Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 20:43:21
Добре, де, не го приемаи буквално.
И аз се впрегнах от твоя коментар с чиниите.
Не исках да се заяждам.

Приятна вечер - и не се ядосваи

Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 22:31:36

не мога да приема, че е на бъзик суданските кръстоски в София и то още повече от човек, принуден да работи на другия край на света за да може да се прехранва, поради невъзможност ( от негова страна ) в София
Re: Аман от селяндурите в София
18-04-2007 - 13:38:14
avatar
t1pt0p Написал:
-------------------------------------------------------

> Научи се поне да уважаваш сънародниците си
> останали да живеят все пак в България, независимо
> от къде са. Като си пътувал толкова както твърдиш,
> може би си забелязал че кой къде е роден не е от
> особено значение в развитите държави.


Темата доста се изроди,но и да се затвори, след някой и друг ден ще се появи нова и разприте ще се подновят. Защото проблемът с пренаселването на София остава и се задълбочава. В развитите държави явно има някакъв регулатор,който не позволява "затапването" на градовете.Чувала съм за определена задължителна площ на човек при наемане/обитаване на жилище....Ако някой от живеещите навън знае, нека да каже...... smiling smiley
Re: Аман от селяндурите в София
27-05-2007 - 22:58:36
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ ОТНОВО В СОФИЯ.
Re: Аман от селяндурите в София
28-05-2007 - 10:32:41
според мен не важно кой къде е роден ,защото никой не си избира родителите или мястото където да се роди , а е по-важно какъв човек е , ние сме в ЕС и всеки може да живее където му харесва , защото това е право , не е привилегия и ако може без нападки и обидни квалификации smiling smiley
Re: Аман от селяндурите в София
28-05-2007 - 22:22:03
Нещо повече,какво е софианеца?От къде са мукорените?Ами от цяяяла България!Много отдавна коренни софиянци-НЯМА!Измряха!А тези,които наричаме селяни-си знаят Корените!!!!!Драги ми СоФиАнЦи!! :crazy:
Re: Аман от селяндурите в София
29-05-2007 - 16:10:17
Прав си приятелю, аз лично предлагам да върнат софийското жителство. Но не на закупили апартамент а на истинските софиянци. А не на тези със смърдящите цървули и каруци които си мислят, пътищата са като на село. clap:
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 12:56:34
И аз това предлагам, ама няма кой да чуе, Желю Жабата отмени жителството и ето го резултата. Иначе те рано или късно ще се върнат. Докато ми строяха апартамента живеех временно под наем в Борово в нов блок. 24 апартамента. Само две семейства говорихме български, другите си пукаха на техните си диалекти. Сутрин като излизах имах чувството че съм на морето. Номерата на колите бяха от цяла България. В петък следобяд в блока нямаше никой, в неделя вечер се прибираха и почваха с мъкненето на бурканите от колите. Коли, апартаменти всичко им е на кредит. За тях приятелю не е важно да печелят, важно е само да си покриват вноските и да казват, че живеят в София и карат нови коли ( фордове, пежо, рено и подобни корейски боклуци за по двадесетина хилади чисто нови ). Борово се е превърнало в едно гето и в момента е по зле и от Обеля даже.
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 13:31:37
Масово мнение в провинцията е, че софиянци виждайки провинциален номер на кола започват умишлено да бибиткат и притесняват шофиора и.
Много пъти съм се опитвал да разубедя мои приятели отвъд София, че това хич не е вярно, а напротив обяснението е много лесно: просто когато някой създава глупашки проблеми по улиците на София, той почти винаги е с провинциални номера.
Иначе терминът "селяни" съветвам да се използва по-внимателно.
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 13:41:20
Да. София вече не е същата. И все по-лошо ще става.
Затова, Брокер, по-добре отиди да си полекуваш нервите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход