Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

от един друг форум

Публикувано от Невидимко 
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 00:30:14
Без работа могат да останат и хора без нито един лев взет на кредит. И те ли са виновни, и те ли са били икомически безразсъдни.
Някои хора си мислят, че кризата се изразява само в падане на цените на апартаментите и искат да е страшна и вечна.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 01:27:21
Невидимко Написа: Спестовни били българите. Собственици 96% били.
А на никой ли не му изнася да каже че сме най-задлъжнялата нация в света?
Никъде по нормалния свят го няма явлението изплащане не заплати с няколко месеца назад.
...........................................................

----Какво и е задлъжняването на Бг???? БВП на Бг е колкото оборота на средно статистическа европейска фирма.Бг страда най-вече от:мързел,фалшив алкохол,нищоправене,лесни пари и шумкарско управление.....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


dragula Написа: Без работа могат да останат и хора без нито един лев взет на кредит. И те ли са виновни, и те ли са били икомически безразсъдни.
Някои хора си мислят, че кризата се изразява само в падане на цените на апартаментите и искат да е страшна и вечна.
...............................................................


----Кризата най-напред ще удари:брокери,псевдостроители и малаумни инвеститори!
Както казва бай Ганьо:"По добре корем от бира,от колкото гърбица от работа"
:]
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 01:59:46
Всички знаем какви сме българите,но не съм очаквал,че може толкова низко да стигнат някои от нас-най-големия идиот се оказа ГРЕЕНБУЛА.Не знам защо Невидимко го нарича пич,може би защото превода на пич е-циганин с касетофон по улицата?!
Четири деца,безработни/съкратени родители,заем за кола/100% не е нова/,мебели/100% не са Версаче/......темата и идеята на Невидимко мисля,че беше малко по друга,но за съжаление малко хора тук я разбраха!
ЖАЛКО НАИСТИНА за такива като нещастника греенбул....много жалко :g: :g: :g: smoking smiley smoking smiley smoking smileyТакива като него трябва да се линчуват публично и да се ебат..../извинявам се за думата,но няма по-подходяща/
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 02:14:36
avatar
venciev Написал:
-------------------------------------------------------
> Всички знаем какви сме българите,но не съм
> очаквал,че може толкова низко да стигнат някои от
> нас-най-големия идиот се оказа ГРЕЕНБУЛА.Не знам
> защо Невидимко го нарича пич,може би защото
> превода на пич е-циганин с касетофон по улицата?!
> Четири деца,безработни/съкратени родители,заем за
> кола/100% не е нова/,мебели/100% не са
> Версаче/......темата и идеята на Невидимко
> мисля,че беше малко по друга,но за съжаление малко
> хора тук я разбраха!
> ЖАЛКО НАИСТИНА за такива като нещастника
> греенбул....много жалко Такива като него
> трябва да се линчуват публично и да се
> ебат..../извинявам се за думата,но няма
> по-подходяща/

Ааааа добра си е думата.
И точна.
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 02:16:40
аз на 50 ?/m2 купувам, бате smiling smiley
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 02:23:11
Историята има и продължение, на мен лично ми се струва доста объркана. Все пак - щом иска дрехи а не пари, по-добре да и се помогне с кой каквото може.
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 02:31:56
Да се линчува и ебе публично някой, задето си е казал мнението, айде моля ви се. Това определено си е простотия. Четири деца са си множко за един работещ баща, както и да го смяташ. Освен ако не работи цар. Добави безработица и кредит, и гювеча е пълен. Хубаво е човек да мисли и с горната глава понякога. И на този ли политиците са му виновни? И на ипотекарите ли? Айде по-кротко...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-16 02:34 от Scyther.
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 02:44:13
avatar
Виновни са държавните институции, защото вероятно нарочно нямаше регулации за защита на наивниците. Целта беше да има грандиозен кух растеж, за да покажат колко са умни и да понапълнят нечии сметки покрай еуфорията.

Защото при добра реклама по ТВ, и опаковани кравешки говна ако се предлагат, от 7 милиона българи ще се събере немалка бройка купувачи.
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 08:25:26
avatar

-------------------------------------------------------
> Ето това вече е гадното на кризата която набира
> скорост в БГ. Не брокери, строители, инвеститори
> жаля, а ето тези хора:
>
> "Здравейте,
> аз съм майка на 4 деца.Миналата година ни се роди
> четвъртото ни детенце.Моят мъж работеше срещу
> добро заплащане.Когато родих,бях много спокойна за
> финансите на семейството ни.Но един месец по-късно
> го съкратиха.И от там ни започнаха
> проблемите. Бяхме теглили заем,за да си купим кола
> и някой необходими мебели за обзавеждане на дома
> ни.Сега сме в ужасно положение.След като си платим
> вноските за кредита и битовите ни сметки,ние
> оставаме почти без пари.Най-голямото ни детенце е
> ученик,другите двечки са в градинка.Постоянно
> трябват пари.Стигна се до там,че не можем да им
> купим чехлички за градинката.
> Защо се стигна до тук?Отчаяна съм.Защо в България
> е толко трудно?"
>
>

Какъв заем и за каква кола става въпрос? Ако някой знае да каже да видим дали поне за колата не може да се намери решение? Аз се учудвам как семейство с 4-ри деца тегли заем при това за кола...но станалото станало...sad smiley Заем за кола обикновенно се дава за чисто нова такава или за кола на 2-3 години максимум. Евентуално мога да намеря купувач за колата ако е нова, а ако не е също мога стига да не е някоя КИА или нещо подобно.




Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: от един друг форум
16-06-2009 - 12:19:17
Skyther,май и ти искаш да се наредиш на опашката зад греенбула.... :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход