Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Понижаване, понижаване, понижаване

Публикувано от rage_against 
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 13:38:42
На едно лице се гарантират до 40000 лв. (или равностойност във валута) в една банка.
Фонд за гарантиране на влоговете в банките
Re: Покачване, покачване и покачване
24-03-2008 - 17:37:34
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 17:51:09
MorskiBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравей Асене. Аз съм именно от тези хора, които
> четат, но се регистрирах само за да мога да
> благодаря на теб и на другите като теб, че ни
> показвате мащабите на това което се случва тук.
> Благодаря Ви!!! Бъдете живи и здрави!

--------------------------------------------------------------------------------------
моля,моля
и аз пожелавам успех и здраве на всички и специално на само четящите,както и тези,които са ми благодарили ,не само открито в сайта,а и на лична поща.
Re: Алчност, Алчност, Алчност
24-03-2008 - 22:29:17
Духна вятър и падна стена 40 метра висока на сграда в Младост ново строителство . Сградата е на Манол Велев, коментарите бяха ами, ако беше земетресение.
Какво да говорим: Алчност, Алчност, Алчност
И искат за това 1000Е+, и 100Е не струва, защото си плащаш за гроб, бахти наглите изроди.

Полицай в Плевен се самоубил, защото не можел да плаща вноските по ипотечния си заем, не оставала заплата - жалко, жалко, жалко
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 22:47:32
Поздрави на всички!
Нямаше ме извесно време и дано не повтарям някои.
Всъщност има ли още оптимисти???


Строители фалират заради скъпи терени
Изчакайте година, ако купувате жилище
[www.standartnews.com]

Денят на финансовия съд
Америка влиза в рецесия, светът се готви за дълга криза
[www.capital.bg]



Връщаме юпитата с 4 бона заплата
Държавата удря рамо на емигрантите за жилище и старт в бизнеса
[www.standartnews.com]
ПРИНУДИХА НИ ДА СЕ СКИТАМЕ;НЕМИЛИ;НЕДРАГИ И СЕГА СЕ СЕТИХА,ЧЕ НЯМА ОТ КОЙ ДА СМУЧАТ да....................
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 22:51:33
Започва покачване на лихвите по кредитите Оскъпяването, предизвикано от глобалната криза, ще важи и за нови, и за текущи заеми

[pazari.dnevnik.bg]
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 22:56:42
Re: Dantes: Духна вятър и падна стена.......

Новото строителство по отношение на шумоизолацията е по-зле от навиканите панели. Във всеки строителен склад можете да се убедите в ефирността на вносните тухли. Ако и с бетона си правят компромис, след едно земетресение като Чирпанското или Скопското не бих се учудил ако панелите надскочат цените на монолита-ново строителство. Панелите са доказано по-издръжливи на трусове от обикновената тухла (без бетонни колони) поради гъвкавите сглобки и способността да разпределят усилията чрез деформации, т.е има липса на концентрирани напрежения. По устойчиви от панелите са единствено къщите плетарки -те полягат насам-натам, но не рухват по същите закони. Не подценявайте панела, особено ако е добре саниран- справка Берлин, Будапеща.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 23:01:48
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------

> Строители фалират заради скъпи терени
> Изчакайте година, ако купувате жилище

Да,ама не! Хич не фалират,а колкото и да им е мъчно,ще трябва да намалят огромните си печалби. Терените в южните и източните райони,се купуват ако на кв.м. РЗП излиза 200-250Е. Сложи още толкова за строежа и виж за колко ги продават.....

> Връщаме юпитата с 4 бона заплата
> Държавата удря рамо на емигрантите за жилище и
> старт в бизнеса
>
> ПРИНУДИХА НИ ДА СЕ СКИТАМЕ;НЕМИЛИ;НЕДРАГИ И СЕГА
> СЕ СЕТИХА,ЧЕ НЯМА ОТ КОЙ ДА СМУЧАТ

Никой никого не е принудил. Принудата беше преди 1989г.,когато не пускаха навън. Решението на емигриралите е лично тяхно. Техен ще бъде избора- да се върнат,или да останат там..........
Какво по-точно ще смучат от теб? 10% данък? Колко плащаш сега? Работиш ли по специалността? Можеш ли да си помислиш,че ще те предпочетат за шеф пред родените там? smoking smiley

Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 23:11:14
Камелия,разбирам те.
Удавник за сламка се лови.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 23:15:12
Ами аз не съм убеден, че за 4 бона един кадърен специалист ще се върне, ама те искат по-еФтино да им излезе.
Или ще пробват на това ниво първо smiling smiley)))))



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-24 23:16 от dantes.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход