Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Термопомпи

Публикувано от casper84 
Re: Термопомпи
22-03-2007 - 11:56:56
Ако си чел форума щеше да видиш,че на09.02 съм писал колко харчи моята помпа.
Ако не ми вярваш с удоволствие ще ти го докажа с бележките ми за тока,но трябва да видиш и къщата.Ще ти го поттвърдят и други клиенти с такива термопомпи,но не във форума,а на място при самите машини.
Можеш да ми звъннеш на 0885-855-999
Re: Термопомпи
22-03-2007 - 12:00:48
А в момента в Бусманци има монтиран топломер и електромер на такава машина и КОП -а е над 1към4
Re: Термопомпи
24-03-2007 - 18:48:19
Валдино благодаря за отделеното внимание , моята област е слънчеви инсталации .Главно по хотели . Занимавам се и с отопление ,но с котли предимно на твърдо гориво - при нас няма газ . Термопомпите сами теоритична слабост но не мога за сега да им отделя време , далече съм от София .Имам го като идея и бих желал да се запозная по добре с термопомпите има логика в тях .
Re: Термопомпи
25-03-2007 - 09:25:59
Питай ако нещо те интересува конкретно.Аз пък искам да науча повече за вакуумнотръбните колектори защото в тях също има логика.Аз в никакъв случай не отричам котлите с твърдо гориво.Малко по-резервиран съм обаче към камините(от наблюденията ми)Като имаш път към София обади се.Има какво да научиме взаимно.
Успех.
Re: Термопомпи
26-04-2010 - 14:54:40
Здравете всички.Отдавна не бях влизал тук и като гледам ,не само аз.Нещата доста се промениха от последното ми влизане.Продължавам да се грея с термопомпа,но вече грея и над 100 къщи.Ако някой се интересува тук има малко информация.
[www.termopompa.com] Поздрави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход