Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 06:44:03
на бат бойко вече съм му тотален фен!след изказването си в чикаго ,шапка му свалям за смелостта!
каквото каза беше 100% истина,макар и болезнена.........разбира се,в момента "конкуренцията" изключително професионално работи по въпроса с дескредитирането му,заради това изказване.
ако в чужбина се разреши на българите да участват бв изборите,комунисти няма да има шанс да стъпят и като секретари в нови бг правителства.
ако не се разреши-матрьошките много добре знаят как да лъжат българина,който е в бг и идея си няма за манипулираната преса кадровишка.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 07:13:45
др.иванов,верно ли,че цените вече са паднали на 500 евро по повечето софийски квартали?
защото нещо такова дочувам аз?
а само преди месец ми предлагаха за по 600 евро,защото са ми били приятели,само за мен,защото съм "техен" човек.......за един месец съм станал още по техен човек......
кво правите вие бе?с по 20% на месец ли ще ги смъквате?
защо е това бързане,бе другарю иванов?
да няма конкуренцийка случайно,такава тайна....да казвате,че не смъквате цените,обаче зад гърбовете си да се напреварвате,кой по ниска цена да даде,без колегите му да знаят,белкем сключи някоя сделка????????
хайде моля те,позабавете малко темпото,защото аз съм дал прогноза за 300 евро до края на годината,а чак 2010 по ниски......
как сте тръгнали,ще ми пробиете прогнозата и ще ми падне реномето!
никък не съм доволен!айде моля ви задръжте ги тия цени поне до летоска,а?
не искам да виждам 200 евро цени есента,че да се еба в анализатора тогава.....
ше ме е срам да пиша,никой немъ да ме слуша.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:19:36
Quote

ако в чужбина се разреши на българите да участват бв изборите,комунисти няма да има шанс да стъпят и като секретари в нови бг правителства.
ако не се разреши-матрьошките много добре знаят как да лъжат българина,който е в бг и идея си няма за манипулираната преса кадровишка.

Асене дистанционното гласуване ли визираш?
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:29:35
др.иванов,верно ли,че цените вече са паднали на 500 евро по повечето софийски квартали?

Не, не е вярно!
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:34:53
avatar
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:ако в чужбина се разреши на българите да
> участват бв изборите,комунисти няма да има шанс да
> стъпят и като секретари в нови бг правителства.
> ако не се разреши-матрьошките много добре знаят
> как да лъжат българина,който е в бг и идея си няма
> за манипулираната преса кадровишка.
>
> Асене дистанционното гласуване ли визираш?

Или плямпане, защото от избирателните бюра в чужбина летят огромно количество червени гласове.Я се поразрови да видиш как се гласува в свободната страна.Или ти нямаш нищо общо, защото пишеш от някоя подуенска кухня. winking smiley
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:38:37
Quote

Или плямпане, защото от избирателните бюра в чужбина летят огромно количество червени гласове.Я се поразрови да видиш как се гласува в свободната страна.Или ти нямаш нищо общо, защото пишеш от някоя подуенска кухня.

Отде я взе тая информация? Че на мене нещо не ми се вярва.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:51:38
avatar
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:
> Или плямпане, защото от избирателните бюра в
> чужбина летят огромно количество червени гласове.Я
> се поразрови да видиш как се гласува в свободната
> страна.Или ти нямаш нищо общо, защото пишеш от
> някоя подуенска кухня.
>
> Отде я взе тая информация? Че на мене нещо не ми
> се вярва.


Протоколи от избирателни комисии са много интересно четиво.Да не се окажете прекалено млади и да не помните
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:56:44
Избори 2005,гласове от чужбина:

Кандидат Действителни гласове Преразпределение
"КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ - БСП, ПБС, ПД - СОЦИАЛДЕМОКРАТИ, ДСХ, П. "РОМА", КПБ, БЗНС - АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ, ЗПБ" 6125 8.91 %
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ (НДСВ) 13432 19.54 %
"ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ" (ДСБ) 5026 7.31 %
ДПС "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" 40626 59.09 %
ОДС - СДС, ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ, ДВИЖЕНИЕ "ГЕРГЬОВДЕН", БЗНС НС - БЗНС, ДРОМ 3547 5.16 %

[www.2005izbori.org]

Българите в чужбина просто не гласуват.И аз не гласувах.Посолството ми беше на 2 часа със самолет...питай ме кога ще бия толкова път за едни избори.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-07 09:59 от salvador.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 09:58:21
"КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ - БСП, ПБС, ПД - СОЦИАЛДЕМОКРАТИ, ДСХ, П. "РОМА", КПБ, БЗНС - АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ, ЗПБ" 6125 8.91 %

:] :] :] :]

Валят оунъре, валат червени гласове. Тука главно турците ги има.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-07 10:00 от Solaroid.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 10:12:01
Така е.На тях просто са им близо избирателните бюра и не се налага да пътуват един ден до тях и един ден обратно.Българската общност в Щатите е напълно съизмерима като брой хора с българите в Турция.Ама в щатите знаеш ли кога ще закараш 50 или 100 хиляди човека до урната...точно никога...ББ нарочно е отишъл в Чикаго,защото там е най-голямата българска група и са криво-ляво активни.Български общности обаче има в около 60 държави и наброяват общо над 700 хиляди човека.В Гърция например е пълно с българи.Над 200 хиляди постоянно живеещи там.ОБаче избирателната им активност май е под 5%
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.