Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покрив

Публикувано от slavkovrr 
Re: Ремонт на покрив
27-07-2010 - 18:36:01
avatar
Вярвай ,че ги налагат и не смеят да се изложат както Брамак напоследък....
Талпите макар и от топола ако се грундират добре няма да имат проблем,паро фолио мога да оферирам на 2,50 лв. франко София - 75 м2 ролката.Грунд 17 кг 69,95 без ДДС който също е добър,мембрани трябва да си изберете,но не са по евтини от 8-9 лв за м2

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
15-08-2010 - 17:13:30
МЕРИ СТРОЙ Има дългогодишен опит в комплексните решения на проблемите,свързани с покривни ремонти,хидроизолаций и довършителни ремонти.Това ни позволява да предложим високо качество на извършваните услуги,подкрепено с дълъг Гаранционен период!!!
Извършваните от нас услуги са:

* Ремонт на покриви.*
Изграждане на нови покриви.*
Направа на капандури,навеси.*
Преустроиство и изграждане на тавански помещения.*
Хидроизолаций с български и вносни материали.*
Изолаций с битумни керемиди.*
Тенекеджиски услуги с медна и поцинкована ламарина на олуци.*Безшевни олуци.
*Отстраняване на течове-100% Гаранция


Довършителни ремонти.
*Шпакловки
*Гипсокартон.
*Боядисване с латекс.
*Фаянс,теракот.
*Топлоизолаций,саниране,мазилки.
*Къртене и извозване.
Re: Ремонт на покрив
15-08-2010 - 18:38:40
avatar
Айде пак....!
Хидроизолации се пише с "И",а не с "Й".....
Оттам и моите съмнения!?!

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
15-08-2010 - 21:11:57
avatar
Напротив! С "Й" се пише, щото са древни римляни!!!:}

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на покрив
15-08-2010 - 21:37:14
Естествено, щом "изолациЙ" се пише така, правилното е и хидрото да е така.*drunk*.
Re: Ремонт на покрив
15-08-2010 - 22:15:17
avatar
Вярно ли...?!
Ха стига бе!

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
16-08-2010 - 12:02:29
айде стига бе!!Вие го обърнахпе на форум за правопис и граматика БЕ!!!!
А аз започнох ремонта на нашия покрив!!За два дни го разкриха стария ,днес сменят изгнили и строшени греди,маий(ако правилно съм го написъл).
Сега,купих сачак под уламите(ако правилно съм го разбрал),които искаха да го коват отгоре върху гредите,ама трябваше преправяне на конструкцията и аз отказахV
Другото което е първо заковаха челната дъска, после ще коват сачака(обшивката),да ли е правилно незнам!
После ще правим сух монтаж!Купихме специални скоби,алуминиева лайсна за под капаците,АМА тези пичове до сега майче само хоросан +лепило+оцвететел-това си занят!!Как ще го направят *tired*
И накрая пародифузионното фолио (или там както го казват),ми казаха да не го коват с пирони ,а с такер*stop*.Незнам дали направо с летничките неможе да се захване?
за съжаление нямам фотоапарат под ръка!!
Поздрави на майсторите
Re: Ремонт на покрив
16-08-2010 - 13:23:17
Такера е за предпочитане пред пироните в твоя случай.
Re: Ремонт на покрив
16-08-2010 - 15:45:56
avatar
Quote
salvador
Такера е за предпочитане пред пироните в твоя случай.
+1!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на покрив
16-08-2010 - 17:05:32
avatar
:cry:
В случая е лесно,а не е за предпочитане.От самата влага в атмосферата дебелата 1мм скоба на такера изгнива и все едно нищо не е било.Пирон с голяма глава и лек нарез по тялото е по добро решение.Второ,туй с оцветителите хич не е добре - има материали с еднакъв цвят за подзидване на капаци - те що ли не го слагат?
Обърнахме форума в конкурс по правоговор и правопис точно защото тия дето от всичко разбират не са за тук.....
Не че имам право някой да съдя де....
Криза е...
А туй със сачака не го разбрах - използвате го като дума за вид пълнеж?Сачак просто означава друго!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход