Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Re: Аман от селяндурите в София
14-04-2007 - 22:44:12
моля ви " мили граждани " отговорете ми само на един въпрос:

щом като София е Мръсен неприветлив град с разбити улици и изнервени хора, с гатдни брокери дето ви взимат парите, западнали, с тарикати и пасмина и т.н.

КАКВО ПРАВИТЕ ВИЕ В СОФИЯ, ЗАЩО НЕ СИ ЖИВЕЕТЕ ПО ВАШИТЕ ПРЕКРАСНИ РОДНИ МЕСТА, КАВО ПРАВИТЕ В ГРАД, КОЙТО И ЧИИТО ЖИТЕЛИ НЕ ПОНАСЯТЕ
Re: Аман от селяндурите в София
14-04-2007 - 23:20:56
nijonjin,

Темата е пошла, общо взето, но твоето наблюдение ми направи впечатление smiling smiley - обаче мисля, че не е от София или не-София, ами е от струпването на много хора на това място - все пак около 1,5 милиона правят 1/5 от България, а следващия град (дали Пловдив, дали Варна, все тая smiling smiley) е на 1/3 от София като население. Затова и вероятността да срещнеш и най-забавни, и най-гадни хора сред това множество е 3 пъти по-голяма от тази във Варна (например) - чисто случайно погледнато.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 08:38:02
Скъпи broker111 аз лично не живея в София и никога не съм имал желание, възможност имам просто не можеш да си представиш колко голяма дано се сещаш за какво става дума а желание не. Просто здравето и нервите ми са скъпи, прекрасно се чувствувам в провинцията и нямам абсолютно никакви комплекси от това.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 08:41:56
Да добавя: Нямам нищо против софианци-те също са хора, дори им съчувствам донякъде че са наказани да живеят в този мръсен град заедно с всякакви там лумпени и да жертвуват своето здраве (поне заради Кремиковци и CO от множеството скапани бараки, търкалящи се между дупките по така наречените булеварди)
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 09:22:51
Здравей, скъпи ми broker111, за съжаление живея в София защото тук съм родена и всички мои близки са тук. Завършила съм магистратура във Франция , но България си остава моята родина затова съм се върнала тук, но отношенията между хората там ме накараха с нови очи да погледна на отношенията между хората тук. И това което виждам не ме радва sad smiley
Abu
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 10:20:43
Брокер 111,
Ти си идиот!
Не защото плюеш селяндурите, това си е твое право. Не защото не правиш разлика между мъж и дама - твоя работа. Идиот си, защото си позволяваш да критикуваш етническия произход на хората. Много лошо ще си изпатиш някога, да знаеш! Приеми го като добронамерена критика - аз нямам проблеми с произхода и вероизповеданието, но други имат и по правило реагират "на кръв". И не се впрягай толкова - да си идиот не е фатално. Фатално е да те изкормят, понеже си идиот.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 11:57:01


до Abu:
ами това можеш да го кажеш на австралиеца дето каза, че в София ще има кръстоски от суданци само, аз просто си отговоарям и си защитавам произхода, но тое хубаво и да четеш понякога, а не само да плюеш, а пък ако мислиш, че съм идиот може да се видим да миго кажеш лично, а пък и да ме изкормиш, то пред компа всички стават много смели

Ако погледнете първия пост възмощението ми беше от тъпите селяни дето не се научиха как да карат в София, но после почнаха всички ваши селски коментари, колко е смотана София, колко са смотани и прости Софиянци и т.н., а пък ВИЕ селяните колко сте умни, къде сте завършили, колко сте интелигентни, колко са ви голями възможностите и т.н. и подобни глупости. Просто си избивате комплексите. Отговатрям ви по начина на вашите постове. Дреме ми на шапката да ли ще живеете в София или на майната си, но ако живеете в София се научете, че живеете в София, а не на село. Разни тъпи комплексари да разправят, че са безумно умни и в същото време да бачкат по 18 - 20 часа на ден в чужбина, понеже не могат да се реализират в България е просто смешно. Да не изброявам всичките умници сега, че все пак е неделя
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 12:18:31
broker111, ти явно си от глупавите дето не знаят че са глупави. Безнадежден случай.
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 13:11:35
Брокер111,

да ти имам проблемите
Re: Аман от селяндурите в София
15-04-2007 - 13:25:29
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> kato si ot sofia ne znachi che si bylgarin.
>
> Chistite bylgarite sa okolo Tyrnovo i v severna
> bylgaria - tam sa se zapazil naj-chisti, drugoto e
> smeski vevyzmogni.
>
> Az sym ot dosta pokolenia sofianez no pradedite mi
> idvat v Sofia ot tuyrnovsko....


Благодаря, Куку, аз съм от Търново

:}

Тази тема ми харесва. Здрави простотии падат. Иначе се хващам на бас, че брокер111 е дошъл в София преди 15-20 години и се е заселил в Младост, Дружба или Люлин (или родителите му). Ей тия именно най-много обичат да викат на останалите "селяни" spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход