Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него

Публикувано от Марсианец 
Много сериозно приемаш нещата, Joan, просто се помайтапих. Мислех, че ще ви стане смешно, като си представите колко ядосана бях вчера, опитвайки се да си прокарам път към дома при тези задръствания и затворени улици, при положение, че скоро се бях ОПЛАКВАЛА (мръсна дума, но не се сещам за друга) от почти същото. Че злорадо ще си кажете: "Така и се пада" или "Кой, каквото търси - такова намира". А, че извърших нарушение - извърших, но не смея да си призная пред вас, че каквито сте сериозни тук, ще вземете да ме линчувате.
Давам ти повод да ми се посмееш, пък ти ми се караш. А и като съм си създала имидж на "оплаквач", трябва някак си да го защитавам, иначе какво. Виж Панчо колко е доволен, че мен са ме глобили, а той той бонус е заработил.
За да има баланс, трябва да има и крайности.
"Виж Панчо колко е доволен, че мен са ме глобили, а той той бонус е заработил.
За да има баланс, трябва да има и крайности. "

Това пък, къде съм го казал, а и ти кога си споменала, че са те глобили - или пак се майтапиш.
Аз, за да стигна до бонуса, споменавал ли съм през колко мъки минах например?

Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:35:57
4ovek, въпросът със здравната застраховка е много прост, според мен. Отказват се от българското си гражданство и никой за нищо не ги задължава повече.

Особено за ФИШ - в тази "кочина" за какво му е това това гражданство, не разбирам аз?! Иначе си е чужд гражданин и си прави здравна застраховка при пътуване (ако изобщо има желание да стъпи в кочината). А пък ако не си направи такава, а дойде в кочината и при тези рискови условия вземе, че се разболее, отива и си плаща, ако иска да получи здравна услуга.

Peter, познавам и българи, живеещи в БГ и неплатили здравни осигуровки за години. Доколкото аз знам, никой няма да ги съди или да им прави каквото и да било. Просто, ако им се наложи да ползват здравна услуга, ще си плащат по определен ценоразпис, различен от този за хората с платени осигуровки.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 12:43:40
Nova,

Извинявам се за неразбирането smiling smiley - не съм успяла да оценя майтапа. То е, защото съм "сухарка" и "стара мома" smiling smiley.

Не мога да ти се смея, ако ми казваш, че си зле и страдаш. Най-малкото пък ще кажа злорадо на някого "Ех, колко е зле, така му се пада!". И задръстванията не ги обичам, ама никак, но станаха ежедневие в София. И май не само в София.....

Колкото до баланса, мисля, че е важна и амплитудата на крайностите. При голяма амплитуда балансът става много крехък и лесно се нарушава......
Балансът ще се наруши, ако някои от участниците във форума спрат да пишат.
Pancho,
Близките срещи с катаджии обикновено завършват с глоба. Или това, казваш, е тема за друг форум.
Аха - добре. В никакъв случай не се радвам тогава.
Апропо - на мен пък се опитаха да ми разкъртят мазето, ама не го разнасям това по форуми. Джоан добре ти е отговорила.
Горката аз!!! Joan се дразни, че се оплаквам; Fish се дразни, че много се обяснявам (без да го е казал); Pancho се дразни, че не съм му на нивото; 4ovek - той не се дразни, той използва думите ми да докаже някои други свои твърдения. Изобщо... не е лесно да си НОВА във форума!
Сега вече съжалихте ли ме, че това с катаджията не проработи, а мойта цел, според Joan(а както разбирам и според Pancho), е да ме съжалите???
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
31-03-2006 - 13:39:39
Аз явно съм най-черенsmiling smiley Даже не се и дразня - само се възползвам за собствена изгодаsmiling smiley
"Pancho се дразни, че не съм му на нивото" - е хайде стига де, това пък къде съм го казал - и намек даже не съм направил за нещо такова - и не си го и мисля.

Иначе - Хайде добре дошла :} :} :}
Сори, ако съм те засегнал с нещо.
Само да знаеш, че не всчки сме като Фиш, а ти се подведе по неговия стил на писане. Честно казано, като видя пост САМО с оплаквания /в случая на Фиш и злобни, че и нагли лъжи/, не го чета много-много. Наистина не се възприемам като кошче за душевни отпадъци.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход