Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
01-06-2008 - 21:52:44
Не разбирам от банково дело, ма видеото кърти :}
Еврото страда от липса на инвестиции
01-06-2008 - 21:52:56
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
01-06-2008 - 22:01:23
PIGS - Португалия, Италия, Гърция и Испания. :} :} :} :} :}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
01-06-2008 - 22:05:10
Julius,

Персонажът, който си избрал, би бил много успешен и при следния сценарий:
Масларова внася работна ръка.

:}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
01-06-2008 - 22:11:42
Джулиъс-исторята с япония е друга-там задлъжняването е политика,с цел поддържане на ниска йена-лихвата на япония е по ниска от 1%!!!!!!
погледни трейд баланса на япония-нямат дефицит,а имат 200 милиарда сърплас!!!!!!

на трето место в света са по сърплас по сметката
а българия е на второ по дефицит по сметката!!!!!!!!


що се късае до сащ-в момента са във война-всяка дълга война в сащ е довела до рецесия-не ги чети вестниците и конспираторите,които твърдят,че от война държавата печели-тва е абсурд.
печелят отделни хора,държавата губи яко.

бг във война ли е,че има тройно по голям дефицит от сащ и 35% по голям дълг от сащ?

сигурно би трябвало да се обявила война на целия свят,за да има такива цифри в БНБ................или защото се управлява от некъдърници.едно от двете е.

и за сащ-остаи го дефицита-голяма част от него се държи от страни като китай,япония и русия.или тези резерви,които трупат тези срани в долари,те свъщност спокойно могат да се приспаднат от щатския дефицит.или реално е много по малък.проблема е,че процентно е нарастнал и тва влиае на долара,както и кери трейда-в сащ са с ниски лихви и хитреците теглят заеми и ги вкарват в европа и англия или за лихва,или за временно спекулиране.лихвите м/у сащ,европа и англия почнат ли да се изравняват,долара ще подскочи яко и тези пари ще се върнат обратно в сащ,а ЕС ще духа яко супата.тва,дето го наблюдаваш в момента е временно явление и няма да донесе нищо добро на ЕС,повчрвай ми.

та голяма част от доларите на сащ се държат от други държави,като резерв и реалния дефижит на сащ е около 3%.

кажи ми ДЖ,колко държави в света държат левчета,като резерв,което да повлиае добре на бг дефицита?

по статистически данни бг има 300% по голям дефицит от сащ
а по реални въртящи се пари-около 600% по голям.

а са сметни с колко е паднал долара,и с колко ще падне лева,ако борда рухне-и тва ще е само началното падане-ей така за отскок.после влиза и психо натиска и веднага почваме да вървиме по стъпките на зимбабве.

тук ти давам сравнения и твърдения,където няма да ги намериш никъде в пресата-не само бгетовската,но и западната.
но тва не значи,че не са верни!особено за сащ










колко държ
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
01-06-2008 - 23:12:49
Костов от БНБ "по прости сметки" казва 1евро=1,3лв. Несъответствието с 1,95583 идва от излишъка.

До април излишъка възлиза на 2,7млрд -> 1евро=1,3лв

За 2008/просто-тройно правило/ 8,1млрд -> 1евро=0,32лв

И : smiling smiley

Пада борда, 1евро=0,32

Има обаче излишък от 8,1млрд. лева =25,312 млрд евро

Излишъка се разпределя за 2 седмици /видяхме че може/, парите в обръщение същите за да няма инфлация.

Копи-пейст от Асен:

"и тва ще е само началното падане-ей така за отскок.после влиза и психо натиска и веднага почваме да вървиме по стъпките на зимбабве. "

Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
02-06-2008 - 00:00:53
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Ей, оспамих го тоя форум... ма поне да си излея
> мъката!

Амааа........

:} :} :} :} :} :}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
02-06-2008 - 00:07:47
Джулиъс,ама много ме кефиш.
днес и гаджето ме пита-в колата -карам и сам си се смея.и тя ми се чуди кво ме е прихванало.
опитах се да и обясня,че се сетих за филмчетата на Джулиъс,ама кажи-как да й обясня?
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
02-06-2008 - 01:11:48
Ще вмъкна една хипотеза отностно управниците в БГ.
По форумите все се дискутира че са некадърници отностно своето управление.Ръководните кадри от БСП(БКП),задължително са минали партийна школа.И какво ги правят в тази школа? Запитах се аз след като се натъкнах на следния коментар.

цитат:
Бедна ви е фантазията какво се прави с народа...
Попаднах без да искам на една статия за нервнолингвистичното програмиране,накоето КГБ е обучавало почтивсички свой агенти итези , които са преминали през партийните школи.Предполагам, нашите също.Целта е да се държи народа в подчинение,да се издои като крава...Няма наши, няма ваши, всеки иска да иматотален контрол над народа, за да го дои колкото може по-дълго.Имал съм бивш началник, преминал през ДКМС, Московската партийна школа, след това БКП, след това номенклатурен кадър,,след това СДС, НДСВ , и сега вече не знам от кои е.След като прочетох за психолингвистичното програмиране и се замислих,добре са го обучили в Москва....

oщe:
КГБ работи със все по-усъвършенствани методи за следене,нали разбирате.
И биват подслушвани не мафиотите,наркодилърите и останалата далавераджийска сволоч,защото са си техни хора,ами такива като нас,за да "мерят" градуса на недоволство и си набелязват субекти,на които да пречат,защото не са прокомунистически настроени.
Така се процедира и в руската черква в София,където КГБ чете всички бележки с молби,които хората пускат на отец Серафим.
КГБ работи със все по-усъвършенствани методи за следене
02-06-2008 - 01:51:57
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход