Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обяснете моля

Публикувано от dival 
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 16:38:21
да Камелче,вече се редят усатовците по летищата да емигрират в източна европа.май най много американци ще имигрират в бг,защото в бг само няма криза.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 16:51:27
камелче, не е необходимо да миеш чинии за да се чувстваш преуспял. Или да разчиташ на бакшиш или да удряш в питиетата. Каквото и да ми приказват барманите и сервитйорите дето станаха политици и милионери и брокери в Бг.

Тъй че очаквай под тяхното мъдро ръководство скоро да се наредят америакнците на опащка да питат за българско поданство че само в Бг няма криза. Колеги канадци вече ме заливат с въпроси, всеки иска да емигрира в България.

скоро ще се изтърсят на тълпи, по 10 канадеца ще живеят в гарсониера в банишора.



Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:01:24
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> камелче, не е необходимо да миеш чинии за да се
> чувстваш преуспял. Или да разчиташ на бакшиш или
> да удряш в питиетата. Каквото и да ми приказват
> барманите и сервитйорите дето станаха политици и
> милионери и брокери в Бг.
>
> Тъй че очаквай под тяхното мъдро ръководство скоро
> да се наредят америакнците на опащка да питат за
> българско поданство че само в Бг няма криза.
> Колеги канадци вече ме заливат с въпроси, всеки
> иска да емигрира в България.
>
> скоро ще се изтърсят на тълпи, по 10 канадеца ще
> живеят в гарсониера в банишора.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
не бе Куку,нали за тва бат бойко и гл.арх.на софия DICK OFF ще строят дубай и ню йорк на местото на кремиковци.
пресметнали са световната криза и че бг ще е единствения рай на планетата и понеже са умни и за тва диков е направил вече "пространствени проекти".
кремиковци,както знаеме ,бат бойко го затвори още на втори януари-така пишеше в пресата поне.сигурно вече са построили първите 60 етажа от дубайските близнаци и сигурно около 30 етажа от крайслер билдинг.
така че,кажи им на колегите си да не се притесняват къде ще живеят,като емигрират в бг.
в банишора както знаеме,цените не са по джоба на американците-твърде скъпо им е.банишора е на цени за българина-на него му е евтино.само бгетовец може да си ги позволи-нали не сме в криза.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:21:28
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако има банка, която искам да изчезне от нашия
> пазар... това е Райфайзен!
>
> Не ги знам какви са и отде са дошли... и там как
> са... ама са такива тикви, дето...
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ще изчезне-тиквите за банкери не стават.колкото по големи хитреци-толкоз по бързо ще си заминат.
Джулиъс,няма банка,която да е прокопсала с раздаване на 100% ипотеки,нито пък от заеми без доказани доходи.
нали ги гледам хитреците в сащ-почнаха да плюят кръв още на 3-тата година от началото на хитрините.ако не са фед-да са се поминали вече.знаеш ли кога БНБ ще почне да спасява бг банки?никога-няма ресурса,дори да иска.
безхаберно финансиране на ипотеки на цени,които са 5 пъти по големи от реална цена,спрямо стандарт на живот-тва си е меко казано самоубийство.
само гледай кво ще става,като почнат да падат сериозно цените......още не се е почнало-тва е началото.
всеки втори "па-па-па" заем ще се превърне в обезценени тухли и бетон.....


Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:22:25
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> камелче, не е необходимо да миеш чинии за да се
> чувстваш преуспял. Или да разчиташ на бакшиш или
> да удряш в питиетата. Каквото и да ми приказват
> барманите и сервитйорите дето станаха политици и
> милионери и брокери в Бг.
>
> Тъй че очаквай под тяхното мъдро ръководство скоро
> да се наредят америакнците на опащка да питат за
> българско поданство че само в Бг няма криза.
> Колеги канадци вече ме заливат с въпроси, всеки
> иска да емигрира в България.
>
> скоро ще се изтърсят на тълпи, по 10 канадеца ще
> живеят в гарсониера в банишора.

Пак не си схванал,Куку,ма то ти е навик.....пък гледам,че и Асен нещо не затопля.....
Ако светът се развиваше по твоята логика,то американците би трябвало масово да емигрират,щото не само че са в криза,а както сами си го признават- в крах и рецесия........
Но не го правят,както не го направихме и ние,които предпочитаме да си тежим на мястото и да се борим тук......анадънмо? winking smiley



Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:27:39
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> Пак не си схванал,Куку,ма то ти е навик.....пък
> гледам,че и Асен нещо не затопля.....
> Ако светът се развиваше по твоята логика,то
> американците би трябвало масово да емигрират,щото
> не само че са в криза,а както сами си го
> признават- в крах и рецесия........
> Но не го правят,както не го направихме и ние,които
> предпочитаме да си тежим на мястото и да се борим
> тук......анадънмо?
>

Разликата е, че като са в криза американците няма да могат да си позволят къщата им да има баейин и тенис корт и че няма да могат да си купят нова кола в близките 2 години.
Ние като сме в криза се чудим какво да ядем.
Разбираш ли сега защо американците не емигрират, а ние дори когато не сме в криза емигрираме?


Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:29:29
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха
> -ха-ха
>
>
> БНБ отрече Костов да е коментирал стойността на
> лева
>
>
> Първоначално отделът за връзки с обществеността на
> БНБ потвърди изказването на Димитър Костов,
> няколко часа по-късно го отрече.
------------------------------------------------------------------------------------
евалата на стандарт-стават ми любимия вестник.
само че ще ги призная,ако утре публикуват цялото интервю.много ме съмнява-сериозен натиск ще има от правителството.
ако го пльокнат интервюто на 1 страница утре-признавам ги за истински журналисти и ще трърдя,че стандарт е единствената медия в бг,която не е манипулирана!
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:35:55
Браво на Куку и Асен, не се умориха от злоба. Има опасност обаче да се самоизядат от злоба. Момчета нямате ли среда, приятели и интереси там където сте? Нямате ли по-интересно занимание? Или толкова се нуждаете от потвърждение, че изборът ви е правилен? Ако бяхте прави в прогнозите си за България по света никой нямаше да живее другаде. Целият свят щеше да е в Чикаго и Торонто. Африка, Азия и много неразвити места щяха да са напълно обезнаселени. Това, че на вас ви отвориха очите като ви пуснаха от комунизма преди 15 години, не значи, че нещата, които сега откривате другите хора не са ги видяли 50 години по-рано. Наивници нещастни! Мислете си, че сте по-добри от останалите българи! Само че не сте. Дори и да не миете чинии това че денонощно изливате злобни безсмислици прави пределно ясно, че нямате нито среда, нито интереси, нито приятели! Ето ви една дългосрочна прогноза - в САЩ и Канада властта вземат емигрантите и постъпват с белите като в Зимбабве. Русия става член на ЕС. Само че не ме питайте кога ще ми се сбъдне прогнозата, ами се изселвайте бързо от Северна Америка. Клоуни нещастни!

Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:37:44
що бе аз пък си поръ4ах кола...сега я ки4ат с екстри
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 17:42:34
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------

> Разликата е, че като са в криза американците няма
> да могат да си позволят къщата им да има баейин и
> тенис корт и че няма да могат да си купят нова
> кола в близките 2 години.
> Ние като сме в криза се чудим какво да ядем.
> Разбираш ли сега защо американците не емигрират, а
> ние дори когато не сме в криза емигрираме?

Я питай Асен дали е така? Щото тяхната преса писа,пък и тук го коментирахме,как са ги изваждали от жилищата. Такава идеалистична представа за живота на всички американци,дори и преди 20г. малко българи са имали.......
Чудят се какво да ядат пенсионерите,останали само на пенсията си. Но не емигрират.
А ти и аз,дето можем да си позволим да чешем езици по форумите през работно време,е смешно да се сравняваме с тях,не мислиш ли? winking smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход