Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 10:21:02
avatar
На първите демократични избори бях ангажиран избирателна комисия.Като почнаха да идват резултати от Лондон, Париж, Нюйорк изживях гаднички моменти.Свободните гласуваха в супер червено.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 10:39:05
avatar
Ми на първите избори е нормално да са гласували в червено, по това време кой е живял в Лондон бе? Обикновенните хора или червената върхушка, сега вече не е така.... Сравняваш ябълки с круши.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 10:52:54
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Ми на първите избори е нормално да са гласували в
> червено, по това време кой е живял в Лондон бе?
> Обикновенните хора или червената върхушка, сега
> вече не е така.... Сравняваш ябълки с круши.

Прав си.Сега живеят внуците червенки.И оплакват далечната родина, уж изпаднала в криза. *pardon*
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 11:01:10
gekko Написал:
> Ми на първите избори е нормално да са гласували в червено, по това време кой е живял в Лондон бе?
> Обикновенните хора или червената върхушка, сега вече не е така.... Сравняваш ябълки с круши.

Така е. Сега разбирам колко важно е да се направи гласуване през ИнтерНет за живеещите в чужбина. На мен ми е близо, но наистина много са далече.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 11:32:51
Оунър каза
Quote

Прав си.Сега живеят внуците червенки.И оплакват далечната родина, уж изпаднала в криза.

Баце 700 000 души трудно да са внуци на партийците.


Барбарон каза
Quote

Така е. Сега разбирам колко важно е да се направи гласуване през ИнтерНет за живеещите в чужбина. На мен ми е близо, но наистина много са далече.

За тия избори това никога няма да се случи. Въпреки че още по времето на царя се говореше за тия работи.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 13:35:59
Човек млад си още. Ще ти мине. Самочуствие, пари и тъй нататъка са неща които зависят 99% от тебе самия. Стегни се, приятни жени много, се ще ти се хареса някоя. Тъпо е на 20 да правиш разни фоудаментални изводи без опит зад гърба си. А и умирачката май на никой не се е разминала, тъй че не бързай.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 14:15:40
Бойко не е много прав- "материала",с който разполага в момента БГ, е не лош,а потресаващо ЛОШ! *huh*
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 15:32:18
avatar
zalagania,
Заложи на грешен кон. Форумът не е пуберски. Та, изтрий си шльоковицата и се придържай към темата, ако обичаш.
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 15:52:49
човече, ако искаш някой да ти прочете писмото- пиши на кирилица. Разбрах,нещо за самоубииство говориш *stop* не те съветвам, но и ме мързи да се взирам в латиницата за да разбера причините. Така,че постарай се да оставиш свястно послание *drunk*
Re: Преглед на печата
07-02-2009 - 15:59:22
avatar
А след 10 години като излезнат и пресните попълнения ще е ***** smiling smiley

komin4e Написал:
-------------------------------------------------------
> Бойко не е много прав- "материала",с който
> разполага в момента БГ, е не лош,а потресаващо
> ЛОШ!


За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.