включим и глобалното затопляне... :]

Re: Преглед на печата
29-12-2008 - 22:28:40

Милко Вълков написал:

> ... българинът е оцелявал благодарение на своя здрав разум...<

Г-н Тепавичаров обаче мисли че българинът е оцелявал по същия начин по който са оцелявали всички народи, дори и тези , които все още нямат държава-кюрди, палестинци, тибетци и които не са прочути със здрав разум. Т.е , това не е подвиг, това е ежедневие, на моменти дори сладко- справка: истината за данъците по време на турското управление по нашите земи.....Има дори пост , посветен на тази тема.
Г-н Тепавичаров също мисли( Ками, извини ме че се държа на положение с това Г-н, но няма друг начин-не мога да се подценявам, все пак не съм някакъв брокер, готов да угоди на всеки. ). Та, на думата, Г-н Тепавичаров също мисли , че е нормално народ , който 600 години след като Данте Алигиери е написал "АД", слуша и се възхищава на Азис , Глориа и Слави, народ , който е издигнал в култ терикатлъка(имаше във форума родителска обосновка за едно добре гледано СДС чедо-английски, руски, италиански- което ще търси политическо бъдеще в БСП, защото били по-перЕспективни, разбираш ли) такъв народ да оцелява според обстановката.
Една от най-големите мъдрости, които съм чул е от един познат:

" По-добре да се минеш като мъж, отколкото да спечелиш като п.......ка !

Царе сме на второто, затова винаги ще оцеляваме , когато и както другите решат....

Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 00:07:33
Имам една Муза /мечта/:

Веднъж на някаква си гара
в ден най-обикновен
един кафяв, спокоен поглед
откри един зелен.

очаквайте продължение....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 00:08 от tihia.
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 12:55:52
"Маунтин Парадайс Инвест набра едва 2 180 лв. от увеличението
26.12.2008 10:31 (MRHA / MRHA)

Общият брой записани и платени акции от увеличението на капитала на Маунтин Парадайс Инвест АДСИЦ е 2 000 по емисионна цена 1,09 лева, при което в дружеството са постъпили общо 2 180 лева, съобщи БФБ-София.

Срокът на увеличението на капитала на дружеството беше увеличен с 15 дни след решение на Съвета на директорите.

Маунтин Парадайс Инвест АДСИЦ предложи 9 500 000 броя акции с номинална стойност 1 лев и емисионна цена 1,09 лева.

Общите разходи по емисията възлизат на близо 84 хил. лв.

Компанията планираше да инвестира в имоти в Банско като очакваше средно-годишна възвращаемост от 9 на сто." :} :} :}

Засега загубата от инвестирането на тези 84 000 лв е само 97.4% = (2180-84000)/84000*100



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 13:02 от barbaron.
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 13:02:45
правилно ,грешка - милиарди са !/ще да е от ракията/

взеха да изплюват камъчето

*beer*
Анонимен потребител
За петрола, долара.... и едни цени
30-12-2008 - 13:03:30
Re: Преглед на печата
30-12-2008 - 15:38:10
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------


> Г-н Тепавичаров също мисли( Ками, извини ме че се
> държа на положение с това Г-н, но няма друг
> начин-не мога да се подценявам, все пак не съм
> някакъв брокер, готов да угоди на всеки. ).

> " По-добре да се минеш като мъж, отколкото да
> спечелиш като п.......ка !
>
> Царе сме на второто, затова винаги ще оцеляваме ,
> когато и както другите решат....


Хи,хи! Няма лошо, Тепавичаров, дръж се на положение поне в собствените си очи- то друго не ти и остава! spinning smiley sticking its tongue out
И не се свени, когато говориш за себе си, да не го прикриваш, адресирайки го до всички българи.
Че си цар на "второто", съмнение няма........... :}
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.