Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
06-04-2008 - 23:36:10
]
Quote

Но ти все пак бъди жив и здрав, а се грижи за себе си малко повече от колкото за къщата [/quote


Благодаря за пожеланието,здраве и на теб ти пожелавам. [/quote]
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 00:14:28
Духарски, и аз така си помислих, но да попитам за по-ясно. Ами какъв проблем има да си сложиш такава душ кабина???Никакъв. Те са си с дъно заустено в обратната вода, същото важи и за ваните. Праскаш си едно хубаво душеме с всичките му лакови покрития и да не ти пука за капчици и пръски. Парата си я отвеждаш както си му е реда, гледаш да няма много студени стени че тогава и вентилатора не помага. Даже можеш да оставиш банята свързана със спалнята, ако разбира се там нямаш и тоалетна. В този случай парата се разкарва и в самата спалня и овлажнява въздуха в нея, което през зимата си е необходимо. Повярвай ми много е готино да гледаш как се къпе жена ти...или гаджето, според зависи. :} :}
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 06:32:41
avatar
Здрасти!
Душ кабините в Брико и Практикер ги внася фирма Форматик,така че ако желаеш мога да те свържа с тях....
Почти на 100% са китайски и не струват толкова колкото там.....
Ама да предупредя-как се излиза от душ кабина ако веднъж от централата ти пуснат едновременно топла вода и по двете тръби....
Щото ми се е случвало/а това го може и бойлера/....
Добре че са от калено стъкло и не реже много.... moody smiley :]
С почит

Чест и почитание
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 19:45:54
Все по-смели ставате: сега пък душкабина в спалнята.
:}


Имай предвид, че подобни съоръжения, особено ваната кондензира по външната си уж суха повърхност и оттам потича вода по пода. Освен това в банята освен душкабина ще трябва да имаш и мивка поне. А с тоалетната кво правиме?
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 20:52:35
avatar
Логично.....!
Ще пикаем в мивката!Да сме хептен възрожденци......
с почит :]

Чест и почитание
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 21:52:51
Благодаря ти Гогол, като дойде време което май няма да е мн.скоро понеже ми предстои много преди да стигна до кабината ще се възползвам от препоръката smoking smiley
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-04-2008 - 21:58:25
Quote

Имай предвид, че подобни съоръжения, особено ваната кондензира по външната си уж суха повърхност и оттам потича вода по пода. Освен това в банята освен душкабина ще трябва да имаш и мивка поне. А с тоалетната кво правиме


Що бе Пеше на теб ти е трудно да целиш тоалетната чиния ли? Маитапа настрана не виждам проблема ? smiling smiley :}
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-04-2008 - 02:27:40
Е, тука вече ми се допИка от смях и се изпИках в мивката като "баш възрожденец"smiling smiley. Пешко, да качвам ли снимки на спалня с ъглова вана, душ кабина и двойна мивка в едно помещение със спалнята??? :} Може да не е баш по възрожденски но е еротично!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-08 02:30 от Don Balon.
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-04-2008 - 04:48:23
Здрасти!
Душ кабините в Брико и Практикер ги внася фирма Форматик,така че ако желаеш мога да те свържа с тях....
Почти на 100% са китайски и не струват толкова колкото там.....
Ама да предупредя-как се излиза от душ кабина ако веднъж от централата ти пуснат едновременно топла вода и по двете тръби....
Щото ми се е случвало/а това го може и бойлера/....
Добре че са от калено стъкло и не реже много....
С почит

Gogol
..........................................................................................................................
Гогол, не продават ли предпазен клапан за тази цел? Не ми е ясен много принципа на д-вие, допускам че е като термостатите на колите. Поставя се веднага след бойлера на линията на топлата вода, като към него се подава и студена вода, един вид смесител. Наглася се на определена температура, така че дори в бойлера водата да е 60-70 или повечко градуси, след този предпазен смесител никога водата не може да надхвърли зададената температура. Наглася се доста лесно и е доста чувстителен.
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-04-2008 - 14:15:29
Здравейте професионали и ентусиасти,

Ето на , бай ви Гето има нужда от помощ smiling smiley Въпросът ми е към Венциев и Аргонавта, но разбира се и към всички останали, нали помните за зговорната дружина какво направила с планината winking smiley

Дойде, значи време да реша какви прозорци да сложа, е все още за проекта става дума. Моля ви, кажете си мнението по въпросите: 1. Размери на прозорците във възрожденската къща; 2. Как да бъдат групирани в различните помещения и растоянието между тях; 3. Височина от пода? Както и всичко характерно което се сетите?
Етаж 1: Хол гледа на Юг, кухня с трапезариа на северо-запад, гостна на северо-изток,
Етаж 2: Детски стаи на Юг; родителска спалня и баня на Запад, север и изток.
Полу-сутерен:

Моля ви даваите акъл бързо, че ме чакат за информацията. После ще ви питам за изработката на пенджерите, но за това има време.

Хайде да сте живи и здрави! Благодаря ви предварително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход