Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
29-05-2008 - 23:54:50
Та в тази връзка се продават 8 декара вътре в околовръстното на София по 40 ЕУР/м2. Има ли кандидати? Съседите на човека искали по 60 ЕУР. То си е далавера направо. Купувате на на 40, продавате на 60 и 160 000 ЕУР в джоба. Хайде чакам ви.

DeBeers,накарах майка ми да смъкне на 20Е/м пак до околоврасното още декември и все още чака с надежда,но......
Писах и в форума дори,но....
Не знам,кво и кой чакаш ама не забравяй,че не чакаш само ти!!!
Лека
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 00:19:30
avatar
Znae6t Написал:
-------------------------------------------------------

> Глупостите и опитите за некви внушения от
> брокерчета, че цените на НИ винаги растели не ги
> чета изобщо защото са смехотворни с липсата на
> всякакви доводи в защита на тезите им, а и с
> реалността ,която наблюдаваме .

Първо да те светна,че в българския език няма дума в множествено число,която да завършва на "Й".Така че,оправи си заглавието на темата! Ако имаш поне средна интелигентност,щеше да го усвоиш още в първите учебни години. Явно я нямаш,щом не схващаш елементарната разлика- "брокерчетата" казват,че цените продължават да растат. Сега, в този момент, в София. Прогнозите ги правят такива като теб. Най- смешното е,че се пазиш да не научиш нещо от хора,които са в бизнеса....... smoking smiley

Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 01:14:41
Отностно брокерите: 2007 лятото ,когато бях в БГ.Познати брокери(преди това не бяха брокери),ми коментираха че изкарвали много пари и т.н......Далавера голяма.Лошото обаче,че набутали всичко спечелено в имоти.Щото имотите се вдигали и още по-голяма далавера щялa дa пада.Единия чак жена му го беше зарязала щото набутал и кредити в имоти.Че според мене и някои от брокерите,също изпитват голям страх от срив.
от безкраино копи-пеист на някакви статии на никои не му става по весело ...
30-05-2008 - 06:04:46
Песимистите вече не трябва да носят плакати с надписи "КРАЯТ ИДЕ СКОРО". За целта си има уебсайтове. Така например на форума www.globalhousepricecrash.com(Глобален срив на цените на жилищата) може да си кажете всичко за срива на цените на имотите, което искате. eye popping smiley [www.globalhousepricecrash.com] Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че......, пестеливи хора, спестявали от банички са част от общо 200 хиляди български милионери.



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2008-05-30 07:00 от compass.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 09:25:20
Още ли някой вярвя ,че недвижимите имоти ще паднат?Може би това са всички хоря,които не са успели да хванат влака и сега съжаляват ама какъв изход имат те?Аз в момента си строя еднофамилно жилище и мога да кажа ,че преди 2 месеца купувах арматурата на 1.30 а сега гони 2 лв.Да не говорим ,че и най-кирливия общ работник не се хваща на работа за по малко от 50 лв.Аз като си смятам колко ми излиза ,като сметна и цена на парцела и всички разходи блажен е някой да мисли ,че сте го построя и ще го дам за без пари на някой .Нека да почака още,енергията поскъпва и себестойноста на всичко се повишава,може да замине и последния влак.smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 09:42:14
Така е nikolase, абсолютно съм съгласен, обаче тука хората си знаят едно и също, щото не ги разбират някои неща

Love is all around
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 09:43:22
малко икономически зависимости за николасе-
когато тухлата се качи с 50%,жилищата започват да падат.а когато тухлата се качи със 100%,завода за тухли фалира.
защо е така?ами нека оставиме николасе сам да си отговори.да ли ще може?ако е строител,няма да може да си го обясни.
интересно николасе,след като преди време тухлата не се качваше,защо имотите скачаха?тогава николасе този въпрос не си го е задавал.
обаче сега-тухлата се качва,и николасе не може да си обясни как имотите ще падат.
нека николасе си спомни,как така през 1995-2002 година всички имоти бяха на цени,по малки от номиналната цена за построяване и защо беше така?
хайде да оставиме николасе да мисли-нужно му е,да не се чуди после как така всичко скача,а имотите падат.
и да припомниме на николазе-банско-как така цените падат,като тухлата се качва?
необяснимо е за николазе и колегите му строители.просто не може да бъде-има някаква грешка??????
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 09:48:20
Nikolaseee smiling smiley
Koi posleden vlak???? v Bg vseki ima imot ako nbe daje 2-3-4 ta kade e vlaka tova ne ti e London kadeto 50% sa pod naem .... glupost sled slupost ,,,,
Primer ..prodavam si moiat apartament..........kakvo moga da si kupia???? mi pak po4ti sashtiat apartament...no inflaciata si varvi ta si govori kakvoto iskash
Vij ako si s zaemi ne mi se misli togava .....
S zdrave
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 09:48:30
Абе общаците мисля че още се хващат на 30-35 лв, какви са тия 50 лв...
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 10:21:19
асене виж там твоя човек от лозенец да му дам едни 400 е питаи го
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход