Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обяснете моля

Публикувано от dival 
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
12-05-2008 - 23:52:07
Quincunx,я и в блумберг е излезла статия за превеса на фючърите на чикагската борса в полза на долара,та от там-и в инвестора са я сложили:

[forex.investor.bg]

обаче има нещо,което ме притеснява-блумберг пишат,а и по медиите казват,че фед са спрели да катват и до края на годината може и да вдигнат лихвата.прогнозата е 82% за такова развитие.
аз обаче имам информацийка,че фед до края на годината може да смъкнат още с куотърче.ти знаеш ли нещо по въпроса?
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 00:20:18
жалко за БГ.....




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-13 09:21 от gorje.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 10:20:21
Това, че този "хубавец" беше финансов министър при Виденов мисля, че беше известно тук и не се нуждае от припомняне, все пак сме си един файтон хора, само братчеди по думите на другия Костов - Ваньо. Даже се смяташе за един от професионалистите в оня кабинет и сравнително успешен министър, доколкото може да има такъв при бесепарско управление. После ръководеше някоя от банките, ако не се лъжа, мързи ме да ровя за повече инфо. Ама това, което е написал, направо може да му срине репутацията. Финансисти и управленци на такива постове трябва да са най-малко внимателни в изказа и прогнозите си, най-малкото за да не стават смешни. Като се замисля сега какви "професионалисти" управляват нашите банки и финансова система и как доказани профита на запад се издъниха къде по недоглеждане, къде от алчност, направо не ми се мисли ние до къде ще я докараме по този начин.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 10:24:06
Ако реша да се изнасям, 3 дестинации бих избрал от тоя списък - Канада, САЩ и Австралия. Просто ми се живее на широко, тресе ме комплекса на малкото пространство и ограничения хоризонт в диалектическата му връзка с широкоскроената ми натура smoking smiley
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 10:27:13
ДНЕС ПО БТВ-СУТРЕшНИЯ БЛОК НА БАРЕКОВ
ФИНАНСОВИЯ МИНИСТЪР НАГОВОРИ ЕДНА ТОРБА ГЛУПОСТИ
пп. смених канала
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 12:00:39
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Хм... в една от хартиите на нашия медиен пазар има
> таблица с емигрантите по държави:
>
> 200 001 - САЩ (с asen);
> 120 000 - Испания/Гърция;
> 80 000 - Великобритания;
> 50 000 - Германия;
> 50 000 - Италия;
> 45 001 - Канада (с kuku);
> 30 000 - Австрия;
> 20 000 - Австралия;
> 20 000 - ЮАР;
> 15 000 - Франция;
> 12 000 - Португалия;
> 10 000 - Чехия;
> 5 000 - Ирландия;
> 5 000 - Унгария;
> 4 000 - Белгия;
> 3 000 - Словакия;
> 3 000 - Швеция...
>
> Горното не е препоръка за емиграция!


Що манипулираш бройката? Хем включваш Куку и Асен втори път,хем не броиш върналите се тук,хем не даваш цифра на забегналите по времето на социализЪма........нито на "посланиците "ни в Китай,Африка,Северния и Южния полюс........ smoking smiley :}
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 14:41:03
Реалния брой на емигриралите след 90-та е много по-голям, дори и държавните статистици го признават. Близо 2 милиона се изнесоха, по-голямата част кадърни, инициативни и най-вече свестни хора. Останахме една тайфа тарикати да се лъжем и да се "закачаме" като оня закачливец на снимката по-горе /банкер!!!!!?????/

Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 15:22:28
avatar
Combat Написал:
-------------------------------------------------------
> Реалния брой на емигриралите след 90-та е много
> по-голям, дори и държавните статистици го
> признават. Близо 2 милиона се изнесоха,
> по-голямата част кадърни, инициативни и най-вече
> свестни хора. Останахме една тайфа тарикати да се
> лъжем и да се "закачаме" като оня закачливец на
> снимката по-горе /банкер!!!!!?????/

Говори за себе си,ако обичаш!
Докато ти се движеше с тайфата си,аз работех,гледах си децата,грижех се за куп неща. Продължавам да го правя и сега.
Аман от ревящи тарикати......... :g:
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 16:02:56
прочетох му интервюто.

човекът не е в час или просто е в безизходица и няма какво да каже.

прочетох и интервюто на Божидар Данев в което твърди че цените в Бг били 1/3 от цените в евросъюза.

Тези хора и двамата според мен не са нормални. Както и финансовия министър.

куп простотии, неверни факти и откровени манипулации. Всичко било ОК, лихвите били стигнали върха в Бг (да се сетите за това изказване като увеличат лихвите отново), щели да внасят работници от чужбина...
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
13-05-2008 - 16:06:23
как така реват хората и се изнасят от Бг бе камелче, нали всички там са богати, европейци, щастливи, преуспели?

Ти да си видяла някой да бяга от хубавото?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход