Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пак за дограма: Kommerling или Rehau

Публикувано от StefanB 
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
30-01-2009 - 21:55:34
Пайк,

Някой ми беше препоръчал ето този производител, но за съжаление нямам идея за цените: [www.cambera-bg.com] а не е лошо да чуем и за други.

Поздрав,
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
31-01-2009 - 00:04:08
Аз съм с ПВЦ на Шуко.Люфтери на всеки прозорец и даже слагам купичка с вода на парното че е малко сух въздуха естествено удоволствието струва двойно от масовото.Дограмата ми я прави един приятел дето му даваме работа по обектите и имаше интерес да не се изложи.
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
31-01-2009 - 12:40:59
Rali2000 Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте
>
> На мен също ми предстои да поставям дограма
> пролетта. Ще се радвам ако съфорумците, които
> миналата година са си поставяли дограмата отново
> изкажат своето обективно мнение включително и за
> механизмите итн. , вече месеци след монтажа
>
>
> Всички търсим истината!

Здравейте, Rali2000!


winking smiley
Разбирам лутанията Ви по отношение на изборът на дограма, защото пазарът прелива от марки дограма, а все пак това е продукт с дългосрочна инвестиция.
Бих могла да изкажа мнение и като клиент , и като представител на дистрибуторска фирма на дограма.
Като клиент избрах SALAMANDER- Streamline, петкамерен,бял цвят на профилите, защото е не просто бял, а ослепително бял с огледален ефект поради наличието на MgO в структурата му. Ширината на касата е 76мм, а на крилото -82мм.
Изхождайки от собствения ни дълъг професионален опит и дограмата има своята класация, в зависимост от техническите параметри, коефициенти на топлоизолация , експлоатационен живот и т.н.
Ето защо на първо място е важен изборът на профил:
Наи-висок клас - SALAMANDER, SCHUCO.
Среден висок клас - Aluplast, Kommerling
Среден клас - Rehau и т.н.

От голямо значение е и начинът на производство.Производството в една голяма модерна производствена база не може да се сравни по качество с " гаражното производство"

И не на последно място - професионалният монтаж и адекватно гаранционно обслужване.

Нашата фирма, неслучайно предлага на своите клиенти имено SALAMANDER, SCHUCO и ALUPLAST. Повярвайте ми - съотношението качество- цена е оптимално.
Не се спирайте на ефтини профили, защото " не сме толкова богати да си купуваме ефтини неща"


smiling smiley Надяваме се , че сме били полезни на съфорумците.
При интерес от Ваша страна не се колебайте да ни потърсите:
За оферти и консултации:
0722 / 60145
0893670700
0893670639
e-mail: office@bj-syst.com



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-31 12:52 от BJ-SYST.
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
03-02-2009 - 12:38:33
Благодаря за отговора,

Дано е безпристрастен, а това съотношение цена-качество трябва да се докаже.Аз например имам наблюдения за цените на ТРОКАЛ- т.е едни познати си слагаха такава бяла дограма с механизъм МАКО..... та в този ред на мисли имате ли представа SALAMANDER, KOMMERLING с какъв процент са по скъпи спрямо TROKAL? Какви гаранции давате , реални ли са и какви механизми ползвате, притежавате ли необходимите сертификати за произход итн ?

Всички търсим истината!
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
03-02-2009 - 12:52:46
На молекулярно ниво PVC-то на Кьомерлинг е оптимално. Над 10г. е пред очите ми и няма никаква промяна. Предлагат и една пастичка за мазане (1 път годишно) и все си стои като нова. Сега вероятно предлагат и нови механизми!
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
03-02-2009 - 13:21:22
Rali2000 Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодаря за отговора,
>
> Дано е безпристрастен, а това съотношение
> цена-качество трябва да се докаже.Аз например имам
> наблюдения за цените на ТРОКАЛ- т.е едни познати
> си слагаха такава бяла дограма с механизъм
> МАКО..... та в този ред на мисли имате ли
> представа SALAMANDER, KOMMERLING с какъв процент
> са по скъпи спрямо TROKAL? Какви гаранции давате ,
> реални ли са и какви механизми ползвате,
> притежавате ли необходимите сертификати за
> произход итн ?
>
> Всички търсим истината!

Здравейте Rali2000!

Ние сме дистрибуторска фирма , която предлага на своите клиенти SALAMАNDER, SCHUCO и АЛУПЛАСТ.Партньори сме на фирми, които са доказали качеството си на изработка.
Неслучайно сме избрали да предлагаме именно тези профили, въпреки че има профили, които са наистина по-лесно продаваеми... тук визирам TROKAL, THYSSEN, REHAU и т.н.
Обковът с който работим за confused smileyALAMANDER - MACO
SCHUCO - SCHUCO VarioTec
ALUPLAST - ROTO NT.
Всички обкови са с многоточково заключване, регулируеми панти, възможност за противовзломност и микровентилация.
Що се отнася до гаранцийте, ние се ангажираме към нашите клиенти с представяне на сертификати, доказващи произхода на продуктите.
Със сключване на двустранен договор и приемо -предавателен протокол се гарантира и 2 години гаранционното обслужване... не , че като мине този срок ще откажем да се отзовем...

Заводите производители на профилите дават следните гаранции за експлоатационен живот :
SALAMANDER - 60-80 години
SCHUCO - 50 години
ALUPLAST - 50 години

Като процентна разлика между SALAMANDER и TROKAL -не мога да Ви дам адекватна информация, тъй като отделните фирми имат различна ценова политика.
Ако наистина желаете да се ориентирате в цените, бихте могли да изпратите запитване на нашия е-mail
office@bj-syst.com
или
тел./факс - 0722 /60145

smiling smiley *write* *ok*
Re: Пак за дограма: Kommerling или Rehau
16-02-2009 - 16:43:03
Добре , ще се възползвам в по късен етап
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход