Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 10:34:13
:}

Джулиус,

Голям шедьовър си бил! :}

Ти си един от хората, които често успява да ме разсмее. Не че е много трудно при мен...smiling smiley

:}

Надявам се, на повече чувство за хумор и никой няма да се обиди.

:}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 10:45:25
:} :} clap: браво, смях се от сърце! :}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 10:53:25
Хаха, сцепих се от смях. Това последното най ме накефи :}
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 11:06:46
"Като си толкова печен брокер, защо говориш пълни глупости?!? "

Pacholv, нито мисля, нито пиша, нито говоря глупости ! Достатъчно време имам стаж и в строителна фирма и знам колко струва кв. м на мазетата, коридорите и другите т. нар. "общи части". Колкото до начина на рекламиране и търсене на апартаменти пак от опит ще кажа - най са ми смешни клиентите, които идват с ролетка на оглед, много е тъпо. А иначе нещата са от прости по - прости - виждаш жилището , знаеш цената, или те устройва, или не, останалото е простотия - " Я да видя сега колко площ реално използвам, с колко ме е фраснал строителя, апартамента е с чиста площ от еди колко си, пък той иска да му заплатя повече !" Сякаш не ползват асансьора, или стълбището ! Кой да ги плати ? На всичкото отгоре малко от тях знаят , че има чиста, светла и площ с идеални части. И още - на въпроса колко излиза на кв. м ,за всеки апартамент мога поне по три начина да се мотивирам за цената. С всичко дотук не оправдавам и строителите, които на рекламират и не обясняват по най - честния начин квадратура и цена. Ако искаш, звънни ми като клиент да се убедиш как аз ще ти обясня всяко жилище, което рекламирам и няма да казваш, че говоря глупости. Ти явно си от хората, които ненавиждат посредниците, ама нас ни има и ще ни има, въпреки инфлацията, въпреки злобата от такива като теб, въпреки движението на цените нагоре - надолу.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 12:22:37
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> "Като си толкова печен брокер, защо говориш пълни
> глупости?!? "
>
> Pacholv, нито мисля, нито пиша, нито говоря
> глупости ! Достатъчно време имам стаж и в
> ст.................................................................а като теб,
> въпреки движението на цените нагоре - надолу.

Е, хубаво ,ами на онези в цивилизована Европа защо не им пречи да ги обявяват с чиста площ moody smiley: И там си има общи части и не се телепортираш в апартамента си а ползваш асансьор . Моето мнение е, че това си е елементарен тарикатски похват и можеш да противодействаш точно с ролетката. Това, че на теб точно те са ти най-смешни е показателен за мен. Същото мнение имат и търговците на пазара като отидеш на контролната везна.Ами спечелете ми доверието де, то не се дава е така :!: :!: :!:
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 13:47:22
Julius, осенила те е музата clap: .Голям творчески потенциал се крие в теб smiling smiley . Сценаристите нали знаеш, че си дигнаха хонорарите. Направо се присъединявай към тяхното съсловие smiling smiley
П.С. под МУЗА не визирам присъстващата във форума, макар, че няма лошо winking smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 14:29:44
цените няма да паднат,защото всичко поскъпва материали,наемен труд,горива.А и ние българите сме племе ,което никога няма да допусне да изгуби нещо, при нас нещата с апо различни от световната икономика,при нас логика няма.Повечето казват трябва да умирам от глад за да продам на по ниска цена,така че си направете изводите.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 14:37:36

[evropa.dnevnik.bg]

Какво ли може да накара човек да предприеме такава стъпка? Това ли е поредната алогична постъпка? Но пък не става въпрос само за българи.

Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 14:45:51
kikito83 Написал:
-------------------------------------------------------
> цените няма да паднат,защото всичко поскъпва
> материали,наемен труд,горива.А и ние българите сме
> племе ,което никога няма да допусне да изгуби
> нещо, при нас нещата с апо различни от световната
> икономика,при нас логика няма.Повечето казват
> трябва да умирам от глад за да продам на по ниска
> цена,така че си направете изводите.

Говорим за относителни стойности - спрямо някакъв ясен показател - дали средна заплата, дали продължителност на годините труд, за които си купуваш жилище. Мисля че това се разбира от самосебе си. При заплати 700-1000лв, 1000е/м2 е едно, при заплати 5000лв 1000е/м2 е съвсем друго или според теб при такъв случай цената не е паднала - защото за мен е паднала 5-6 пъти. Това е хипотетичен пример разбира се.
Don
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
31-05-2008 - 15:25:37
mindi Написал:
-------------------------------------------------------
> Бъдещият проблем на пазара на НИ го виждам в това,
> че едни пари ще влизат и излизат от еднакъв брой
> джобове, докато станат сделките прекалено скъпи и
> вече не е "далавера".

mindi,

не си права. Виж външнотърговското ни салдо. Парите излизат от страната.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход