Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?

Публикувано от sid 40 
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:30:53
avatar
Quote
камелия
Додко2, пак лъжеш- това са снимки от една оферта.

Не е от една оферта, а от три различни, то се вижда и по логото на снимките. Така че - яж шоколад.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:36:20
avatar
Quote
Boby
А напудрянето на панелката така че да изглежда читаво става именно с плочки по 7 лв, мивки за 20 лв, турски батерии за 25 лв и т.н. като това дето си дала на снимката.

Quote
камелия
За теб, Додко2, такова жилище може само да бъде мечта.

Ех, размечтах се... ако може само батерията да има и малко златничко, за по-луксозно!
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:50:24
avatar
Quote
Boby
Камелия, не че се заяждам но това което си дала си е доста семпло и с най-евтините материали... Факт е че, постепенно панелните комплекси ще се гетоизират просто защото всеки който се замогне малко гледа да вземе нещо по-ново и по-добро а защо не направо къща. Не си мисли, че всичкото ново строителство е боклук или кутийки.
На тяхно място идват такива които търсят най-евтиното. А напудрянето на панелката така че да изглежда читаво става именно с плочки по 7 лв, мивки за 20 лв, турски батерии за 25 лв и т.н. като това дето си дала на снимката.

Всяко жилище може да се напудри с изброените от теб материали.
Достатъчно е да огледаш и други оферти- на апартаменти в различни части на града, нови, стари, в центъра, за да видиш, че масово така са напудрени.
Ще ми се да поразсъждаваш върху това си изречение:

Факт е че, постепенно панелните комплекси ще се гетоизират просто защото всеки който се замогне малко гледа да вземе нещо по-ново и по-добро а защо не направо къща.

Ако си от София, ще видиш каква част от града заемат комплексите.
И къде са построени новите комплекси.
Качеството на живот, само от вида на строителството ли зависи?
Аз не мисля така и никога не бих отишла да живея в място като Манастирски ливади, например. Където нито има улици, нито зеленина, нито транспорт, детски градини и училища.
Където са натикани хората в кутийки със силно съмнително качество и падаща мазилка още на петата година.
И друго искам да попитам- ти, наистина ли мислиш, че при минимална заплата от 240лв. и средна 560лв., България е пълна със " замогнали се малко", които са в състояние да си позволят дизайнерско обзавеждане и къщи като по списанията?
Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто- да го направиш.
Затова, откровено се забавлявам, когато пишещи тук се изживяват като богаташи, живеещи под наем, но с пълни банкови сметки.smiling smiley
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 11:59:09
avatar
Quote
dodo2
Не е от една оферта, а от три различни, то се вижда и по логото на снимките. Така че - яж шоколад.

Още по- зле, ровил си в куп оферти, за да намериш нещо гнусно, а си подминал всички останали.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 12:00:07
avatar
Quote
камелия
Затова, откровено се забавлявам, когато пишещи тук се изживяват като богаташи, живеещи под наем, но с пълни банкови сметки.smiling smiley

Така става ясно, защо обясняваш на всички, че живеят под наем - иначе ти се чупи душевното равновесие ("с пълни сметки, че и собсвени имоти, а аз акам в тоалетна като на горната снимка, не е възможно!"winking smiley :}
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 12:11:20
avatar
Quote
dodo2

Така става ясно, защо обясняваш на всички, че живеят под наем - иначе ти се чупи душевното равновесие ("с пълни сметки, че и собсвени имоти, а аз акам в тоалетна като на горната снимка, не е възможно!"winking smiley :}

Не аз, вие години наред обяснявате, че имате куп пари, но не купувате, защото не сте балъци.
За разлика от теб, аз не правя свободни съчинения за начина ви на живот.
Сведенията ги давате вие.
А ти, лично, вечно даваш акъл и с публикуването на снимките пак се опитваш да внушаваш тъпотии.
Някога да съм се занимавала с кенефа, който ползваш?
Въобще да съм коментирала мястото, което обитаваш?
Малко акъл трябва да имаш, за да знаеш че хвърляш ли камъни в чуждите дворове, ще се върнат обратно при теб.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 12:25:35
avatar
Намери някъде да съм писал, че живея под наем и ще получиш още едно бурканче от любимия ти черен хайвер за награда.

И напротив, точно свободни съчинения правиш за начина на живот на кой ли не, защото така си мислиш, че си нещо значимо, а не че живееш на първи етаж в панелка. Това си е твое право, но и мое право е да ти отговарям в твой просташки стил. Ако нещо не ти харесва - поправи си манталитета и ще получиш реципрочна компенсация. :loveu:
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 12:33:12
avatar
Quote
dodo2
Намери някъде да съм писал, че живея под наем и ще получиш още едно бурканче от любимия ти черен хайвер за награда.

И напротив, точно свободни съчинения правиш за начина на живот на кой ли не, защото така си мислиш, че си нещо значимо, а не че живееш на първи етаж в панелка. Това си е твое право, но и мое право е да ти отговарям в твой просташки стил. Ако нещо не ти харесва - поправи си манталитета и ще получиш реципрочна компенсация. :loveu:

Любим е на парвеню като теб, така че хапвай си........
А като непрекъснато пишеш как не би купил имот поради това, че ти е скъпо, а не защото нямаш нужда да купиш, заключението за живота ти под наем или при мама, тате, е напълно логично.
Така че, можеш да изпростяваш колкото си искаш, но е смешно да търсиш вината в другиго.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 12:40:29
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Намери някъде да съм писал, че живея под наем и ще получиш още едно бурканче от любимия ти черен хайвер за награда.

И напротив, точно свободни съчинения правиш за начина на живот на кой ли не, защото така си мислиш, че си нещо значимо, а не че живееш на първи етаж в панелка. Това си е твое право, но и мое право е да ти отговарям в твой просташки стил. Ако нещо не ти харесва - поправи си манталитета и ще получиш реципрочна компенсация. :loveu:

Любим е на парвеню като теб, така че хапвай си........
А като непрекъснато пишеш как не би купил имот поради това, че ти е скъпо, а не защото нямаш нужда да купиш, заключението за живота ти под наем или при мама, тате, е напълно логично.
Така че, можеш да изпростяваш колкото си искаш, но е смешно да търсиш вината в другиго.

Ето сега "За разлика от теб, аз не правя свободни съчинения за начина ви на живот" пак ли е в сила? Нито живея под наем, нито при "мама и тате". А сега всички дружно да си представим как Камелия ака в тази тоалетна и след това продължава да прави същото в преносен смисъл и във форума:

Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
19-04-2011 - 13:22:35
avatar
Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Намери някъде да съм писал, че живея под наем и ще получиш още едно бурканче от любимия ти черен хайвер за награда.

И напротив, точно свободни съчинения правиш за начина на живот на кой ли не, защото така си мислиш, че си нещо значимо, а не че живееш на първи етаж в панелка. Това си е твое право, но и мое право е да ти отговарям в твой просташки стил. Ако нещо не ти харесва - поправи си манталитета и ще получиш реципрочна компенсация. :loveu:

Любим е на парвеню като теб, така че хапвай си........
А като непрекъснато пишеш как не би купил имот поради това, че ти е скъпо, а не защото нямаш нужда да купиш, заключението за живота ти под наем или при мама, тате, е напълно логично.
Така че, можеш да изпростяваш колкото си искаш, но е смешно да търсиш вината в другиго.

Ето сега "За разлика от теб, аз не правя свободни съчинения за начина ви на живот" пак ли е в сила? Нито живея под наем, нито при "мама и тате". А сега всички дружно да си представим как Камелия ака в тази тоалетна и след това продължава да прави същото в преносен смисъл и във форума:

[
Е , това нормален постинг ли ти се струва? Като пишеш само небивалици с цел да обиждаш хората, олеква ли ти съдбата на живеещ при мама и тате или на свободен наем лузър? Дръж се малко по-позитивно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход