Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
23-12-2008 - 04:14:26
Don Balon ,
И аз така. Но важното е че си взех поука.
Ами сега да не е нещо по-различно?
Който си е влагал парите в 401К план, да му мисли. Те останаха 50%. Аз обаче не вярвам вече на никакви пенсионни планове. Човек се учи от грешките си.
Малко се отклоних от темата.........
Re: Построяване на Възрожденска къща
29-12-2008 - 22:14:36
Честито Рождество Христово! Живот и здраве на всички!

Днес най-сетне проектът ми е минал през общината и заверен *ok* *drink1*

В общината казали на баща ми, че трябва да плати такса от 15 лв./кв.м. РЗП??? Ако това е законната такса няма лошо, но да не го мамят!? Също, трябва да го обяви в ДАГ, така ли е?

Поздрав,
Re: Построяване на Възрожденска къща
29-12-2008 - 22:25:42
Там е някъде.Плюс минус някой лев в различните общини.
Re: Построяване на Възрожденска къща
30-12-2008 - 11:33:58
Здравейте,весели празници на всички.Някой може ли да обясни каква е тази такса 15лв/м2,за какво е и как се изчислява *beer*
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 14:38:07
avatar
Честита Нова Година на всички в тази тема! Вече 6-ти ден съм в Златоград и днес набарах някакъв wireless и влезнах за сефте дето се вика тази година в нета. Имам да пускам доста снимки за това как тука правят новопостроените възрожденски сгради (не казвам къщи нарочно, защото повечето са малки хотелчета), как редят камънаците и т.н. Още малко търпение да се прибера в Софията! Ае със здраве, че тука главата ми е цялата в каба гайди! *xxx* *xxx* *drink1* *drink1* *drink1* *drink1* *drink1*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 14:54:33
Колега Николов , на мен съпругата ми е от Златоград и съжалявам че тази година не можахме да сме там по празниците ! Наздраве и искрено ви завиждам в момента ! А за реденето на камъни , познавам местни майстори , които правят тази зидария и то за смешни пари .
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 16:24:34
Да ви е честита 2009-та и от мен,да е здрава и щастлива за всички Вас!
Николов,чакаме да върнеш и да разправяш....smiling smiley)
Поздрави!
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 16:42:49
creobg Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,весели празници на всички.Някой може ли
> да обясни каква е тази такса 15лв/м2,за какво е и
> как се изчислява


Поредния рекет колега ! То проектирането е малко по-скъпо , така че за какво говорим в тази скапана държавица ! Всичко ни е по-скъпо от останалия свят !
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 16:49:22
На последък чувам само суперлативи за Златоград!!! Я кажете на какво се дължи??
Re: Построяване на Възрожденска къща
02-01-2009 - 17:26:06
Ами има там един човек , който с едни или други средства възстановява стария град в Златоград . Новото , което строи е в същият стил ! Както е в Арбанаси - ново строителство , но стила е Възрожденски . Много туристи идват дори и от Гърция , там предстои и откриване на ново КПП с Гърция , но византийците още нищо не са направили почти , докато пътя откъм България до границата е чисто нов и само чака онези оттатък да се размърдат .
Има работещи занятчийски работилници , както е в Етъра например .
Хубаво е - определено ! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход