Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него

Публикувано от Марсианец 
човек, някъде стана на въпрос за зелените карти. Прави ми впечатление, че много от БГ веб saitove са пълни с реклами на такива. Сякаш е някаква масирана кампаниа
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 10:19:12
Наблюдател,

Прав си, че непрекъснато по сайтовете в бг-пространството стоят реклами за зелена карта за САЩ - и по каблераките вървят непрексънато. За себе си нямам обяснение на това явление, освен, че съответните служби на САЩ си плащат на съответните администратори, за да публикуват тези реклами. В такъв аспект вече започнах да разглеждам и нашия "колега" FISH. И затова престана да ми е интересен. Агресивната реклама никога не ме е привличала, пък и изобщо рекламата. Смятам, че едно нещо, ако е наистина хубаво, не се афишира като такова, 'щото ще се натрупат много маймуни на клона и може да се счупи smiling smiley

Имаше период, когато такива реклами не течаха никъде, но пък хора масово кандидатстваха за зелена карта. Не знам какво се случи, дали намаляха кандидатите от БГ, или пък на САЩ им трябва И още, та така засилиха рекламата. Така или иначе, мисля, че ако един сериозен човек реши да емигрира, има ред начини да си провери и условията за това, и последствията от това. А и много семейства вече имат "представители", живеещи там, та могат да получат информация от първа ръка.

Относно дългия ти пост до FISH - разбирам гледната ти точка за "сила на противодействие" и я уважавам. Винаги е полезно да има баланс, пък и може би все още са останали хора, дето да вярват в "американската мечта", знам ли?! За себе си мога да кажа, че при вземане на решение общо взето се мъча да бъда информирана за нещата по света, и то не от медиите.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 10:22:58
Не ми се вярва, то лотарията мисля че вече е спряна. Просто някакви мошеници се възползват от незнанието на хората. И преди са искали пари за нещо което е безплатно, явно им се е усладило и ще продължават да цицат наивници докато могат.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 10:26:34
Nova,

Не че се заяждам, но и в предишни твои "включвания" това ми направи впечатление. Казваш "използвам случая да се оплача". Мислиш ли, че този форум е "стая на псиоханалитика", където всеки да излива душевните си "отпадъци" пред други с цел..., не знам, може би да намери съчувствие или просто да се разтовари. Аз гледам на този форум по-скоро като Naceff, като на място, където хората добронамерено и безкористно си помагат, когато им възникне питане или проблем за имоти, пък и друг.

Мислиш ли, че някой в този форум може да ти помогне да се спасиш от "лошите катаджии"? Това ли целта на поста ти - някой да ти каже "как"? Или просто искаш да използват това виртуално пространство като "кошче за душевни отпадъци"?
Анонимен потребител
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 10:28:59
освен, че съответните служби на САЩ си плащат на съответните администратори


Аз доколкото си спомням по едно време бяха казали че таз лотария вече минава само на нета. А това дето върви като реклама са някакви май дето ти предлагат да им ползваш услугите и нямат нищо общо с официалния сайт на лотарията който ако не се лъжа е "отворен" само 2 или 3 месеца в годината

P.S. това е истината:
[sofia.usembassy.gov]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-03-31 10:32 от Тинки Уинки.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 10:32:20
Идея си нямам, Тинки, как стоят нещата, но и в този сайт (мисля,) на заглавната страница дълго време висеше такава реклама. Не че ме интересува въпросът, просто ми се набиваше в очите много време. Кой и как си предлага услугите, не знам.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:04:25
Напротив плащам си. Особено пък общинските данъци -не знам как може да не си платиш.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:12:52
Kobe,

И със, и без данъците на 4ovek са се намерили пари за почистването smiling smiley, виж:

[www.segabg.com]

Ще видим какво ще излезе от начинанието....
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:16:38
Фиш, говориш пълни глупости - това, че има хиляда имота в София на цени 1000 евро на кв.м., не означава, че няма апартаменти и за по 30К евро. Виж обявите и ще се убедиш.
Освен това цената на тока не зависи от българските управници, заболяха ме пръстите да ти го пиша. Електроразпиеделителните дружества не са български, електроцентралите се приватизират и пак не са на български фирми, ще затворят българския АЕЦ Козлудуй и ще направят Белене, който няма да бъде български. Общо взето е много цинично да се подиграваш, че плащаме скъп ток, защото точно за това там където живееш е по-чисто отколкото тук. Може да се каже , че ние плащаме скъп ток за да може ти да получаваш повече отколкото заслужаваш.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:19:10
Аз лично бих ви задължил по време на престоя си тук да имате здравна застраховка. АЗ като пътувам в чужбина си правя, затгова и вие като не плащате тук ще трябва да си правите. Не за години назад, а само като идвате - без застраховка няма да ви пусна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход