Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Abu
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 15:47:14
Абе, Брокер!
Аз какво пиша, ти какво отговаряш! Не казвам аз да ти посягам, казвам, че на Балканите е пълно с хора, дето ха да ги докачиш на произход и вяра, ха са те накълцали. Непремереното ти е изказването и може да е опасно за теб и близките ти, ако и на живо си такъв. Да речем, че съм попадал в такава ситуация, затова си меря приказките (вече). Пък и съм порастнал междувременно. Ако държиш на свой гръб да го проумееш - нека така да бъде!
Колкото за агресивността пред компютъра - да, прав си. Много е лесно да се ежиш на непознати. Аз затова "добронамерено" те посъветвах, т.е. за твое добро, да не правиш някои работи. Иначе и аз спазвам принципа: "Не влизай в остър спор с човек, когото не можеш да надвиеш физически." Приеми, че не споря с теб, дори по същество си прав. Не одобрявам формата, ама нейсе.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 15:58:37
broker111, ти си просто "causa perduta". Хубавото е че такива като тебе са на 16000 километра разстояние.

Научи се поне да уважаваш сънародниците си останали да живеят все пак в България, независимо от къде са. Като си пътувал толкова както твърдиш, може би си забелязал че кой къде е роден не е от особено значение в развитите държави.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 21:19:12

до: zlostyr

не се хващай на бас, защото ще го загубиш, аз самият съм на 32 год. и родителите ми са от София

до: Abu

пак казвам, не обиждам никой, просто се защитавам от жалкия нещастник, който дори не живее в България и твърди, че в София щяло да има само кръстоски от суданци


до: t1pt0p

t1pt0p написал: broker111, ти си просто "causa perduta". Хубавото е че такива като тебе са на 16000 километра разстояние.

и може да си сигурен, че ще си останат на такова разстояние от теб. Не се чувствам толкова тъп, смотан и нереализиран, че да миля чинии и да работя по 18 часа на ден са сулю и пулю на 16 000 км разстояние. Като си във " великата Австралия " намери си някой аборигенски чат и внимавай с твойте кръстоски, че в София незнам ама в Австралия е пълно с суданци, аборигени, араби и т.н.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 23:32:58
avatar
"до: zlostyr

не се хващай на бас, защото ще го загубиш, аз самият съм на 32 год. и родителите ми са от София"

Съжалявам, че трябва да го кажа, но излиза че кореняците софиянци са по-диви селяни от тия в провинцията smiling smiley
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 08:49:03
Боже колко мъка има по тоя свят... 4 стр. коментари за такава простотия.
МЪКА Голяма

Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 10:06:33
Hallo, Broker,
Какво те кара да мислиш, че хората,които са в чужбина,мият там чинии, че са тъпи и смотани ?
Ако ти наистина имаше работа и не беше,,смотан", нямаше да прекарваш времето си в броене на ,,селяните "в София.
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 13:04:02
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> kato si ot sofia ne znachi che si bylgarin.
>
> Chistite bylgarite sa okolo Tyrnovo i v severna
> bylgaria - tam sa se zapazil naj-chisti, drugoto e
> smeski vevyzmogni.
>
> Az sym ot dosta pokolenia sofianez no pradedite mi
> idvat v Sofia ot tuyrnovsko....


kuku, я вземи пусни един линк да се ограмотим всички за тая класация по чистота....

Туй "доста" звучи като голяма и внушителна цифра, ама числото е много малко вероятно да е по голямо от 5, понеже около Освобождението София има около 10000 жители, 1/3 които са малцинства като турци и евреи.
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 13:55:09
Колеги съфорумници, има една такава приказка:
"Убий простака с мълчание" Аз мисля да се придържам към нея специално в тая тема, макар че отначало не можах да се сдържа smoking smiley
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 15:36:03
Явно ,че наистина няма сделки в София,щом колегите имат време да си чешат езиците с такива простотии!
Re: Аман от селяндурите в София
16-04-2007 - 19:14:39


до: Laura

не прекарвам времето си в броене на селяните в София, иначе само това щях да си правя. Хубаво е като се включвате в някоя тема да знаете за какво иде реч. Първият ми пост се изразяваше във възмощението ми от един загубен селянин с 20 годишна кола на Цариградско шосе, нищо повече. От там на татък всички в темата почнаха да оплюват софиянци, аз просто им отговарям. Въпреки, че живеят в София и си изкарват прехраната тука я оплюват. Еми като не им харесва знаят си пътя обратно.
Въобще не искам да коментирам повече глупака, живеещ в Австралия с неговите кръстоски
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход