Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Ей алоооооо
30-05-2008 - 11:24:11
ей ало за кво съм открил темата ,за кво пишете ?!


Продавач сладурче, откъде драги ще доиде поскъпването за което мечтаеш , затова питам !!!

p.s. и ако не си наясно да те светна ,че ако има поскъпване, ако цените се задържат на сегашните си нива, при доходите сега, а и бъдещите (някой да забогатява , храни за година + 50-60 % , ток от юли + 20 %, бензин , дизел + 25 %, още да изброявам ли ?!) , пазарът ще се блокира още повече и нема да папкате комисионни щото нема да има сделки . За една сделка ще скачате по 20 глупачета !!!



smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:24:17
Всичко се плаща, в това число и общите части. Те даже излизат по-скъпо на строителят, защото тях той ги довършва луксозно или "луксозно", а апартаментите ги дават на шпакловка и замазка.
Въпросът е как се представят нещата 120 кв.м. за 180000, т.е. 1500 Евро/кв.м. или 100 кв.м. чиста жилищна площ за 180000, т.е. 1800 Евро/кв.м.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:25:15
абе защо се првите сега-всички крият доходи..това всичкото ако се изкара на светло ,може и да ни вземат на сериозно, но никои не иска да си показва истинските доходи и с право
моята счетоводителка кава----абе я плащаи осигуровки около минималната,защо да има даваме на тези да изхранват циганите ли ..не виждаш ли какъв батак е с тези осигуровки ,като доиде време до пенсии ще се окаже че са минавали през някои пенсионен фон д които фалирал.....
нямам причина да не и вярвам....
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:28:33
p.s. и ако не си наясно да те светна ,че ако има поскъпване, ако цените се задържат на сегашните си нива, при доходите сега, а и бъдещите (някой да забогатява , храни за година + 50-60 % , ток от юли + 20 %, бензин , дизел + 25 %, още да изброявам ли ?!) , пазарът ще се блокира още повече и нема да папкате комисионни щото нема да има сделки . За една сделка ще скачате по 20 глупачета

Само доброто възпитание ми пречи да ти кажа всичко, което искам, само ще ти кажа - злобата теб тормози повече, давай, злобей ! Аз съм добронамерен и приветлив и за твое сведение работата ми върви. Ама много !
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:30:49
dicho, разбира се че се ползват и се плащат. Хората негодуват, защото всички които сравняват цени у нас и в Европа сравняват 1м2 тук - с общи части и на ш.з. , с 1м2 там - полезна площ и довършени до ключ. Това е груба манипулация иначин да се убеждават хора, които нямат нужната информация, че тук е много евтино - купувай народе. Повтарям се, но мои познати купиха в Испания двустаен апартамент - познай - води се 37,...м2, обзаведен и оборудван - перденца, тигани, тенджери... - носиш си чехлите и живееш. Същия тук ще е обявен за мин. 75м2 и ще е на ш. з. Какво общо има между цена на 1м2 там и тук - нищо.
Re: Ей алоооооо
30-05-2008 - 11:32:12
avatar
Znae6t Написал:
-------------------------------------------------------
> ей ало за кво съм открил темата ,за кво пишете ?!
>
>
> Продавач сладурче, откъде драги ще доиде
> поскъпването за което мечтаеш , затова питам !!!
>
> p.s. и ако не си наясно да те светна ,че ако има
> поскъпване, ако цените се задържат на сегашните си
> нива, при доходите сега, а и бъдещите (някой да
> забогатява , храни за година + 50-60 % , ток от
> юли + 20 %, бензин , дизел + 25 %, още да
> изброявам ли ?!) , пазарът ще се блокира още
> повече и нема да папкате комисионни щото нема да
> има сделки . За една сделка ще скачате по 20
> глупачета !!!
>
>
>
>

Аз приятелю за нищо не мечтая на мен ми е все тая, защото както знаеш само ник нейма ми е Продавач и отдавна не си продавам собствените имоти от сега нататък само ще купувам и даже имам "далавера" да паднат ценитеwinking smiley Но понеже си спомням колко убеден беше и преди две години как щели да паднат цените, а те се повишиха с 60% от тогавашната ти прогноза та се чудех от къде ли си толкова сигурен confused smiley
На мен не ми пука дали ще падат или още ще растат, но се дразня когато се пишат небивалици при наличие на очеизвадни факти...справки подписа ми в момента smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-30 11:33 от Продавач.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:33:27

Естествено че клиентите плащат общите части-никой ни не помисля друго. Дразнещото обаче е селския терикатлък, с който предприемачите ги включват в площта на жилището , за да изглежда цената по-приемлива. В Мюнхен цената в добър район на добро(не лукс) жилище е 3000 Евро/кв м. т.е 60 кв. м. = 180 000 евро. 60кв.м. застроени обаче. При формирането на цената продвача си е калкулирал стойността на общите части и те са включени. В БГ ако се процедира по този начин, което е правилно, кандидат купувачите масово ще хълцат четейки офертите, защото 60кв. м. умножени по 1500 е равно на 40кв.м. умножени по 2250, т.е реалната цена е около 1,5 пъти по-голяма от обявената.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:50:31
Това е, защото масата наивници ходи без рулетка по огледите, а слуша общите лозунги на брокери и строители.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:59:42
Продавач , аз пак те питам кажи откъде ще дойде поскъпването

Колкото за писаното от мен през 2006 , то драги беше адресирано за 2008 -2009 година, ако не си спомняш.

А и ако не се лъжа според статастиката, а и по данни на строители и агенции имотите по морето и в Банско са поднали с 40-50 % за една година, което само потвърждава написаното от мен.

Първо морето, после Банско , а после навсякъде


smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 12:08:13
еи луд ли си ...аз имам парцел на морето -перфектен- знаеш ли кога ще ти го продам с 40% по евтино ....не говорете глупости ...
какво искате вие -всички разрешителни ,регулация, морска панорама и да струва 5 лева на квадрат ли ...аре че се ядосах
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход