Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 11:50:50
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> За това си има гугъл!

Да разбирам ли,че даваш линкове на принципа "апокалипсисът идва",без да ти е ясно за какво става реч?winking smiley

Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 12:20:45
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако това ще подкрепи теорията ти - да, няма
> проблем!


Нямам теория. Търся максимално истинската информация за това,което се случва. Затова те питах- нормално е като посочваш нещо,да знаеш какво е и защо го правиш.
Въпросът с "вторичните ипотеки" ,които са в основата на срутването в Щатите,никой не коментира. Ако правилно тълкувам,то вторична ипотека е кредит за второ жилище. Фактът,че пишат за много изоставени къщи в различни градове,ми говори,че собствениците се намират в първото си жилище,където и да е то. Т.е., кризата е от тип,за който няма достатъчно условия тук......за да се превърне в апокалипсиса,който непрекъснато вещаете.
Ако някъде бъркам,бих искала да ме коригирате. За да има полза от писанията ни. smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 12:21:26
Ками,

Поразрови се из гугъл с "голямата депресия". Ще попаднеш на много интересни факти, които са се случвали във време, в което ние не сме били родени. И като вържеш сегашните новини, аналогията е доста голяма.

Моето лично притеснение, че кризата няма да е с мащабите на 1997.
И имай предвид, че аз по принцип съм оптимист, защото така ми е по-лесно от психична гледна точка.

Greenbul,

Дали си правил математически анализ от този период?

Djulius,

1997г -аз загубих пари колкото за един апартамент. По-скоро ми ги взеха хората на един човек, който сега си прави някакъв пи-ар на политик и къде е точно -не знам и не искам да знам. Тези дни получих писмо от районната прокуратура, че делото с/у неизвестен извършител е прекратено, поради давност -10год. Ако искам, мога да обжалвам...

Добре, че умея да губя.....smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 13:09:30
Интересно ми е какво мислиш за това, че в следвещите няколко години се предвижда да се строят в пъти повече километри магистрали отколкото досега? Как се отразяват държавните поръчки на икономиката?
За информация прочети за магистралите Тракия, Марица, Черно море и Струма. За рехабилитациите на други пътища също може да видиш какво се предвижда.
Да си кажа, че неща от рода "ще откраднат парите и ще ги изнесат зад граница" не ми се четат, та ако ти е това мнението просто недей да го пишешsmiling smiley
Моето мнение е, че проблемът може да дойде след като се реализират големите инфраструктурни проекти и не се продължи със същия темп - т.е. да има криза след 2012-2014г. , а не 2008-2009.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 13:23:52
avatar
Muza,
Ето какво намерих и честно казано,от условията,довели до нея,много малко се повтарят тук. Може и да не схващам правилно,та с удоволствие бих се ограмотила.smiling smiley

Голямата депресия
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 13:43:02
Ками,
Не съм така подредена като Julius с информацията. По случайност съм запазила това:

[www.bulgaria88.narod.ru]


.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 14:09:00
Quote

слуховете за рязко вдигане на цените след 1 и 10 юни, принудиха много от сънародниците ни да се презастраховат и да платят по-рано за лятната си почивка.
По тъп слух не бях чувал. Интересно кой се е вързал
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 14:11:34
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Я да видим ТУК какво става?
>
> Как хубаво звучи: "България - Рай за българите"
>
> Ми да отидем в тоя рай, та да видим как се
> размножават... гъсениците!


Малка доза оптимизъм:

"В резултат на това малкото зелени площи са почти съсипани от рядък вид гъсеници"

smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 14:16:34
Чакат да видят кой ще фалира :} . Който фалира го събарят spinning smiley sticking its tongue out
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
03-06-2008 - 14:20:10
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Не знам кога ще им дойде акъла да почнат да
> събарят затроеното!?


Като им дойде акъла да събарят, да не вземат тогава еколозите да не дават, заради "редкия вид"-да не изчезне....smiling smiley




Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход