Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?

Публикувано от sid 40 
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:37:00
avatar
Quote
dodo2
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.

Голия, така е . Месо +зеленчуци+плодове е най-добрата диета. А такива като тебе, без никаква заплата и без никакви дивиденти, само мечтаят за някакъв доход. Но той никога не идва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! При такава перспектива и минимална заплата ти се вижда огромна.:]
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:37:34
avatar
Quote
dodo2
Да, основната ми мечта е да съм на вашия стандарт - да живея в панелка. Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят. А ти на какъв стандарт си с 1200 лева заплата, не ми се мисли. Сигурно ядеш пловодове само на Нова година и месо след пости - празнично. През останалото време хляб и когато има малко излишък - боб.

Що, ти да не живееш в палат под наем?
И получаваш по 5-10 000Е, та имаш чер хайвер по физиономията?
Ако Имането ти се афишира с яденето на плодове през цялата година, ексик ти!
Що не спреш да се дуеш и да избиваш комплекси?
Много по- приятен ще бъдеш.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:38:58
Quote
dodo2
Може само да излезнете с общо становище Люлин или Слатина е по-добре, за да знаят всички към какво да се стремят.

E как може да не знаеш отговора, според най-големия капацитет на форума е ОБЕЛЯ. winking smiley
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:40:42
avatar
Май те засегнах? smiling smiley Човек когато хиперболизира, показва какви са мечтите му. Та твоите са "черен хайвер" все едно е нещо дефицитно. Ще ти пратя утре едно бурканче. smiling smiley
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:44:26
avatar
Quote
dodo2
Май те засегнах? smiling smiley Човек когато хиперболизира, показва какви са мечтите му. Та твоите са "черен хайвер" все едно е нещо дефицитно. Ще ти пратя утре едно бурканче. smiling smiley

Като ти казвам да мислиш преди да пишеш- не слушаш!
Отместваш въпроса, а после пак пишеш небивалици, с които се излагаш.
Няма да те уча вечно........
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:47:43
avatar
Додо /симпъл майнд/ каква е ТВОЯТА заплата или ТВОЯТ доход???? Кажи да се посмеем здраво, като предполагаш за моята..... Дай Дай Дай, че не моа се запра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 21:53:40
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Май те засегнах? smiling smiley Човек когато хиперболизира, показва какви са мечтите му. Та твоите са "черен хайвер" все едно е нещо дефицитно. Ще ти пратя утре едно бурканче. smiling smiley

Като ти казвам да мислиш преди да пишеш- не слушаш!
Отместваш въпроса, а после пак пишеш небивалици, с които се излагаш.
Няма да те уча вечно........

Какви небивалици съм написал? Че мечтата ми е панелка в Люлин или Слатина ли? Всеки има право на мечта.

А вие двамата от една и съща болест ли страдате smiling smiley Да повтаряте на всички "ти нямаш 2 лева, ти живееш под наем, ти си не си от София", с което собственият ви мизерен панелен живот започва да изглежда по-добре. Това сигурно си има и медицинско име? А като се окаже, че тези за които сте го писали имат повече от 2 лева, не живеят под наем и са от София получавате "500 server error".
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:11:03
avatar
Quote
dodo2


Какви небивалици съм написал?

Ето тези:

Има затворен кръг - жилищата в панелните сгради са най-евтини, защото в тях живеят мухльовци (с исторически основи още при заселването им), затова са евтини, затова все повече мухльовци се нанасят, затова стават още по-евтини и т.н.


И ти обясних, че само провинциалист може да не знае " историческите основи още при заселването им".
Ти се засегна на селянин, ама не спря да пишеш небивалиците.
Че и се засягаш, дето ти припомням, че си под наем.
А ти самият си го казал, сега пък се обиждаш.
И трудно можеш да ми се перчиш със стандарт, щото хем имам собствености, хем нямам заеми.............хем с мъжа ми сме със свободни професии, та едва ли можеш да сравниш доходите си с нашите.
Не мога да разбера, не ти ли писна да си търсиш някой, с когото вечно да си мерите.........тухлите и панелите?
Ами, смешно е.
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:13:22
avatar
Що не казваш бе Додооооооооооооооооооооооооооооо. Каква ти е заплатата или дохода. дохода ти на случаен принцип ли е???
Re: Защо трябва панелните сгради да са най-скъпи?
18-04-2011 - 22:26:25
Освен това панелите са природосъобразни. В новото строителство определено ми липсват хлебарките. Това означава, че то е толкова некачестввено, че дори хлебарки не желят да живеят в него. Както заете след Чернобил са оцелели само хлебарките, а в новото строителство не могат да виреят. РРРРРррррррррррррррррръст на панела. Рррррррррррррръъъъъъъъъст на хлебарките, РРРРррррррррррррррррръст не природосъобразния живот!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход