Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Понижаване, понижаване, понижаване

Публикувано от rage_against 
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
23-03-2008 - 22:59:40

Камелия,
след като научих че от теб че Greenbul е елементарен, следващата информация до която се добрах(пак от теб) е че аз съм под средното интелигентно ниво.

Не мога да се въздържа и да не попитам:

Да не би да си била сервитьорка преди да станеш брокер?

Защото този речник и тази самоувереност са присъщи на горната категория?
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
23-03-2008 - 23:02:31
аз познавам лично сервитьорка дето стана после депутат от БСП...

Re: Понижаване, понижаване, понижаване
23-03-2008 - 23:29:22
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
23-03-2008 - 23:29:44
И аз се чудя що за образ е Камеля. Може и да съм елемтарен не знам - ако 2 висши образования едното от които в елитен университет отвъд океана е елемтарен, честито на оценените на средно ниво . На всички IQ тестове съм се представял в челните 5%. Камеля предизвиквам те на публичен двубой заради обидните думи, които отправяш - явяване на IQ тест пред незвисима организация - например Менса България. Загубилият се задължава да публикува резултатите си като автоматичен подпис.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
23-03-2008 - 23:53:01

Аз съм завършил само МЕИ. Доклкото си спомням навремето необходимото,но недостатъчно условие да се завърши МЕИ беше интелигентност поне на средно ниво. Работил съм и пътувал доста по света и изведнъж един брокер със затихващи функции решава че съм под неговото ниво.
Очевидно чалга-обноските навлизат и във форума..
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 00:05:15
И аз съм завършил МЕИ.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 00:19:28
Куку 987,
остави ги сервитьорките, имаш една виртуална водка от мен за вчерашния си постинг за гарантираните депозити при фалит на банките-че са САМО в лева,т.е в девалвирани лева, защото банките евентуално ще глътнат вода след падане на борда, т.е. след девалвацията. Мноооого полезна информация. Наздраве!
Ако имаш някакво мнение за Дойче банк, и ако не те затруднява, драсни два реда...
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 00:19:35
а пък работиш като брокер...
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 00:23:28
КОГАТО eднa kуpвa има чepнa kоca и pуca путka нa koя военна аксиома дa вяpвaмe????????????.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
24-03-2008 - 00:24:19
И работата ми харесва. И се справям. И това не е само мое мнение.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход