Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 23:16:17
Нищо не сме оспамили, точно това се очаква в една тема за Възрожденски къщи. Снимки, настроение и ентусиазъм!! *drink1* *ok*
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-01-2009 - 23:40:12
Браво Николов !!!
Пишете и мен за чевермето . smiling smiley

Е това е готина тема , с много снимки. Пускайте още ако имате.

Не съм ходил в Златоград , но при първа възможност ще гледам да отида.
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 00:00:09
Браво и от мен Николов!
Всичко е много хубаво,но едно нещо ми направи впечатление!!!Защо на софрата,която си снимал има само минерална вода???Чевермето с какво ще го претикваме? :}
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 00:15:22
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Браво Николов !!!
> Пишете и мен за чевермето .
>
> Е това е готина тема , с много снимки.
> Пускайте още ако имате.
>
> Не съм ходил в Златоград , но при първа
> възможност ще гледам да отида.


И на мен ми се върти нещо подобно в главата!
Докато си гледате къщите, аз ще въртя чевермето!
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 00:22:40
avatar
Леле какви зидове.Къде са тези къщи.В комплекса или на друго място.Ако има чеверме наистина, просто свирнете *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk*
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 08:31:54
partzalev Написал:

> И на мен ми се върти нещо подобно в главата!
> Докато си гледате къщите, аз ще въртя чевермето!


Парцалев , глей сега , не е честно само ти да въртиш чевермето , защото то освен майсторлък е и доста уморително . После така ще се цепиш от колектива . На ли ще съчетаем полезното с приятното - полезното е да изберем парцела на Николов за бъдещата къща , а приятното е докато въртим чевермето да се уточним кой от всичките парцели да бъде и т.н. smiling smiley
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 09:36:11
avatar
Ами просто за виното нямаше място за виното и имаше две помощни масички по диагонал и там бяха напитките, а това на масата са само предястията! Повечето сгради (казах защо не им викам къщи) са в стария град. И новостроящите се също.

А за чевермето - изчакайте до май месец.

Други снимки няма да пускам, защото са с подчертан пиянски сюжет, а е време да поработим. А и за съжаление това са снимките от единия фотоапарат - от моя се прецакаха при прехвърлянето към компа.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 09:46:38
Николов , през май месец ще има конкуренция с Гоергивците ... :] , а понеже ще ти избираме парцел , то трябва да се знае и през зимата как е ...
Защо ми се струва , че чеверметата трябва да са две .... :] :] :] *beer*
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 10:14:06
avatar
:] :] *drunk* *drunk* *beer* *beer* *drink1* *drink1* *yes* *yes*

Само да сме живи и здрави!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-01-2009 - 10:42:45
Еййййййй,малко ли ви беше яденето и пиенето от Коледа насам...????
За да сме в темата,чевермето трябва по възрожденски да го направим.Ще запашем по някой пищов в гащите.... clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход