Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

от един друг форум

Публикувано от Невидимко 
от един друг форум
15-06-2009 - 18:14:02
Ето това вече е гадното на кризата която набира скорост в БГ. Не брокери, строители, инвеститори жаля, а ето тези хора:

"Здравейте,
аз съм майка на 4 деца.Миналата година ни се роди четвъртото ни детенце.Моят мъж работеше срещу добро заплащане.Когато родих,бях много спокойна за финансите на семейството ни.Но един месец по-късно го съкратиха.И от там ни започнаха проблемите.Бяхме теглили заем,за да си купим кола и някой необходими мебели за обзавеждане на дома ни.Сега сме в ужасно положение.След като си платим вноските за кредита и битовите ни сметки,ние оставаме почти без пари.Най-голямото ни детенце е ученик,другите двечки са в градинка.Постоянно трябват пари.Стигна се до там,че не можем да им купим чехлички за градинката.
Защо се стигна до тук?Отчаяна съм.Защо в България е толко трудно?"

[bghelp.net]
[bghelp.net]

Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:17:52
невидимко, ако пишеш в този форум препрати жената към бг-мамма, там са доста майки, все ще се намерят добри хора да и помогнат поне с дрешки и обувки за децата.
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:30:04
Незабавно да продават автомобила! Просто е задължително в тяхната ситуация!
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:36:05
Зависи от автомобила. Някои наистина не си струва да се продават.
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:49:20
ай сиктир. купили кола с парите дето аз съм внесъл в банката. Хич не ми е жал. Хората бяха предупредни за наличието на чудовищен балон. Защо вземат заеми при това положение. Сами са си виновни!
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:52:40
avatar
Невидимко Написал:
-------------------------------------------------------
> hrabar Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Незабавно да продават автомобила! Просто е
> > задължително в тяхната ситуация!
>
>
> На кого? Вероятно вече са пробвали. Какво са
> виновни 4те дечица за създалото се положение?
> Тъжна работа. Аз си признавам, че ми беше смешно
> за набълбуканите, ама като гледам, че и децата
> вече стават жертва на такива ситуации, та сега
> осъзнавам грешката си и съвсем не ми е до смях.

Крайно време беше да престанеш да се кефиш.Зад всяка крива прогноза има живи хора.А на някои места и жестока безисходица.
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:52:44

Майката е на 26 години. Съпругът, не се знае на колко е. Нямат опит. А и от кого са били предупредени? От медиите?
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 18:55:09

Нека и аз да предупредя нещо.

Никой не е имунизиран да не изпадне в подобно състояние.
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 19:04:06
Ако колата е нова на лизинг - най-добре да намерят начин да я върнат, не съм наясно как се развалят договори за лизинг, но сигурно има как.
Re: от един друг форум
15-06-2009 - 19:07:49
Човек като си ноуми нещо и с топ ни мож го спреш.Мой приятел работещ като журналист във Варна а жена му като главен счетоводител, купи апартамент баш в пика на цените въпреки хилядите изговорени приказки от моя страна.В цялата тази каша и неговите и родителите на жена му теглиха потребителски да усигорят самоучастието.А да не забравя сестра му също *huh* Апартамента още няма акт 16 като в момента плаща и наем и ипотека ,като същевременно разбрах че вертикален щранг който се е спукал е наводнил апартамента точно след пълното му отвършване.Момчето чака другаия месец и първото си дете. *smiley_ahh* Не бях виждал толкова уплашен и притеснен човек от доста време,а спецялно той беше винаги усмихнат.

За жалост благодарение на алчни и безочливи хора в близко бъдеще ще ставаме свидетели на все повече такива семейни трагедии.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход