Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността

Публикувано от mobiman 
догодина по това време предполагам, че ще четем същите писания от същите хора...
04-04-2008 - 00:32:39
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------

>целият свят
> наоколо продава и цените падат, ще се купува в
> чужбина.
>
>


Куку купувай в чужбина тогава какво тръбиш едни и същи неща от години насам, които явно искаш да се случат ама те не стават и не ставатeye popping smiley confused smiley
Нали си убеден, че потопа иде:} изчакай го спокойно без да се притесняваш толкова и ще се уредиш с 300 евро за топ локейшън clap: :}
Или може би разчиташ, че повтаряйки едно и също нещо по 30 пъти на ден има вероятност някой продавач да си каже - тц тц тц видя ли какво се пише по форумите дай да свалим цените с 40% че в щатите са паднали, а нищо, че в други 50 страни не са ама я да свалим ние за всеки случай... :} :} :} :} :} clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 00:41:54
Продавач,спокойно.Кажи кво хапна първо,взе ли аператива и после се развихряй.Само дано не започнеш да триеш,като М.....,оная вечер безразборно,поне кажи едно наздраве преди това!!!
Аз вярвам в теб!!!
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 00:46:40
А,че Куку не е прав с прогнозата за 300Е на М2,го знаем всички!Сигорно реалната цена ще варира м/у 299 и 301Е,така че,надежда всяка оставете.
лека нощ
04-04-2008 - 01:06:31
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач,спокойно.Кажи кво хапна първо,взе ли
> аператива и после се развихряй.Само дано не
> започнеш да триеш,като М.....,оная вечер
> безразборно,поне кажи едно наздраве преди това!!!
> Аз вярвам в теб!!!
>


Явка спокоен съм виждам обаче много неспокойни хора тук. Едни и същи хора с денонощно едни и същи коментари...има ли смисъл да ти ги посочвамsmiling smiley?
Явно те са неспокойни щом всеки божи ден са тук и нон стоп пишат само едно и също нещо...интересни действия за хора без никакъв мотив нали winking smiley ?
Колкото до триенето Явка то никога не е било безразборно моля моля не опитвай номера с една лъжа повторена сто пъти да става истина....трили са се само нецензурни изрази и не само оная вечер ами и редовно си се трият и не само от мен. И ако това не се прави този форум ще заприлича на много други където пишат деца, пубери, комплексари и простаци. И не че и тук няма подтиснати хора, но трябва от време на време да им се ограничава възможността да принизяват форума до ниво, което не му подхожда. Наздраве, но аз пия много рядко...надявам се да си искрен всъщност в наздравиците де winking smiley


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 01:30:46
Продавач,дано да си хапнал добре и наистина да си спокоен.
Quote

Явка спокоен съм виждам обаче много неспокойни хора тук. Едни и същи хора с денонощно едни и същи коментари...има ли смисъл да ти ги посочвам?

Според теб от коя страна да погледна на написаното,като ти често споменаваш,че всеки си гледа от своята страна???

Колкото до триенето Явка то никога не е било безразборно моля моля не опитвай номера с една лъжа повторена сто пъти да става истина....трили са се само нецензурни изрази и не само оная вечер ами и редовно си се трият и не само от мен.

Запознат ли си със случея въобще????

Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: magic (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 02:33AM


Пари нямат общо с ларго.
Ипо е собственост на в.Пари , но не мисля, че там манипулират някого да се набутва. Отварям сайта и виждам например тази статия, която гласи обратното на това, което твърдите

Доходността от ваканционни имоти пада под 6% през 2008 г
[www.ipo.bg]


"Доходността от ваканционни имоти ще се свива от двуцифрени към едноцифрени стойности, което ще води до постепенен спад на интереса от определени групи купувачи - най-вече британски, твърдят в свой анализ Александров груп. Реалната възвръщаемост ще спадне под 6% до края на 2008 г. Доста е вероятно 2008 г. да бъде годината на първите неуспешни инвестиционни проекти в сферата на ваканционните имоти за част от фирмите в сектора."



javor Написал:
-------------------------------------------------------
> предлагам на всички уважаващи себе си българи да
> не купуват вестник пари,нито да влизат в
> електронните им издания,както и техния сайт за
> имоти-ларго.бг


> тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ
> ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
> ако не ги четете и не използвате техния сайт за
> имоти-те са мъртви.
> накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви
> манипулират да се набутвате с имоти по банско и
> т.н.
>
> Kuku,не ти на нас а ния на тебе трябва да ти
> благодарим!!!
>
>





Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 02:39AM


Majig,,баркаswh нещо!!!!!!!



Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт•Редактирай тема
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 02:40AM


javor Написал:
-------------------------------------------------------
> предлагам на всички уважаващи себе си българи да
> не купуват вестник пари,нито да влизат в
> електронните им издания,както и техния сайт за
> имоти-ларго.бг


> тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ
> ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
> ако не ги четете и не използвате техния сайт за
> имоти-те са мъртви.
> накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви
> манипулират да се набутвате с имоти по банско и
> т.н.
>
> Kuku,не ти на нас а ния на тебе трябва да ти
> благодарим!!!



Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт•Редактирай тема
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 02:42AM


javor Написал:
-------------------------------------------------------
> предлагам на всички уважаващи себе си българи да
> не купуват вестник пари,нито да влизат в
> електронните им издания,както и техния сайт за
> имоти-ларго.бг


> тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ
> ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
> ако не ги четете и не използвате техния сайт за
> имоти-те са мъртви.
> накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви
> манипулират да се набутвате с имоти по банско и
> т.н.
>
> Kuku,не ти на нас а ния на тебе трябва да ти
> благодарим!!!

Majig,такова нещо не съм писал



Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт•Редактирай тема
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 03:02AM


Magic,вече майче 2 пъти сам заставал зад вас,понеже сте били прави според мойто виждане и сега това което пишете,ме кара да сажелявам,че съм заставал зад вас.



Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт•Редактирай тема
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 03:11AM


,Majicмоля те да уточниш нещата,защото ми се струва,че се забърка голяма каша.


Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 03:24AM


Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: March 31, 2008 02:40AM


javor Написал:
-------------------------------------------------------
> предлагам на всички уважаващи себе си българи да
> не купуват вестник пари,нито да влизат в
> електронните им издания,както и техния сайт за
> имоти-ларго.бг

Моля да бъде изяснно,къде и кога сам писал подобно нещо!!!

Също така беше трита и Камелия и Нео в същото време,като нямаше нищо за триене а да не говорим,че на въпросите относно това ,което ми се преписва още нямам одговор!!!
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 01:38:36
Освен това ми се струва безмисленно да ми се преписва нещо ,което не съм написал,понеже не само аз ,ти ,той знаем,че не съм го написал аз ами и повчето,които следят форума,така,че....
Поне едно наздраве да беше казал!!!
...
04-04-2008 - 01:51:38
avatar
Явка споко изписал си три тона неща...колкото до "случая" нещо не ти схващам идеята и да е изтрито нещо от някой по погрешка не е дошъл края на света нали?
Ако е нещо със значение за спасението на света от глобалното затопляне съм готов да открия фонд за събиране на средства за наемане на детектив, който да се заеме с разплитането на казуса. И ти ми казваш аз да се успокоя...взимаш се може би прекалено на сериозно, а не е нужно за твоята собствена хармония да вкарваш такива емоции и драми... Кой на кого какво преписвал и т.н. Не приемай всичко така на нож това е форум за имоти не е съдебна зала. Аз си лягам незнам при теб колко е часа, но в България е 2 без 10 през ноща...:ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 01:53:08
Прочети внимателно и ако искаш не одговаряй.Лека
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 02:08:44
Quote

Явка споко изписал си три тона неща...колкото до "случая" нещо не ти схващам идеята и да е изтрито нещо от някой по погрешка не е дошъл края на света нали?

Да,спокоен сам,но следващия път ако ти си на мое място незнам дали ще си спокоен???
Кой на кого какво преписвал и т.н. Не приемай всичко така на нож това е форум за имоти не е съдебна зала.

Напълно си прав,особено когато ножа е в теб,вас. smiling smiley
Re: Левон Хампарцумян: Кризата при имотите ще доведе до преразпределение на собствеността
04-04-2008 - 02:26:29
продавач като на интелигентен човек не може да не ти е ясно че това което говоря не са бръщолевения а неща които се случват и ще продължават да се случват.

Не ми излизай със въпроса кога, аз не съм врачка и с точност до ден или месец никой не може да ти каже какво ще се случи. Забравяш много лесно че абсолютно всичко което прогнозирах се случи или е в процес на случване.

и тъй като ти постоянно напомняш нещо със автомачичния си подпис аз също ще напомня следното:
1. цени на топ локейшън след срива: макс 300 евро на квадрат
2. крах на валутния борд.

другите неща вече се случиха или са в процес на случване.
и по-спокойно, не се пени ами си пий бирата (щото аз това правя в момента).

А това къде падало и къде не: това е една от последните фази на отричането че видиш ли навсякъде пада само моят имот скача. И дори цената му да пада всъщност лонг рън тя скача...

Тъй де, това не съм откирил нито аз нито ти ами е известна реакция на отричане на деисйтвителността. В някой случай преминава във форма в която човек се нуждае от медицинска помощ.

България е едно от последните места където смятам да купя имот.



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2008-04-04 02:29 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход