Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-10-2009 - 19:58:13
много ми стана приятно да открия оше няколко луди глави като мен и моите приятели ние сме компания пияници които се заеха с не непосилната задача да възстановяваме възрожденски къщи само че в югозападните родопи архитектурен резерват долен ,искам да ви благодаря въпреки че не ви познавам за чувството което сте проявили да съхраните една малка част от българското което е все по малко ,ако мога да ви бъда полезен с нещо ще се радвам да ви ослужа.късно открих темата и малко съм се почерпил с което се извинявам за неграмотното писане.успех
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-10-2009 - 21:46:43
художника , с.Долен е страхотен резерват. Ходил съм там , но съвсем за кратко. С удоволствие ще го посетя пак. Имам една молба - ако може да пуснеш малко снимки. Благодаря. *beer*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
21-10-2009 - 02:51:21
Художник,ти си невероятно готин човек!Welcome home...... *ok*
И знаеш ли кое е най-хубавото,че лудите не сме малко....а лошото е,че не сме много!!!!
Желаем ви успехи и да бъдете здрави,имате една голяма туба свищовска горчивка от мен!!!
Съхранете българското :loveu:
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
21-10-2009 - 16:44:38
Айде Художник,къде се дяна?Няма ли да споделяш с нас?
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 19:18:45
Момчета, smiling smiley
Ще споделите ли идеите, които имате вече, като визия... ? smiling smiley

Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 19:34:11
Муза,
От двайсетина години ми се върти една идея в главата... Да построя нова къща, която външно да изглежда заплашена от самосрутване. Нали разбираш - леко наклонена, с отпрани дъски на "сайдинга", пропаднали участъци от покрива, увиснали кепенци... Естествено, съборетина само на пръв поглед!
Идеята ми дойде от "Къщата на изгряващото слънце" в Созопол, но макар да е малко да се каже, че бях в несвяст тогава, вече толкова години все повече ми харесва... Доскоро из Варна имаше няколко къщи, които добре визуализираха представата ми за фасада, но ги срутиха или сами са паднали, не знам, но вече ги няма (например една на Цар Петър - между Нептун и Историческия музей, друга на Сан Стефано до баничарницата и т.н.). Същото, но здраво! Аз само като идейка го подхвърлям, да не се обиди някой, че за съборетини говоря - хубава си е къщата на Венци...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 21:53:35
Ааааа Абу,не се обиждаме толкова лесно!
Решихме да съборим къщата и да я направим наново от бетон....леко килната :] :] :]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 22:11:50


Където е пушило, пак ще пуши!
Казах!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 22:17:39
в булдозера е истината!
или да се направи терен за пейнтбол на мястото! smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-24 22:18 от vivic.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
24-10-2009 - 22:47:40
Как се прибрахте момчета след Изнурителния труд? winking smiley :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход