Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиция или Спекула

Публикувано от baba 
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 16:39:31
всеки има право на мнение както и всеки има избор дали да приеме мнението на другитите. Аз имам правило че от по-простички (с извинение) акъл не вземам.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 16:41:33
еи тук си приличаме и аз съм така -от хора които не са наясно особенно в някои сегменти акъл не вземам .....
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 16:50:33
тайминг Джилуус, тайминг...
там е разлкиата между Гърция и България.

В Ирландия всеки говори английски. там е разликата. упс и там имотите падат а в Бг растат?

демографията на България е килър.

според тебе ако не са кредити откъде са дошли тези пари? от износ (ауч, дупка от 8 милиадра евро на година във външната търговия...), 'инвестиции' (какви, къде, в какво)?

я ми обясни какво прави БНБ за да прибере тези евра освен да печата левчета и да ги пуска в обръшение стимулирайки инфлацията?

в Бг няма растеж на ГДП или икономиката, двуцифрен растеж... смешки. на търкалета.

къде го растежа бе човек, иди до магазина и намери нещо произведено в Бг (освен бира) и после ми се обади.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 16:53:27
голан си ти шматурок
аиде да не се опитваш да ми държиш тон -форума не е твои разбрали тъпоъгълник
и изобщо не знам зашо постоянно вадиш някакви статии които си присвояваш така не ставаш по умен
ника страшно ти подхожда - не ме предизвикваи защото еи сега ще те разхвърлям из форума и данни имам .....
колко пъти бе куку да ти обяснявам лично теб че като нямаш цифри от сивия сектор прогнозите ти са като от тотото ..нали ти четат всички постовете още от 2006
аиде нали нямам стотинки даваи имотите -маи нямаш а?
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 16:54:38
това оферти продава за чужди милионери ли е? или пък средния грък плаща тези цени за жилище в Атина?





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-27 16:54 от kuku987.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 17:00:10
хвана ме дивал,
да, голан съм, разнасям пици и духам супата.
и страшно ме е яд че не си купих поне 10 панелки на времето като бяха ефтинки.

стига с тази сива икономика. ако имаш в предвид трафика на наркотици може и да си прав. Бг е точно копие на южна Италия отпреди 30 години, иди да видиш сега какви европейци са там.

хората мизерстват той седнал да ми ибяснява колко била напреднала Бг, много добре видах хала преди месец.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 17:05:46
ти какво искаш, български търговец да ти внесе качествена стока ли? почти всичко е боклук от най-ниския ценови рейндж продаван над европейските цени за да могат да направят максимална печалба хората.

не прави заключения за качеството на полските (или каквито и да е) стоки по боклуците продавани в Бг.

ако не си в час защо внасят италиански боклуци като коли втора употреба мога да те светна. зашото са най-скапани и евтини. така е с всичко.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-27 17:07 от kuku987.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 17:07:24
не ти обяснявам колко е напреднала, аз съм на мнение че сме много много назад , но ти се опитваш да изкараш всички бандити и мошенници, тъпи, и тн.....
от една година бг е в съюза-време трябва .....
има пари които не се виждат и са кешови не са свързани с банки и депозити
затова ти казвам че сметките са криви
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 17:16:11
туй де, не ти отърва...

аз пък твърдя че балон се раздува от 2002 насам . и дизпропорцията в отношението цени/наеми е крещящо доказателство в подкрепа на тезата ми.

числата и данните Джулиус няма да ти помогнат да видиш тенденциите ако не искаш или не можеш да гледаш аналитично. тенденциите показват как се променят числата и цифрите.

а важните тенденции са:
1. увеличаване на дупката във външната търговия
2. увеличаване на външното задлъжняване.
3. инфлация
4. дизпропорции в лихвените проценти по еврата и левовете
5. демографска криза. младите емигрират, старите измират, деца няма (освен ромите).
6. закриват се производства.
7. инфрастуктурата се разпада.
8. само строителството работи. (крещящо доказателство е че освен българските строителни материали за друго не се сещаш). Стои се вече 20 години с бесни темпове. за кого бе пич?
9. чужденците не купуват а продават...

мога да продължа с поне още 20 тенденции и нито една позитивна.



Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 17:19:03
абе куку ти като мразиш толкова бг защо още говориш и пишеш на кирилица , че и мнения изразяваш в родните форуми -я ни остави да си живеем в невежеството
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход