Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиция или Спекула

Публикувано от baba 
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 19:04:57
земя имат много повече хора от колкото предполагаш и се работи -ако не си в час тази година се очакват рекорди за продукцията -ечемика вече даде рекорден добив
нали ти така казваш папото.....
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 19:42:55
това са сложни въпроси даи му време да направи от някъде копи-пеист
поне има тема за размисъл..............................................................................
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 21:10:52
" От декар ечемик земеделците печелят по 70-85 лв. твърдят агроексперти."
--То печалба,то чудо голямо! Да се чудиш кво да правиш със толкова пари!
[dariknews.bg]
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 21:12:02
На Куку и на Асен конкретиката им е чужда. Виж на абстрактни теми са царе.


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 22:45:24
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> " От декар ечемик земеделците печелят по 70-85 лв.
> твърдят агроексперти."
> --То печалба,то чудо голямо! Да се
> чудиш кво да правиш със толкова пари!
>
баш разград ли намери да дадеш за пример
гледаи истината е че никои нямада каже колко е реалния добив нито реалната печалба , но повярваи ми имам познати арендатори които хич не са зле
до тук аз в добруджа разбрах за ечемик по около 400 кг от декар, малко стана и за пшеницата ,там очакванията са 600-700 кг офисялно ще се обявят както винаги със 100 кг по малко
това е хубаво защото ще има какво да ядем , ако разбира се не го изнесат за по добра цена
по гадното от днес като новина е че ток , парно и газ подскачат пак.......а сме и с наи скъпите мобилни услуги в европа -убиват ни и от акцизи и ддс ..от там идва цялата работа , но икономистите тук досега не съм ги чул да коментират тези неща

Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 22:55:32
и като свърши догодина даваи пак от нас ...и после защо хората криели доходи -аз веднъж тук на някои обяснявах че си пуснах данъчна декларация 11 пъти по малка от реалното...счетоводителката каза-може и аз се възползвах
ами колко правят така .....после куку седнал да смята..ела да смяташ ако можеш да ми хванеш спатиите -медал и студена водица .....сивата икономика работи с огромни темпове , нека които не е крил доходи да каже????
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 23:05:09
да да да :} ама всички положителни исторически личности имат счетоводители :}
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 23:06:23
Дивал дай да говорим за аренда .Знаеш че да обработваш малко декари е нерентабилно и си набутан от всякъде.За да усетиш нещо като добра печалба са ти необходими най-малко 1000 дек.Обаче това прави 500000 лв вложение.
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 23:19:20
не минимума е 1500 декара за да си що годе в играта , но много опит трябва
спецялно арендаторите из добруджа с такива декари изобщо не се занимават на тях им даи от 15 000 нагоре
печени са , знаят много , не се изхвърлят
ами смятаи след като министрите им идват на крака.......
ние с теб еи сега ще седнем и ще направим сметките но контактите, връзките, опита...тези неща как ще ги направим?
да са живи и здрави , че работят земята и има храна за всички, а парите че си ги правят - могат -правят
никога не са на загуба..едни зрънце пшеница да няма пак са на печалба от застраховките
след тази реколта очаквам да си купят хеликоптери , те двама самолети вече имат
Re: Инвестиция или Спекула
27-06-2008 - 23:34:02
дивал,сигурно си запознат и със другия момент.А именно че тлъстия пай
от земеделието,отива в джоба на прекупвачите и износителите (сигурно се досещаш че говоря за недосегаемия "контингент" ) Е там вече няма оправия!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход