Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?

Публикувано от sid 40 
Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
17-04-2011 - 22:30:34
avatar
Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи? Елементарен въпрос на пръв поглед. Само, че не е елементарен. Въпрос на елементарна аритметика, която владее Додо. Искам царя на елементарната аритметика да изчисли, защо от 720 000 панелни сгради, нито една не се е срутила и не е компрометирана. Защо ПАНЕЛИТЕ са вечни? Социализъма ли е виновен или здравата държавна регулация и контрол навремето? Защо новото строителство мухлясва и не става за нищо, дори цената му пада безвъзвратно, а панелите възкръсват като феникс от пепелта? Защо бетона на панелните сгради е изпълнен със десетки пъти по-здрав от този на новото строителство? Кой алчен тип е виновен? Защо панела ми носи невероятна сигурност? :ami:
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
17-04-2011 - 22:42:21
avatar
Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.

Панелът ти носи невроятна сигурност по същата причина, поради която колибата носи невероятна сигурност на едно сомалийче.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
17-04-2011 - 22:47:36
avatar
Quote
dodo2
Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.

Панелът ти носи невроятна сигурност по същата причина, поради която колибата носи невероятна сигурност на едно сомалийче.
Знаех си че Додо ще е пристрастен и като добър математик, няма да иска да изчисли, че от един милион панели никой не е паднал, за разлика от тухлените сгради. НЕИСКА додо и това е НЕИСКА чешита. А може ! Знам, че дори е учил квадратни уравнения, но желае да признае здравината на панела. Не му изнася, защото живее в обор. Сам ми го е казвал. Обора според него е по-здрав от панела, защото панела е социалистически, а Додо е капиталист. Разбираемо е..........
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 20:46:38
Е...чак пък най-скъп....
Но това,че има "стари" панели,които са в по-добро състояние от повечето нови строежи,си е безспорен факт.Дали ще ги надживеят е друга тема.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:07:47
avatar
Quote
dodo2
Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.

Панелът ти носи невроятна сигурност по същата причина, поради която колибата носи невероятна сигурност на едно сомалийче.

Всъщност, говориш пълни глупости.
Но ти е простено, защото не си от София и не си длъжен да знаеш историята на застрояването на града.
А би могъл, с малко труд, да се ограмотиш.........
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:08:37
avatar
Аз казвам, че трябва да са най--скъпи. Не че са. А че трябва е ясно. Няма по-здраво строителство от панеляка. Това , че разни комплексари от дивите села на дивите провинции се опитват да изкарат, че в цели блокове живеят еднообразни социални прослойки , освен смешно, е толкова глупаво и наивно, че който и нормално образован човек да го прочете, ще изпадне в екстаз от смях. Няма таково състояние на духа.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:15:44
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.

Панелът ти носи невроятна сигурност по същата причина, поради която колибата носи невероятна сигурност на едно сомалийче.

Всъщност, говориш пълни глупости.
Но ти е простено, защото не си от София и не си длъжен да знаеш историята на застрояването на града.
А би могъл, с малко труд, да се ограмотиш.........

Сега какво очакваш да се обяснявам, че съм от София ли?

А ти какво, днес яде ли пак развалено от кофите. Видях те да ровиш в тази пред терасата ти.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:19:58
avatar
Quote
dodo2

Сега какво очакваш да се обяснявам, че съм от София ли?

Ами, не очаквам!
Има неща, които на родените тук, са известни.
И ако ти твърдиш тъпотиите за обитателите на панелите, значи понятие нямаш от хронологията на нещата.
Ако пък пишеш нелепостите, знаейки каква е ситуацията, то ще търпиш да те мислят за провинциалист. :]
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:20:02
avatar
Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.

Панелът ти носи невроятна сигурност по същата причина, поради която колибата носи невероятна сигурност на едно сомалийче.

Всъщност, говориш пълни глупости.
Но ти е простено, защото не си от София и не си длъжен да знаеш историята на застрояването на града.
А би могъл, с малко труд, да се ограмотиш.........

Сега какво очакваш да се обяснявам, че съм от София ли?

А ти какво, днес яде ли пак развалено от кофите. Видях те да ровиш в тази пред терасата ти.

На светлинни години си от стандарта на Камелия и от моя. Това те трови вече много години. Лошо е да не сме комунизъм и да не сме равни знам. Обаче ти все пак си мъж, ако не хермафродит. Трябва да приемеш поражението. Друг е въпроса, че на зеленчуковата борса не си свикнал на поражения. Аз ще те науча Споко!
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:28:48
avatar
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход