Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Re: Аман от селяндурите в София
05-09-2007 - 20:23:50
булгариш, само на булгариш, не спрехаме трънч тука
Re: Country in my genes
05-09-2007 - 20:30:04
Ники,
И къде тук е хумора?
Тя май и темата е за по-друго "кънтри" и по-различни артисти от Л. Лин.winking smiley
Тукашните мразят, а не обичат селата си, мразят и гена си - затова и градът им е виновен, дълбоко са му сърдити и им се иска да му отмъстят sad smiley
Re: Country in my genes / Loreta Lyn /Lyubo
06-09-2007 - 21:04:41
Lyube ,izobshto nyama humor - Loreta Lyn mi edna ot lyubimite mi country singer ,obicham pastoralnata atmosfera na provintsialna America (i na provintsialna Bulgaria ot predi 26 godini)smiling smiley
Re: Country in my genes / Loreta Lyn /Lyubo
06-09-2007 - 22:57:11
avatar
Nikola Написал:
-------------------------------------------------------
> Lyube ,izobshto nyama humor - Loreta Lyn mi edna
> ot lyubimite mi country singer ,obicham
> pastoralnata atmosfera na provintsialna America (i
> na provintsialna Bulgaria ot predi 26 godini)


Ми,що не си спомниш къде си се пръкнал,че да дойдеш и да видиш пасторални картини?Че да си припомниш и българския!Знаеш ли колко си смешен с писането си на английски? Явно,не!Щото би се гръмнал! :g:
Re: Kamelia
07-09-2007 - 04:39:59
Bih se radval ,ako sam Vi razsmyal ,tova beshe i tselta mi ,da osvezha malko tyagostnata atmosfera .Kolko zloba ,nenavist i neuvazhenie laha ot komentarite Vi.Pozhelavam Vi uspeh v biznesa Vi (I think you're a real estate broker ),radost i uspehi v lichniya Vi zhivot!smiling smiley
Re: Kamelia
07-09-2007 - 14:03:05
Nikola Написал:
-------------------------------------------------------
> Bih se radval ,ako sam Vi razsmyal ,tova beshe i
> tselta mi ,da osvezha malko tyagostnata atmosfera
> .Kolko zloba ,nenavist i neuvazhenie laha ot
> komentarite Vi
.Pozhelavam Vi uspeh v biznesa Vi (I
> think you're a real estate broker ),radost i
> uspehi v lichniya Vi zhivot!

Ники,
Не се впрягай!
Много си прав. Особено в тази тема това е движещата сила. Не знам колко време отделяш за този форум и дали си забелязал, че сериозните и уважавани участници в него почти не се обаждат в тази тема - мен лично това ме радва.
А иначе, мисля 90% от БГ "гражданството" се изявява като "селяндур", забравяйки за гените си. Но те си казват своето, което не е лошо само по себе си, но от което "гражданинът" се озлобява (че не може да ги забрави), мъчително се опитва да стане (да се покаже) друг чрез "неуважение" към околните, с което се връщаме пак в началото.
Далеч сме (а може би и се отдалечаваме) от времето, когато ще започнем да уважаваме първо корените си, после себе си и след това околните.
Жив и здрав - показа ни чудесен пример и точно в целта - ако не беше толкова печален, сигурно щяхме да се посмеем. smiling smiley
Re: Lyubo
07-09-2007 - 15:19:06
Blagodarya ,i ti da si zhiv i zdrav !
Re: Аман от селяндурите в София
26-09-2007 - 11:02:34
Темата, отпочната от broker111 е съвсем точно формулирана: "Аман от селяндурите...", а не от "селяните" в София. Трябва да се прави разлика между селяндур и селянин. Според мен СПЕШНО трябва да се въведе софийското жителство. В София, за жалост, дойдоха не работливи и достойни хора от провинцията, а всички тарикати, надяващи се да изкарват лесни и бързи пари. Пример: Редовно ползвам таксита и е рядкост да попаднеш на шофьор, който познава града. Миналата седмица спирам едно такси и се качвам. Казвам: "Закарайте ме на паметника Левски". Отговор: "Къде беше това?" Аз обяснявам подробно и питам, какво става, ако се качи клиент, който е чужденец или просто не познава града? Отговор: "Аз такива въобще не ги качвам. Ако не могат да обяснят как се стига, да си търсят начин."
Друг случай: Отново се качвам на такси. В скута на шофьора е разгърнат вестник, на който се мъдри мазна баничка. Шофьорът си изяжда баничката спокойно, в движение и хвърля мазния вестник през прозореца, точно пред френската легация. Продължава да кара с мазни ръце...
Мога да давам примери до утре. И не само с таксиметрови шофьори, а с много, изпълзели от плевните примитиви. За тях София не е град, който да обичаш и в който да живееш приятно, а просто начин да печелят. Не им пука дали ще живеят в мръсотия и мизерия, защото мизерията в мисленето им води до мизерия във всичко...
Re: Аман от селяндурите в София
02-10-2007 - 13:08:07
Брокерчо ходи се противопоставяй бе, какво само пишеш по форумите

явно не си изкарал и 8ми клас и затова можеш да си само брокер на имоти

аз пък се противопоставям на брокерите дето искат само комисионни пък за 2 лв. работа не могат да свършат и са пълни селендури и само провалят сделките ...

щото за доста селяндури единствения шанс е да стана брокери


ХА ХА ХА

Re: Аман от селяндурите в София
02-10-2007 - 14:19:38
Изглежда, за някои хора, форумът не е място за дискусия, а за избиване на комплекси и директни обиди. Когато човек няма какво да каже, обосновано и смислено, започва да плюе този, който е подхванал темата. Злобата е израз на безсилие...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход