Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 20:13:09
Честита Новата 2009 година и от мен!

Николов , с интерес ще чакам снимките , защото тази тема трябва е придружена с мноооого снимков материал , пък и да има развитие на идеята на СобственикаБГ да подискутираме върху някои снимки. *drink1*
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 21:05:18
avatar
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Честита Новата 2009 година и от мен!
>
> Николов , с интерес ще чакам снимките , защото
> тази тема трябва е придружена с мноооого
> снимков материал , пък и да има развитие на
> идеята на СобственикаБГ да подискутираме
> върху някои снимки.

Златоград е страхотно място с читави хора.Там има една архитектурна особеност.Имат една издатина, най често овална в която е вградена мивката и стърчи над улицата.Ако някой я е срещал на друго място ще е добре да разкаже.Имам снимки но ще пусна утре че трябва да търся.А работилниците са по хубави от Етъра.
clap:
Re: Построяване на Възрожденска къща
03-01-2009 - 22:43:49
avatar
Добра вечер от Сф....
Добре че проявихме здрав разум та пътувахме днес, а не утре...
За снимки за това - тези дни..
Пътя до КПП-то с Гърция е готов от БГ страна и КПП-то е на 3-4 км от града. На самата граница има хубав новопостроен параклис и монолитен възрожденски навес за събори с много агнета. Има и сцена за изпълнители... Гранична Полиция с чисто нов Нисан Патфайндър.
Майстори каменари се оказа, че наистина има добри и то немалко
Те тука бяхме - www.eac-bg.com
Абе жена ми ме навива да побием една дървено-скелетна къща във възрожденски стил в този град, щото имаме много приятели там.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
04-01-2009 - 11:22:19
Николов , каквото каже жената - това става , така че действай . :]

С нетърпение чакам снимките.....
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 10:59:42
Привет на всинца в колибата и ЧЕСТИТА ВИ НОВАТА ГОДИНА!!!!!!!!
Господ здраве да Ви дава в изобилие, пък другото ще го постигнем *ok*
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 19:22:45
avatar
Ето снимки от Златоград и от района на КПП-то (махнал съм тези с пияните ни муцуни и каквото е останало - всичко е тука...)









































































______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 19:36:15
Браво Николов, супер снимки. Непремено трябва да посетя Златоград тази година!! *drink1*
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 20:41:27
avatar
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Браво Николов, супер снимки. Непремено трябва да
> посетя Златоград тази година!!


Снимките са от апарата на колегата (дето е на снимката) . Моя кардрийдър ми прецака картата със снимките... :g: :g: :g: :g:

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 21:48:31
*bow* *bow* *bow*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-06 23:07 от MB2316.
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 22:19:03
avatar
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Събираме се група и ви организирам чеверме в
> Златоград !


Понеже това упражнение съм го правил няколко пъти мога и аз да го организирам. Чеверме с мед!
Обаче оспамихме темата на колегата малко.....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход