Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Аман от селяндурите в София

Публикувано от broker111 
Re: Аман от селяндурите в София
21-06-2007 - 14:21:03
Последният пост беше за Брокерчето, онази бедна душица. Казвам го за да не се засегне "някой" winking smiley
iav
Re: Аман от селяндурите в София
11-07-2007 - 15:30:04
как няма кои да го напсува този Желю Желев само дасе махне жителството и в наи обикновенно кафе ще дават по 1500-2000 лв заплата,ма те нали селяндурите работят за по 200-300 та ни разказват играта
Re: Аман от селяндурите в София
11-07-2007 - 16:41:27
avatar
iav Написал:
-------------------------------------------------------
> как няма кои да го напсува този Желю Желев само
> дасе махне жителството и в наи обикновенно кафе ще
> дават по 1500-2000 лв заплата,ма те нали
> селяндурите работят за по 200-300 та ни разказват
> играта


Не вярвам теб да вземат.Все пак искат поне средно образование...... winking smiley
Re: Аман от селяндурите в София
16-07-2007 - 10:12:52
Ние може да сме от село, но СЕЛЯНДУР Е САМИЯ ТОЙ. А за качеството на "новата тухла" не ми говорете, защото нито един брокер не е и стъпвал на строеж преди да е завършен, за да ми говори как се строи и какво е качеството на новото строителство.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-16 10:18 от Тинки Уинки.
Re: Аман от селяндурите в София
16-07-2007 - 13:57:34
avatar
ermak Написал:
-------------------------------------------------------
> Ние може да сме от село, но СЕЛЯНДУР Е САМИЯ ТОЙ.
> А за качеството на "новата тухла" не ми говорете,
> защото нито един брокер не е и стъпвал на строеж
> преди да е завършен, за да ми говори как се строи
> и какво е качеството на новото строителство.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 07/16/07
> 10:18AM от Тинки Уинки.


Не е вярно.Новото строителство се продава на зелено.На дупка,после на колони,след това само на външни стени....Радваме се като вдигнат вътрешните,защото най-после можеш да покажеш на клиента нещо друго,освен очертани по пода разделителни линии.Качеството е различно при всеки строител.Но думата има клиентът,той решава дали го иска,или не.Аз не бих си купила ново строителство,но това не означава,че трябва да го заявявам на потенциалните клиенти,които го искат. smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Аман от селяндурите в София
16-07-2007 - 14:01:35
Можеш ли да ми покажеш една обява, в която пред "ново строителство" няма прилагателното "луксозно".
Re: Аман от селяндурите в София
16-07-2007 - 14:14:46
avatar
Не мога! smiling smiley Аз затова и почти не продавам.....
Re: Аман от селяндурите в София
20-07-2007 - 15:24:35
iav Написал:
-------------------------------------------------------
> как няма кои да го напсува този Желю Желев само
> дасе махне жителството и в наи обикновенно кафе ще
> дават по 1500-2000 лв заплата,ма те нали
> селяндурите работят за по 200-300 та ни разказват
> играта


Поредният ултра софиянец, който не може да пише... Ти ако ми дойдеш на работа при мен и 100 лв няма да ти плащам. Не се сърди на хората, че идват да работят в София, защото в провинцията им разказват играта, а се сърди на себе си, че си неграмотен тъпанар и не те искат никъде. За простотия заплата не се дава.
"...колко мъка има по тоя свят....!!!!" Тоя цитат ти го оставям за домашно и искам да ми кажеш, на кой герой е репликата и от кой автор?

Comprende?!
smiling smiley
Re: Аман от селяндурите в София
04-09-2007 - 21:49:02
четири дни празници, четири дни спокойна София, четири дни да ти е кеф да караш по улиците, четири дни без диалекти, четири дни без миризми на чесън, да живеят празниците!!!
Re: Country in my genes
05-09-2007 - 04:09:36
Well,you say that ,I'm too country ,the way I look and sound .You want to make me over ,just a little more uptown .Say ,I need to change my image , now tell me what's that mean.Don't you know ,I've got country in my genes? Well ,I can't help the way I talk ,I wouldn't change it even if I could. Sophisticated ain't my style ,but country fits me good ,I ain't ashamed to wear what's been handed down to me .I've got country in my blood ,it's something I'm proud of . smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход