Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Abu
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 17:23:43
Идеята за връщане на "софийско жителство" съвсем не е лоша! Само че трябва да е придружена с термина "въдворяване в София". Влизането и излизането от столицата да става с разписан открит лист. Ще мирясаме най-сетне - и вие, и ние.
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 17:53:56
на това местенце може да се прочете малко за историята на София и ако на някой не му е неудобно може да продължи да сипе обиди [www.zagrada.bg] smiling smiley след това
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 18:52:29
Хехе нямате ли си други проблеми

Същото нещо говорят Варненци за тези от Добрич /Толбухин/
А и в Сливен за тези от Ямбол

я сипиете по една ракия и да се повеселим заедно

опа за столичани само Столичная smiling smiley
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 20:42:56
преди две три години излезна едно предложение в 24 часа на някакъв депутат, да сложат бариери на входовете на София и провинциалистите да с оставят колите на специални паркинги извън София и да пътуват с градския транспорт. Тогава всички извън София, скочиха като попарени, незнам защо, вие си направете сметката.
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 22:28:57
Голям сноб го раздаваш значи? Според теб щяхме ли да се радваме на такива цени в София ако не беше този наплив? И защо мислиш, че на "селяните" любимия ти Лозенец е по-малко привлекателен отколкото Борово? Да не те четем как само 2 семейства "говорите български" от твоя вход пак?
Re: Аман от селяндурите в София
30-05-2007 - 22:41:15
няма такава опасност, не се притеснявай
Re: Аман от селяндурите в София
31-05-2007 - 00:54:18
а правоговора на софиянци е направо за пример clap: - нема да се пуашиш копеуе
Re: Аман от селяндурите в София
31-05-2007 - 02:09:48
Nema takiva raboti az sam ot V T ako si otvoren ela da kara6 tuka :g: kogato si hodq v Sofiq po rabota mi e lesno za6toto horata sa kulturni vinagi ti davat pat nema zasi4ane ako nekoi ne moi da kara si e negov problem
Re: Аман от селяндурите в София
31-05-2007 - 08:54:25
До hamali.bg

Пич ти що си мислиш, че като колата не е със соф. регистрация шофьора не е от Соф. Аз си карам с провинциална регистрация (колата е инвалидна) и съм си от София - не новодошъл Софиянец. Мога да ти кажа, че клаксоните са често явление, като поне според мен аз съм опитен водач и гледам да не притеснявам останалите водачи. Това си е манталитет - защо аз ще оставя тоя (мен с "провинциалната" регистрация) да мине преди мен на светофара? Аз по балък ли съм от тоя "селяндур"? Това е манталитета на повечето хора тук. За съжаление това е реалността. През последните години нещата стават направо трагични. Комплексари колкото щеш.
А иначе имам спомени как баща ми поздравяваше с клаксон хората в квартала като минеше с колатаsmiling smiley Ееееееееех споменииииии.



Регистрацията не прави от свинята лебедsmiling smiley :crazy: :}
Re: Аман от селяндурите в София
16-06-2007 - 01:20:11
Leleee, brokercheto.....ama ti si golem stolichanin be batko!!!! Chak ti se vazhishtavam! Golemec! Bravo! Na jaltite paveta li si riden be moeto momche? Sigurno i celia ti rod sa vidni sofianci kato teb? Loi sa selianite be brato? Dai opredelenie za seliani. Tova tuk moje bi e manifest na tvoiata grajdanska pozicia?! Shto li? Ne obviniavai horata za mizernoto si sushtestvuvane be pich, nikoi ne e vinoven che ne si v sustoianie da ovladieesh sobstsvenata si neuravnovesenost. Kompleksite ti suzdadeni v sledstvie na akomulirani neuspehi i nevuzmojnostta ti da budesh po-dobar ot drugite, i da se adaptirash kam dinamichnite procesi na burzorazvivashtata se okolna sreda, niama da izcheznat, kato postaviash opredeleni hora v kategorii, koito spored teb sa nisha forma na jivot. Razbra li me? Znam che ti e trudno, no v nashia lubim grad ima dostatachno universiteti, koito ti kato viden sofianec sus sigurnost znaesh kade se namirat, v koito s jelanie buha ti pomognali da povdignesh malko intelektualnoto si nivo. Ti si ne po-malko seliandur (koeto lichi i v izkazvaniata ti) ot vsichki ostanali, no ne go osuznavash, koeto e naj-loshoto i dori si agresiven (koeto e opasno za okolnite). No gore glavata momche....skoro neshtata shte se opraviat, no ti she si ostanesh tapo kopele.
Tова е положението! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход