Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?

Публикувано от sid 40 
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:26:59
Quote
камелия
Quote
dodo2


Какви небивалици съм написал?

Ето тези:

Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.


И ти обясних, че само провинциалист може да не знае " историческите основи още при заселването им".
Ти се засегна на селянин, ама не спря да пишеш небивалиците.
Че и се засягаш, дето ти припомням, че си под наем.
А ти самият си го казал, сега пък се обиждаш.
И трудно можеш да ми се перчиш със стандарт, щото хем имам собствености, хем нямам заеми.............хем с мъжа ми сме със свободни професии, та едва ли можеш да сравниш доходите си с нашите.
Не мога да разбера, не ти ли писна да си търсиш някой, с когото вечно да си мерите.........тухлите и панелите?
Ами, смешно е.

Айдееееее - и тая се изцвъка !
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:34:21
Quote
greenbul
Освен това панелите са природосъобразни. В новото строителство определено ми липсват хлебарките. Това означава, че то е толкова некачестввено, че дори хлебарки не желят да живеят в него. Както заете след Чернобил са оцелели само хлебарките, а в новото строителство не могат да виреят. РРРРРррррррррррррррррръст на панела. Рррррррррррррръъъъъъъъъст на хлебарките, РРРРррррррррррррррррръст не природосъобразния живот!

Бре човече - ти наистина ли си мислиш, че хлебарките подбират типа на строителството, а не мръсотията в каналите!
Я се замисли малко.... хлебарките панел не ядат. Че панелките си имат "трески за дялане" - така е, но не ми говори за животински видове като хлебарки, мишки и тям подобни!
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:38:48
avatar
Quote
3.14
Quote
greenbul
Освен това панелите са природосъобразни. В новото строителство определено ми липсват хлебарките. Това означава, че то е толкова некачестввено, че дори хлебарки не желят да живеят в него. Както заете след Чернобил са оцелели само хлебарките, а в новото строителство не могат да виреят. РРРРРррррррррррррррррръст на панела. Рррррррррррррръъъъъъъъъст на хлебарките, РРРРррррррррррррррррръст не природосъобразния живот!

Бре човече - ти наистина ли си мислиш, че хлебарките подбират типа на строителството, а не мръсотията в каналите!
Я се замисли малко.... хлебарките панел не ядат. Че панелките си имат "трески за дялане" - така е, но не ми говори за животински видове като хлебарки, мишки и тям подобни!
*ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok**ok*
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:41:45
avatar
Quote
greenbul
Освен това панелите са природосъобразни. В новото строителство определено ми липсват хлебарките. Това означава, че то е толкова некачестввено, че дори хлебарки не желят да живеят в него. Както заете след Чернобил са оцелели само хлебарките, а в новото строителство не могат да виреят. РРРРРррррррррррррррррръст на панела. Рррррррррррррръъъъъъъъъст на хлебарките, РРРРррррррррррррррррръст не природосъобразния живот!

Да не са луди хлебарките да се заврат в новото строителство преди да е минало поне едно земетресение?
Не случайно ще оцелеят и след ядрена война- имат повече ум в главите си от много пишещи тук.:]
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:52:44
avatar
Да бе, казал съм аз, че живея под наем. Преди или след мнението, в което ти каза, че ядеш миризлив шоколад за втори път? smiling smiley
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 23:15:13
avatar
Обаче.. докъде стигнахме, само защото да говорят на въпреки, ще изкарат панелките недостижимата мечта. Ето произволни снимки от различни обяви "продава" от ЖК на Камелия (с точност до номер):

Особено последната снимка, кърти тоалетни :} А втората - агенция "Бизнес имоти" продава коптор. Айде няма ме, отивам да мия чинии, че и аз искам хляб и боб! Много ви здраве на всички winking smiley








Тоатетна, изпълнена луксозно, в Люлин махала.
neo
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 23:50:41
Падащи Панели video: [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-18 23:52 от neo.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 10:26:42
avatar
Quote
dodo2
Обаче.. докъде стигнахме, само защото да говорят на въпреки, ще изкарат панелките недостижимата мечта. Ето произволни снимки от различни обяви "продава" от ЖК на Камелия (с точност до номер):

Особено последната снимка, кърти тоалетни :} А втората - агенция "Бизнес имоти" продава коптор. Айде няма ме, отивам да мия чинии, че и аз искам хляб и боб! Много ви здраве на всички winking smiley

Додко2, пак лъжеш- това са снимки от една оферта.
Поне да не беше качил снимка на общежитие, ама откъде да знаеш кое- какво е по Софията!?
Разбира се, че е коптор- там настаняваха работниците от бившия Софстрой и мангалите.
Много зор си видял докато намериш коптора, ама търсейки го упорито, що ли не забеляза другите оферти и другите бани?
Ето ти една произволна............дано спреш да се излагаш.



За теб, Додко2, такова жилище може само да бъде мечта.
Много ти здраве и на теб.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:11:29
avatar
Quote
neo
Падащи Панели video: [vbox7.com]

Ето ти и други " сведения".........
тук

Схващаш ли разликата?
Твоят " материал" визира блок, който е започнат, оставен през годините да ръждясва, после достроен.........и това- преди куп години.:]
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:18:01
Камелия, не че се заяждам но това което си дала си е доста семпло и с най-евтините материали... Факт е че, постепенно панелните комплекси ще се гетоизират просто защото всеки който се замогне малко гледа да вземе нещо по-ново и по-добро а защо не направо къща. Не си мисли, че всичкото ново строителство е боклук или кутийки.
На тяхно място идват такива които търсят най-евтиното. А напудрянето на панелката така че да изглежда читаво става именно с плочки по 7 лв, мивки за 20 лв, турски батерии за 25 лв и т.н. като това дето си дала на снимката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход