Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВИ ТУХЛИ?

Публикувано от topurov 
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 18:54:50
Фло, прави ти чест дори само с благотворителните ти съвети *drink1*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:00:07
фло

Много се интересувам от перлито-бетона,тъй като трябва и аз скоро да почвам да строя,може ли малко да раздуеш точно каква е правилната пропорция за направата на 1 куб. метър,знам че има добри шумо и топлоизолационни качества,вкара ми мухата и сега не мога да спя спокойно,искам да го използвам за външните стени най вече,но не знам дали ще стане здраво ако го отлея във формата на тухли и го зидам със вароциментен разтвор,сградата ми ще бъде на 5 етажа та затова,
*pardon*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:01:51
*drink1* Благодаря уважаеми колега! За мен е чест и голямо удоволствие да дискутирам с Вас по какъвто и да е въпрос! *drunk*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:09:30
peterbg Написал:
-------------------------------------------------------
> фло
>
> Много се интересувам от перлито-бетона,тъй като
> трябва и аз скоро да почвам да строя,може ли малко
> да раздуеш точно каква е правилната пропорция за
> направата на 1 куб. метър


smiling smiley Все едно да срещнеш на улицата Калуди Калудов и да го караш да изкара Риголето ей тъй за малко!
Аз съм професионалист бетонджия и в неделя вечер мога да раздуя "Кара Кольо на чардак сидеши..." :] *drink1* Но ,ако зададеш точно въпроса бих се подготвил през седмицата и в петък-събота бих ти отговорил изчерпателно и отговорно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-22 19:12 от фло.
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:10:14
Фло , вие двамата с Дон-а , май ...... :] :] :] Е , то си е ваша работа , ама ...... :]
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:21:19
фло


ами много просто,за един куб метър колко вода,цимент,перлит,и евентуално пясък е нужен.искам да го ползва вместо тухли за външните ми стени,ти ползвал ли си го за зидане или само във вид на отливка *drink1* *huh*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:23:35
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Фло , вие двамата с Дон-а , май ...... Е ,
> то си е ваша работа , ама ......

Сега ако ти кажа,че ще свалям пръстена Дона Балон и още няколко форумисти ще знаят за какво става въпрос!Просто отдавна дискутираме разни теми!
*drunk*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:25:24
фло
и става ли здраво ако се зида,питам защото едната страна ми е на глевна улица,и единия калкан ще се извисява 3 етажа над нивото на една от калканените къщи winking smiley *beer*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:28:00
Шегичка бро ! *drink1*
Re: КАКВИ ТУХЛИ?
22-02-2009 - 19:34:17
Все едно да срещнеш на улицата Калуди Калудов и да го караш да изкара Риголето ей тъй за малко!
Аз съм професионалист бетонджия и в неделя вечер мога да раздуя "Кара Кольо на чардак сидеши..." Но ,ако зададеш точно въпроса бих се подготвил през седмицата и в петък-събота бих ти отговорил изчерпателно и отговорно!

Е не!! Това вече прехвърля всякакви граници :} :}
Давай тогава за Кара Кольо вместо Риголето :]
МВ2316, и ти влизаш в списъка на хората , от които си водя бележки за полезни съвети и които евентуално биха ми влезнали в употреба един ден *drink1* И не се притеснявай, ако взема да правя пари от тези съвети и двамата ще си получите хонорара.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-22 19:37 от Don Balon.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход