Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Видове Тухли? С какво да зидам???

Публикувано от Geto 
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
19-09-2008 - 23:34:54
Колега, не съм му смятал на човека!Радвам му се ,че споделя опит, а това за мен е най-важното!! По въпроса за изплаването- има едни полипропиленови фибри се казват-пробвай!Има и още един пиниз-въздухоувличащи добавки му казват някои-други му казват пенител на този препарат.Служи да "раздуе" цимента и да се приравнят плътностите на двете фази,в случай ,че приемеш ,че перлита играе и хидравлична добавка!!!Та като поизравниш фазите можеш и да вибрираш спокойно за кратко време.Гледай повърхността да не белне изведнъж!Рабъркването на перлитобетона ,въобще на леките бетони в бъркачките не трябва да превишава 2мин.макар,че аз съм се увличал понякога и не е имало разлика.Това са неща от перлитобетона-за пълнеж между стените си правиш подходящата рецептура без много притеснения,за замазка се прилагат технологичните номера от перлитобетона, като може и без пясък или с много малко.Поздрави!


П.С. Бих отбелязал ,че леките бетони се правят с повече цимент от нормалния бетон!
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 17:23:52
фло Написал:
---------------------------------
..................,и
> пак апелирам към многознайкото с трите ника-спри
> да афишираш мозъчните си напъни по въпросите за
> топлоизолацията щото подвеждаш форума!!

Ха, първия път не се усетих, че това май е за мен.
ОТОНОВО СИ В ГРЕШКА, човече (ако мен визираш) и "подвеждаш форума".
За четвърти път ти предлагам БАС - шише по избор, ако се обосновеш. smiling smiley
Лично не знам как става това, но все ще се намерят арбитри.
И... Няма страшно - параноята е преодолима. winking smiley
Сори, за спама. :cry:
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 18:01:51
....и Аня,глухата картечарка на Чапаев не разбрала командата:Курвите две крачки напред!Останала на място.Не че не била и заразна ама...се разбрало после! :} :} :}
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 19:30:22
Quote

щото подвеждаш форума


Фло

Oбичаш да приказваш за практическия опит...
За твое сведение от него, asdf, Gogol, Abu и други дето са по-отдавна във форума съм научил много неща и доста и съм приложил на практика (и то с добър ефект)
Не се чувствам подведен. Пък и всеки сам може да си прецени.

Докато от тебе като новоизгряваща звезда......засега нищо, или поне нищо дето да ми влезе в работа.
Дано за в бъдеще да ме опровергаеш winking smiley
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 19:50:28
Пешо и аз съм научил нещо от тебе!! За това съм и в тоя форум-уча постоянно!
Но не мога да стоя безучастен,когато виждам явно несъответствие и реплекирам,винаги с хумор smiling smiley Бъди здрав!
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 20:27:10
Всички бъдете здрави :loveu:
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 20:30:19
Айде отсега нататъка да бъде наистина с хумор
Поне в интерес на добрия тон тука.

Не си кривя душата че и аз съм попресилвал понякога (сега си спомням за Калински преди 2 масеца, дано ме извини пак), но нека като критикуваме да го правим обосновано и аргументирано, а не язвително.
Re: Видове Тухли? С какво да зидам???
20-09-2008 - 22:23:20
И аз съм на същото мнение, дайте като си правиме бъзик поне да си сваляме пръстена :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход