Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out

Публикувано от gogol 
И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
09-08-2010 - 19:46:42
avatar
Привет!
Тъй като стана модерно напоследък и аз да пусна една рекламка.....

РЕКЛАМКА

Правя ВСИЧКО,на НИКАКВИ цени,КАЧЕСТВЕНО,почти без рекламации.....
За всички които не ме знаят - " АЗ съм МАЕСТОРЪТ....."- име не посочвам щото така или иначе ще ме запомните*angel*
Дето се казва - само свирки и атомни бомби не правя,ама то това е не защото не мога ,а защото не искам!

А за всички дето се знаем - НАЗДРАВЕ ДРУЖИНА*drunk**beer*spinning smiley sticking its tongue out

Модераторите - ЩО СПИТЕ БЕ ХОРА - така всички стойностни хора ще си отидат един по един.....:g:
Създайте и отдел Реклама,но и Рекламации....
Ха НАЗДРАВЕ..../последното написах трезвен/:}

Чест и почитание



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-11 22:21 от gogol.
Re: Ново....Ново...Ново....
09-08-2010 - 19:54:59
Таман почнах да ги информирам за рекламни теми в тоя раздел.
Re: Ново....Ново...Ново....
09-08-2010 - 21:30:02
Quote
gogol
..../последното написах трезвен/:}

язе нещо ти не вервам...
Re: Ново....Ново...Ново....
09-08-2010 - 22:27:06
avatar
:}*drunk**beer**ok*

Чест и почитание
Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
12-08-2010 - 06:41:25
avatar
Гогол можеш ли да ми измислиш кофражно масло да е качествено и да не струва 150лв. тубата???
Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
12-08-2010 - 07:00:09
Фло го беше измислил.
Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
12-08-2010 - 07:12:36
avatar
Мога да ти измисля и то в големи количества - варела ще струва около 400 лв

Чест и почитание
Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
12-08-2010 - 21:49:34
avatar
Въпроса е че 50% от времто ми минава миене и мазане на формите.А аз искам като братята американци които с
пистолет и за 30 секунди решават въпроса...


Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
13-08-2010 - 00:09:29
avatar
Сори ,ама наистина не успях да вдяна нищо.....?!

Чест и почитание
Re: И защо ли не написах просто....РЕКЛАМКА..../и аз като другите/spinning smiley sticking its tongue out
13-08-2010 - 00:30:36
avatar
Значи в клипа има един момент в който американеца пръска формата с пистолет.И аз искам те така!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход